Bod zlomu: Plukovník Prymula chce oddělit děti od rodičů – prý šíří pandemii! Budou školáci prvního stupně internováni v novém táboře v Letňanech? V USA již začala vakcinace dětí proti covid-19.

Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) na jednání vlády navrhl, že by děti prvního stupně základních škol mohli být odděleni od rodičů umístěny v táborech. Ministr považuje děti za přenašeče nemoci covid-19 a je zastáncem očkování dětí i proti vůli rodičů.
Areál výstaviště v Letňanech, který je již přestavován na covid- nemocnici. Pokud bude dostatek “pozitivně testovaných”.

“Pokud by se pandemická situace nezlepšila do 1. listopadu, kdy mají skončit současná opatření. pak by byly školy v přírodě řešením, jak první stupeň udržet v procesu školního vzdělávání,“ řekl ministr Prymula.


Škola v přírodě znamená v tomto případě umístění dětí mimo jejich domovy do nějakého uzavřeného prostoru. Tam by probíhalo vyučování. S rodiči by měly kontakt jen přes počítač nebo mobil – “aby se zabránilo šíření”.


Kontejnery s vybavením již dorazily do hal v Letňanech

Stany v hale

Situace se do 1. listopadu zcela jistě nezlepší – leda, ža by se změnil způsob testování. V září se začíná zvedat křivka chřipek, která vrcholí v březnu (a pak zas padá na dno v srpnu). Tak se to děje každý rok s tím, čím sinusoida chřipek s sebou nese i vyšší počet zemřelých. Chřipky jsou tak podle některých expertů vydávány za covid.


loading…

Oddělení dětí od rodičů za účelem vakcinace?

Současně se již začala stavět tzv. “polní covid-nemocnice” v Letňanech v Praze. Umístěni v ní mají být tzv. “pacienti na doléčení”, nebo jako karanténa. Podobný projekt se uskutečnil například v New Yorku, kdy média líčila obrovský nárůst nakažených a mrtvých.

Loď Comfort měla kapacitu přes tisíc lůžek, azyl tam však nakonec našlo jen 182 lidí “pozitivně testovaných”. Mediální hrůzo-bublina splaskla, loď odplula a zesílila tak spekulace, že celá pandemie je jen mediálně geopolitický podvod.


Loď Comfort, která měla být “vlajkovou lodí” boje proti koronaviru. Odplula s ostudou…

V případě podobného nezájmu či nedostatku “covid – pozitivních” by tak byla nemocnice v Letňanech s kapacitou přes tisíc lůžek připravena pro internaci dětí prvního stupně základních škol – a jejich následnou vakcinaci.


loading…

Děti mají z očkování hrůzu. Stále více rodičů odmítá přijmout verzi, že očkování pomáhá…

Ministr Prymula je nesmlouvavým propagátorem vakcinace děti i proti vůli rodičů.Počet “pozitivně testovaných” určitě v příštích týdnech neklesne

Vzhledem postupující chřipce je prakticky vyloučeno, aby klesl počet “pozitivně testovaných na covid-19. Testy PCR, kterými se měří onemocnění údajnou pandemickou nemocí covid-19, vykazují nejen vysokou míru chybovosti, ale zachytávají také obyčejnou chřipku, kterou interpretují jako covid.


Pravděpodobnost, že by počet “pozitivně testovaných” v příštích týdnech a měsících klesl, se tedy blíží nule, nehledě na to, jak drastická opatření vláda nařídí.


Farmaceutická společnost Pfizer (sníž dříve plukovní Prymula spolupracoval) začala testovat jako první firma na světě svou vakcínu proti covid na dětech. Tým lékařů v dětské nemocnici v Cincinnati tento týden dal injekci vakcíny adolescentům ve věku 16 a 17 let. Příští týden začnou vakcinovat děti ve věku 12 let.
Vakcinace dětí (tzv. testování) proti covid už začala

Farmaceutická společnost Pfizer (sníž dříve plukovní Prymula spolupracoval) začala testovat jako první firma na světě svou vakcínu proti covid na dětech. Tým lékařů v dětské nemocnici v Cincinnati dal minulý týden injekci vakcíny adolescentům ve věku 16 a 17 let. Tento týden začnou vakcinovat děti ve věku 12 let.


Výsledek testu v USA ovlivní i situaci v České republice, protože vakcínu odkoupí Evropská unie, která ji pak bude prodávat dál členským státům. Jde již o třetí testovanou vakcínu, předchozí dvě měly měly vedlejší příznaky.


Na návrh ministra Prymuly na zřízení dětských covid – táborů reagovalo ministerstvo školství zdrženlivě. „V případě prvního stupně se jedná o zhruba půl milionu žáků. Bylo by potřeba domyslet i personální zajištění a hygienické standardy takových akcí,“ uvedlo pro ministerstvo školství.Oddělení dětí od rodičům si mnozí vykládají jako útok státu proti institutu rodiny. Stále chybí důkazy, že je covid-19 pandemií, pro její vyhlášení světovou zdravotnickou organizací WHO chybí důvody. Ani statistiky nevykazují žádnou anomálii – počet zemřelých je dokonce nižší, než v předchozích letech.Veškerá opatření jsou postavena na výsledcích testů PCR a na jejich mediální interpretaci. Množí se důkazy o započítává “covid pozitivních” do testů opakovaně, čímž jsou uměle navyšována čísla. Tzv. “umělá pozitivita dosahuje přes 90 procent”, což dělá testy zcela bezcennými.


Přechod prvního stupně, a zejména prvních tříd základních škol na výuku po internetu z domova podle odborníků není vhodné. Nejen po pedagogické stránce.


Oddělení od rodičů i internace v táboře může poznamenat dětskou psychiku na celý život.


Zdroje: Reuters – vakcinace na dětech
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh