“Lež o testech na covid, lež o počtu zemřelých, falešná obsazenost nemocnic, šílená snaha otestovat všechny a propaganda vakcín.” Významný lékař MUDr. Hnízdil se toho nebojí, ač mu jdou po krku

Zatímco vláda bije na poplach, že tady všichni umřeme, sílí hlasy i ze druhé strany barikády. Co je to za pandemii, když nepřibývá zemřelých? MUDr. Jan Hnízdil a jeho pět důvodů proč nám podle něj lže vláda a ministr Prymula.
Je mu opakovaně vyhrožováno, ať se nevyjadřuje k údajné pandemii. MUDr, Jan Hnízdil se však nebojí, i když očekává, že nějaká forma odplaty určitě přijde.


MUDr. Jan Hnízdil je jeden z průkopníků české komplexní a psychosomatické medicíny a také autor celostně-medicínsky zaměřených odborných a popularizačních knih


1. Lživá interpretace PCR testu

Za prvé: Plukovníku Prymulo, lživě interpretujete výsledky PCR testu. Jeho pozitivita neznamená, že je člověk nemocný nebo nakažlivý, v jeho těle se nemusí ani nacházet celistvý virus.

Bez dalšího vyšetření lékařem, bez klinických příznaků, nelze takového člověka označit za nemocného. Nadpoloviční většina lidí s klinickými příznaky má průběh nemoci srovnatelný s běžnými chřipkovými onemocněními a nejsou v ohrožení života.

Veškerá represivní opatření přitom vycházejí z nárůstu pozitivně testovaných. Ještě nikdy laboratoře tak masivně netestovaly jeden virus. A čím víc testů, tím víc pozitivních. Tímto způsobem by se dala pandemie vyrobit i z viru obyčejné rýmy.


Plukovníku Prymulo, postupujete v rozporu s názory špičkových virologů, dokonce z pracovišť řízených Ministerstvem zdravotnictví.


loading…


2. Lživá interpretace počtu zemřelých

Za druhé: Lživě interpretujete počty zemřelých. Většina jich umírá na jiné vážné nemoci, pozitivita testu je přídatná, vykazováni jsou jako oběti covidu.

Na přímý dotaz, kolik eviduje zemřelých v příčinné souvislosti s covidem, Ministerstvo zdravotnictví sdělilo, že takové informace neshromažďuje.

Tentýž úřad uvádí, že: „Počet úmrtí v souvislosti s onemocněním covid-19 po jednotlivých dnech zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na covid-19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí.“

Čísla vykazovaná bombasticky jako „smrti na covid“ jsou vylhaná. Podle Českého statistického úřadu se týdenní počet zemřelých ve srovnání 2019 až do poloviny srpna 2020 pohybuje kolem 2000.

Plukovníku Prymulo, informujete v rozporu s tvrdými daty ČSÚ.loading…

3. Lež s nemocničními lůžky

Za třetí: Plukovníku Prymulo, vyjádření „Budeme mobilizovat různé stadiony, haly, abychom mohli mít lůžka i tam. Situace začíná být opravdu vážná,“ je šířením poplašné zprávy.

Sám jste pověděl, že řada nemocničních lůžek – až 42 procent – statisticky vykazovaných jako „hospitalizovaní s covidem“, je ve skutečnosti blokována lidmi, jejichž zdravotní stav hospitalizaci nevyžaduje a v nemocnici jsou jen kvůli izolaci.

„Ve Fakultní nemocnici v Motole – v největší české nemocnici – máme aktuálně 21 nemocných s covidem-19, z toho pouze jeden je v těžkém stavu na jednotce intenzivní péče a vyžaduje připojení na plicní ventilátor.

Ostatní pacienti mají lehký průběh nemoci, jejich léčba probíhá maximálně s podporou kyslíkové terapie. Škála ročníků narození těchto pacientů začíná rokem 1929 a končí rokem 1950.

Máme sice i několik pacientů mladšího věku, ti však mají vysloveně lehký průběh nemoci a hospitalizováni jsou z toho důvodu, že mají i jiné zdravotní komplikace.

Proti této realitě postavme fakt, že denně utrácíme 34 milionů korun za 20 tisíc testů,“ prohlásil ředitel motolské nemocnice Miloslav Ludvík.

Ve stejném duchu se vyjádřil i profesor Feltl, ředitel Všeobecné fakultní nemocnice.

Plukovníku Prymulo, informujete v rozporu s vyjádřeními ředitelů největších fakultních nemocnic.


4. Šílená snaha otestovat všechny

Za čtvrté: Plukovníku Prymulo, vaše snaha otestovat celý národ je šílená. Není organizačně ani finančně zvládnutelná.

Počet pozitivně testovaných nepřinese žádnou informaci o tom, kolik je skutečně nemocných.
Nakažený člověk navíc může virus šířit týden, pozitivní může být i několik měsíců.

Počet pozitivně testovaných by tak jen posloužil k zavedení tvrdých represí. Přispěl by k další devastaci zdravotnictví, ekonomiky, školství, kultury, sportu a každodenního života.

Plukovníku Prymulo, pod záminkou boje proti koronaviru jste vyhlásil válku občanům.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

5. Podvod s vakcínou

Za páté: Plukovníku Prymulo, vaše prezentace vakcíny, jako samospásného řešení, je zavádějící. Schvalování vakcíny probíhá ve zrychleném řízení.

Farmaceutická firma Astra Zeneca dostala příslib, že do určité výše částky nebude ručit za její nežádoucí účinky. Každý, kdo se vakcíně podrobí, stává se pokusným králíkem.

Můj dotaz, kdo ponese zodpovědnost za nežádoucí účinky a žádost, aby ministerstvo deklarovalo, že vakcinace bude dobrovolná a kdokoliv ji odmítne, nebude žádným způsobem krácen na svých právech a svobodách, zůstaly bez odpovědi.

Oproti tomu jste prohlásil, že ten, kdo se nechá testovat, bude zbaven povinnosti nošení roušky. Vše nasvědčuje tomu, že zrychleně testovaná a neověřená vakcína sice nebude „povinná“, ale bude jedinou možností, jak uniknout represím státní moci.


Plukovníku Prymulo, lžete, manipulujete s fakty. Bezdůvodně ničíte zdravotnictví, školství, ekonomiku, kulturu, sport. Zůstává za vámi spálená země. Máte-li v těle kousek vojenské cti, hozenou rukavici zvednete. Jan Hnízdil, četař absolvent.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh