“Vyhrožují, abych mlčel!” “Lžou, podvádějí a straší.” “Agresivní odveta od podivného plukovníka Prymuly!” říká doktor Hnízdil, autor petice proti podvodům vlády a médií s údajnou pandemií covid-19

“Dotazovali jsme se ministerstva zdravotnictví, kolik lidí zemřelo za celé to období výlučně na covid. Odpověděli, že nemají takovou informaci,” říká MUDr. Jan Hnízdil, spoluautor petice, v níž čeští lékaři apelují na vládu a média, aby přestali lhát ohledně údajné pandemie covid-19.Ministerstvo zdravotnictví tak nepřímo potvrdilo fakt, o kterém se mluví už dlouho:

V České republice dosud nezemřel na covid-19 ani jeden pacient.”

Tuto prostou skutečnost se snaží média přehlušit zahlcováním veřejnosti děsivými fake-statistikami o údajných počtech nakažených a nadsazených číslech “zemřelých s covidem”.

Testy mají navíc chabou vypovídajici hodnotu – a přesto je média interpretují jako fakt. Záměrně nejsou prováděny pitvy – tedy chybí důkazy o příčině smrti.MUDr. Jan Hnízdil spolu s ostatními lékařskými odborníky (např. profesorem Janem Pirkem) napsal na konci září petici s názvem: “Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize.” K dnešnímu dni ji podepsalo 65 tisíc lidí.Jak lež a nenávist zvítězila nad zbytkem světa

“Na petici jsme pracovali nesmírně dlouho, podílelo se na ní mnoho doktorů, včetně virologů. Vycházeli jsme z odborných posudků, materiálů, stojíme si za každou větou, za každým slovem,” řekl MUDr. Hnízdil v rozhovoru pro rádio Frekvence 1.

Čeští lékaři v petici požadují, aby vláda přestala strašit občany nepravdivými údaji a upustila od restriktivních opatření a nesmyslného testování bezpříznakových lidí. Podobné výzvy píší svým nezodpovědným vládám tisíce lékařů po celém světě. Odvetou bývá veřejná dehonestace a zastrašování.Stejně tak jsou dehonestováni a umlčování čeští lékaři. Doba, ve které žijeme je vskutku děsivá, iluze, ve které žijeme, monstrózní a mnohé nasvědčuje tomu, že “Lež a nenávist zvítězila nad zbytkem světa”.


loading…Agresivita ministra i prezidenta

Ministerstvu zdravotnictví se petice nelíbila a vyzvalo Hnízdila a ostatní signatáře, aby se k problematice covid-19 už nevyjadřovali. Tato cenzura postihla desítky, možná stovky českých lékařů.


“Zaskočila mě ta obrovská, agresivní, útočná odveta ze strany ministerstva zdravotnictví, plukovníka Prymuly, pana prezidenta Miloše Zemana, prezidenta lékařské komory Milana Kubeka a Asociace děkanů lékařských fakult,” vypráví.


V petici je uvedeno, že vláda manipuluje s fakty. Výsledkem je k smrti vyděšená část populace, především starší lidé bloudící po ulicích jako zombie v rouškách, nebo schovaní ve svých bytech.Lži o nakažených

“Není pravda, že máme tisíce nakažených. Máme tisíce pozitivně testovaných, ale to neznamená, že je ten člověk nemocný. Ten člověk nemusí být ani nakažlivý. Je to hon na zdravé lidi. Pozitivita testu vypovídá pouze o tom, že v jeho těle je vir.”

“Může tam být jenom částečka viru. Ten člověk může být úplně zdravý, ale automaticky je zařazen do statistiky nakažených aniž by ho viděl dále lékař. Tyto zdravé lidi pak vidíme ve statistikách v údajně velkém nárůstu počtu nakažených.”


loading…

“Nikdy v historii se netestovalo, tak obrovským způsobem na jeden virus a tím, že se hodně testuje, tak je hodně pozitivních, a čím víc je pozitivních, tím pádnější argument je proto ty lidi vyděsit a něco jim zakázat.”


Statistiky úmrtnosti jsou falešné

“Dotazovali jsme se ministerstva, kolik lidí zemřelo za celé to období výlučně na covid, A oni mi odpověděli, že takovou informaci nemají.”

“V nemocnici leží těžce nemocní lidé, většina ihned otestována na covid. Při úmrtí jsou automaticky zařazeni do mrtvého seznamu infikovaných covidem.”“Přitom ale pacienti umírají proto, že jejich hlavní onemocnění je jiné – onkologické, autoimunitní, jakékoli jiné těžké nemoci. Pozitivita na covid byla jenom taková třešnička na dortu, která se výborně hodí pro mediální prezentaci.”

“Všechna tato čísla úmrtnosti mají nulovou informační hodnotu,” říká MUDr. Hnízdil.


“Plošně nasadit roušku celé populaci, všem zdravým lidem, to je naprosto zvrácené. V roušce je totiž během užívání velké množství bakterií. Ti lidé to zpětně vdechují a mají z toho dýchací potíže, infekční, kožní, alergické.”Nutí nám rizikovou vakcínu za 30 miliard

“Je to taková dělostřelecká příprava na to, aby mohla být nasazena vakcína velice rychle, která je nevyzkoušená a nežádoucí účinky netušíme. Dokonce se objevila informace, že výrobce nebude ručit za nežádoucí účinky. Za nežádoucí účinky prý bude ručit ten, kdo tu vakcínu aplikuje,” říká MUDr. Hnízdil.

“Má být dovezeno 3,5 milionu vakcín, z toho v první fázi má být naočkováno 1,5 milionů lidí. Jedna vakcína bude stát 9 tisíc korun, což se pohybuje v řádu 30 miliard korun. To je skutečně byznys”.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

Kdy to všechno skončí? Ten virus nikdy nezmizí?

“Musí se zastavit hon na zdravé lidi v testování a vrátit zdravotnictví jeho původní poslání – což je péče o nemocné lidi. Zdravotnictví tady není od toho, aby odchytávalo zdravé lidi na ulici, testovalo je, dělalo z nich marody, zakazovalo jim zpívat, chodit do kostela, chodit na koncerty.”

“Tady se zdravotnictví úplně vymklo z ruky a chopili se toho podivní důstojníci a politici. To nemá s odborností vůbec nic společného,” dodává MUDr. Hnízdil.


Zdroj: Petice českých lékařů, Celý rozhovor Hnízdil Frekvence 1

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh