To snad ne! Patologie Bulovka: Proč se v době pandemie nekonají takřka ŽÁDNÉ PITVY? Šokující rozhovor se dvěma patoložkami. Na koronavirus nezemřel ještě NIKDO. Triky ve statistikách

Dvě patoložky z pražské Nemocnice na Bulovce Jana Válkyová (30) a Michaela Lidinská (29) poskytly šokující rozhovor, v němž otevřeně popsaly své zkušenosti s pitvami pacientů, údajně zemřelých na koronavirus.Patoložka Jana Válkyová v rozhovoru pro Novinky.cz: “Problém je v tom, že u nás vlastně žádný pacient nezemřel pouze kvůli onemocnění covid-19.”


Fakta: V nemocnici Na Bulovce zemřelo od začátku údajné pandemie 27 pacientů “na koronvirus”, jak stav lživě interpretují média. Ve skutečnosti však nezemřel na koronavirus NIKDO, oněch 27 pacientů bylo údajně covid pozitivní, ale pokud koronavirus nějak ovlivnil jejich smrt, je tato souvislost neprůkazná, zastřená, případně není žádná.


Snímek z pitvy (za přítomnosti mediků)

Pandemie: Takřka žádné pitvy

Jak vyplývá z výpovědí obou patoložek: Pitva byla provedena jen u pouhých tří pacientů. Tedy ne u všech 27, jak by se dalo čekat v době pandemie, která ochromila chod celé země. Všichni tři pitvaní byli starší 60 let (dva z nich dokonce přes 70).

Dva pitvaní navíc v době smrti podle vyjádření patoložek už koronavirus ani neměli, protože mezitím z jejich organismu zmizel – a možná tam ani nebyl, protože chybovost testů může být až 30 procent. Přesto jsou vedeni ve statistice: “Zemřeli na koronavirus”.


Uvádíme ukázky rozhovoru, ve kterém zcela šokující informace z nemocnice Na Bulovce vyplavaly na povrch jaksi mimoděk. Zpitomělí čeští novináři už si ani neuvědomují, jak děsivá fakta nechávají zveřejnit.
Nikdo nezemřel na koronavirus

Celkové vyznění rozhovoru mělo být původně jako klasické šíření hrůzy bez důkazů, jak je zvykem v mainstreamových médiích.

Stačí se však jen pozorně začíst a celé hrůzná pravda vyplave na povrch: NIKDO z pacientů nezemřel na koronavirus a někteří z nich v době úmrtí toto onemocnění ani neměli.

U pacientů, kde mohl mít koronavirus byť nepřímý vliv na úmrtí, NEBYLA provedena pitva.


V České republice zemřelo od začátku roku přes 70 tisíc lidí z různých příčin. “Na koronavirus” podle médií necelých 400. Tato mediální interpretace je však lživá. Navíc jde o zcela marginální počet, který napovídá tomu, že covid-19 je jakýsi poddruh obyčejné chřipky (v souvislosti s chřipkou umírá 4x víc lidí).Proč se to děje? Předem je třeba říci, že jde o globální podvod. Jeho ohnisko je v USA, kde je i centrum mediální manipulace se zbytkem planety (v centry ve filmovém a televizním průmyslu). Důvodů je více, např.: redukce obyvatel planety, volby v USA, restart ekonomiky, obohacení superbohatých, green deal…


Patoložka: Plníme příkazy

Patoložka Jana Válkyová: “U nás na Bulovce zemřelo 27 pacientů, kteří měli potvrzený covid-19, ale pitvaly jsme jen tři. Pacienti byli staršího věku, jednomu bylo nad 60 let, zbylým dvěma nad 70 let.

Redaktorku Novinky.cz zajímalo: “Proč jste pitvaly jen tři pacienty?”

Jana Válkyová: “Protože u ostatních bylo zřejmé, proč jejich smrt nastala (tedy že nebyla v kvůli koronaviru, pozn.red.). Pouze u těchto tří lidí nebyla příčina smrti zcela jasná. Proto byla nařízena pitva.
Podivné statistiky

Novinky: “Vy nepitváte automaticky všechny pacienty, kteří zemřou na covid-19? Mělo by být přece samozřejmé, že u infekčních virů působících pandemie se pitvají naprosto všichni zemřelí…”

Jana Válkyová: “Problém je v tom, že u nás vlastně žádný pacient nezemřel pouze kvůli onemocnění covid-19. Jinak o tom, koho budeme pitvat, rozhoduje primář patologie.”


Čtěte též:
Pět českých lékařů varuje před zkreslováním statistik “umřel na koronavirus”

Statisticky tedy z Bulovky přibližně 90 procent pacientů (24 z 27), kteří měli údajně zemřít na koronavirus, zemřelo na jinou nemoc či nemoci. Role onemocnění koronavirem na jejich úmrtí je neznámá a může být i zcela nulová.

U zbylých tři pacientů (tedy cca deseti procent) nebyla příčina nemoci jasná. Po provedení pitvy se však ukázalo, že ani oni nezemřeli “na koronavirus”, dva z nich ho dokonce v době smrti už ani neměli.


Covid už dávno neměli

Patoložka Michaela Lidinská: “Všichni pacienti sice měli původně pozitivní testy na covid-19 a s touto diagnózou byli v nemocnici i hospitalizovaní. Příčina smrti ale byla nakonec jiná.”

V době smrti navíc už covid-19 neměli, protože se mezitím vyléčili. Covid-19 tak u nich nebyl pravou příčinou úmrtí, mohl však přispět ke zhoršení jejich zdravotního stavu.”

Zda Covid přispěl ke zhoršení stavu pacientů nevíme, protože NEBYLA nařízena pitva.
Novinky: “Takže tito pacienti v době smrti neměli covid-19?”

Jana Válkyová: “Ano, můj pacient už byl při testech na covid-19 dvakrát negativní.”Na co vlastně zemřeli?

Reportérku Novinky.cz zajímalo: “Co jste tedy při pitvách zjistily? Na co ti lidé nakonec zemřeli?”

Michaela Lidinská: “Já jsem pitvala pacientku. Vyšetření ukázalo, že má koronavirus. Při pitvě jsem však zjistila, že měla také degenerativní onemocnění srdečnice. Pacientka tedy ve skutečnosti zemřela na akutní srdeční selhání a covid-19 byl jen doprovodným jevem.”


Tato pacientka tedy nezemřela na koronavirus, ale byla vedena jako oběť koronaviru, ačkoli ten byl jen doprovodným jevem a neměl na srdeční selhání (prasklá srdečnice) žádný vliv.


Jana Válkyová: “Pacient, kterého jsem pitvala já, zemřel na náhlé zhoršení chronických potíží, kterými trpěl už předtím.”

Ani tento pacient tedy nezemřel na koronavirus a je veden jako oběť.


Celý rozhovor s patoložkami z Bulovky zde


Jejda! Letos podle nových statistik ZEMŘELO MÉNĚ LIDÍ než loni a výrazně méně, než předloni. Prý: epidemie koronaviru apokalyptických rozměrů?! Jako že to celé byla lež? Český statistický úřad nabízí odpověďclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh