Obludné! Prodejčí vakcín Prymula ukázal karty: “Chceme očkovat úplně všechny.” Vakcíny za 35 miliard korun – to jen pro začátek. Cena jedné vakcíny: 10 tisíc korun. Platit budeme všichni. Množí se důkazy, že je pandemie koronaviru pouhá iluze

“Očkovat chceme všechny. V první vlně nejméně 3,5 milionu obyvatel. Cena jedné vakcíny bude asi 10 tisíc korun,” uvedl epidemiolog Roman Prymula, který se zabýval též jako zprostředkovatel prodeje vakcín velkých farmaceutických firem.Zásadní stanovisko kontroverzního prodejčího vakcín Romana Prymuly média hlavního proudu zcela opomněla. Objevilo se jen v okrajovém článku deníku Blesk, který se týkal jakési rychlostní soutěže mezi výrobci vakcín.


Není žádná pandemie?

Podstatou problému však zůstává, že navzdory masové mediální masáží dosud neexistuje jediný důkaz, že Českou republiku (a většinu planety) zasáhla pandemie koronaviru či jiné nemoci.


Podle statistik umírá méně lidí než loni a v souvislosti s chřipkou je čtyřikrát více obětí. Takřka 100 % zemřelých, uváděných médii jako “zemřeli na koronavirus” ve skutečnosti zemřeli na jinou, nebo dokonce několik jiných smrtelných nemocí (rakovina, infarkty, cukrovka…).
Prymula: Chceme všechny

“Očkováním by se měla projít projít přibližně třetina všech obyvatel republiky, a to především ty nejohroženější vrstvy obyvatelstva,” uvedl Prymula a dodal, že by vakcínu měli dostávat i všichni zaměstnanci lékařských zařízení. Cenu odhadl na 400 dolarů, tedy cca 10 tisíc korun.


Podle některých odborníků je přitom výroba nových vakcín zcela zbytečná a lék dávno existuje: například čaj s medem, jako při chřipce.

Vakcíny je ty, které chceme

Vakcinolog profesor Jiří Beran před pár dny uvedl, že vyzkoušel na sobě a na svém synovi například 50 let starý lék Isoprinosine a oba se zcela vyléčili. Epidemiolog Prymula tento lék následně okamžitě zpochybnil.

Totéž se děje například u léku hydroxychloroquine a mnoha dalších, které byly s úspěchem vyzkoušeny v praxi.

Působí to dojmem, že vyhrát miliardový jackpot v “soutěži vakcín” mohou je předem vybrané firmy, většinou ty, do kterých investoval miliardář Bill Gates, nebo faramceutičtí giganti.
Vakcinace povinná?

Vše nasvědčuje tomu, že vakcinace bude povinná. Sice se oficiálně odehraje jako by “dobrovolnou” formou, ale bez ní bude neočkovaný jedinec vyčleněn ze společnosti (například nebudeme mít tzv covid-pas). Takže dobrovolně – ale bude muset. Klíčová věta zní: “Jde nám o vaše bezpečí”.


Částku 10 tisíc korun za vakcinaci bude zřejmě hradit stát (tedy daňoví poplatníci). 30 miliard korun je jen začátek.Každý virus mutuje, proto budou nejméně dvě vakcinační vlny ročně, to už jsme na 60 miliardách korun ročně. Skupina těch které je třeba “nutně očkovat” bude rozšiřována. Částka se tak může klidně brzy vyšplhat k částce, vyčleněné na “odstranění škod způsobených pandemií koronaviru”.


Protože jsou vážné pochybnosti o existenci panemie, celé to působí dojmem jakési obří daně ve formě koupě nepotřebného zboží. Někdy se tomu říká také výpalné.


Zdroj: Blesk


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh