Byla to past! “Prymulova poprava v restauraci na Vyšehradě byl plán, při kterém obětovali Faltýnka,” prozrazuje zdroj ze zákulisí. Prymula prý na ministerstvu chystal čistky jako při převratu. Kdo místo něj?

Schůzka v zavřené restauraci Rio’s na Vyšehradě byla past. Deník Blesk dostal echo z politických kruhů a šel tedy najisto. “Na základě tohoto tipu přistihli ministra zdravotnictví Prymulu bez roušky. S ním byl obětován i místopředseda ANO Faltýnek, aby bylo zamlženo podezření,” řekl deníku Arfa.cz zdroj z okruhu vlády.
Přistižený Prymula. V ruce má peněženku.

“Premiér Babiš nesnášel Prymulu od první chvíle a v podstatě si ho nechal vnutit prezidentem Zemanem”, pokračuje zdroj.

Ministr Prymula vydržel ve funkci pouhých 28 dní. Už od počátku však bylo jasné, že s ním jsou pro ANO volby ztracené, protože Prymula byl v podstatě neřízená střela – a navíc nepřinášel body Babišovi, ale opozici.

Proto bylo třeba rychle jednat.


Faltýnek jako návnada

Na schůzku pozval Prymulu zástupce premiéra Faltýnek, jehož pozice Babišova 1. zástupce v ANO je po mediální štvanici velmi oslabená. Tématem schůzky byla samozřejmě pandemie, účast nešlo odmítnout.


Připomeňme, že Prymula nezastával názor, že roušky pomáhají proti nákaze. Už před deseti lety lidem radil v souvislosti s prasečí chřipkou (také obrovská pandemie), že je rouška k ničemu, aby si raději myli ruce. Stejný názor má například i Světová zdravotnická organizace WHO.

Ještě jako šéf České vakcinologické společnosti v roce 2009 Prymula uvedl: „Nošení roušek je nesmysl. Naopak manipulace s rouškami vede k většímu riziku – ulpí na ní bacily a ty se při jejím sundávání snáze dostanou na ruce.“


Následná rezignace na funkci Babišova 1. zástupce je jen formalita, Faltýnek ji po sérii útoků médií avizoval už před několika měsíci .

Co se týče své schůzky s plukovníkem Prymulou na Vyšehradě – Není vyloučeno, že Faltýnek o své roli návnady ani nevěděl.


Jaroslav Faltýnek zůstává poslancem za ANO

Zrádná ČSSD už chystá útěk

Prymulovo vymykání se kontrole se dělo mimo jiné zásluhou ministra vnitra Jana Hamáčka. Ten proti Babišovi intrikuje od první chvíle – a to velice úspěšně, když Babiš naletěl na jeho přitroublou imič šoféra autobusu a považuje ho za spojence.


loading…

Pan Prymula je z globálního pohledu skutečně mnohem větší ryba, než premiér Babiš, stejně jako v Německu vládne vakcinolog Christian Dorsten (autor testů na covid) a kancléřka Merkelová ho poslouchá na slovo. Napojení Prymuly a Dorstena na bilionový vakcinační průmysl je obrovské.


Nový průzkum: Hamáček poprvé populárnější než Babiš (červená + okr = příznivý)

Spojení obou mužů – Prymuly a Hamáčka – hrozilo dalším posílením po zavedení dalších represivních opatření (tzv. Velký lockdown po vzoru Izraele). S tím souhlasil i Miloš Zeman na Izrael naladěný, s tím, že to přivítá, pokud lidé nebudou rozumní a dojde k nárůstu “nakažených”. To je ale zásadní nepochopení.


Nárůst nakažených? V každém případě

K nárůstu “nakažených” dojde v každém případě – nehledě na to, zda lidé budou, nebo nebudou rozumní. Celé je to přece pouhá iluze – není žádný covid-19, je jen nový test.

Jsme na začátku chřipkové sezóny a testy na covid jsou cinklé tak, že dokáží vyšroubovat počty “nakažených” takřka libovolné výše – nehledě na to, že je to mediální lež, protože se týkají jen “pozitivně testovaných”.


Je to snadné spočítat: ANO vs. zbytek (kromě SPD s nulovým koaličním potenciálem)

loading…

Všichni proti ANO

Hnutí ANO sice na podzim 2021 sice vyhraje parlamentní volby, ale ostatní strany a hnutí se proti němu spojí s tím, že rozhodujícím faktorem bude Hamáčkova ČSSD, která “zradí” naprosto a zcela bez sebemenších problémů. Proto muselo hnutí ANO najít rychlé řešení – a tím je odvolání Prymuly.


Kdo místo něj? Podle zdroje deníku Arfa.cz z okruhu vlády ma nejvyšší šance Aleksi Šedo, který byl od září 2020 náměstkem ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Nahradil na místě, současný ministra Prymulu, který musel odejít kvůli chybějící bezpečnostní prověrce.Prymila se snažil Šedy zbavit a stejný osud chystal podle zdrojů Arfa i dalším zaměstnancům ministerstva zdravotnictví. “Snažili se mu vysvětlit, že tady nejsou v armádě a na ministerstvu platí cosi jako zákoník práce.”
Dr. Aleksi Šedo, nežhavější kandidát na post ministra zdravotnictví, Bývalý náměstek Babišova miláčka Vojtěcha.

Aleksi Šedo (nar. 1961, Helsinki) byl v letech 2012 až 2020 děkan 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, od září 2020 si ho vybral za náměstka ministra zdravotnictví Vojtěcha. Je přednostou Ústavu biochemie a experimentální onkologie. Učil v Itálii a ve Francii, Aleksi Šedo je ženatý, manželka Liliana Raquel je lékařka-revmatoložka, pochází z Uruguaye. Mají dceru Kláru.


Dr. Šedo zastává názor, že roušky pomáhají v boji proti covid-19. O jeho loalajiltě premiérovi Babišovi není sebemenších pochyb.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh