Odvolání Prymuly! Tajný plán, jak se zbavit šíleného plukovníka. Jak dostat zemi zpátky na nohy a Babiše na kolena

Odvolání plukovníka Romana Prymuly z postu ministra zdravotnictví. Když ne, shodí komunisté společně s opozicí vládu ANO a premiér Babiš se ocitne sám v “politické karanténě”. Po debaklu v krajských volbách se se rodí tajný plán, který má všechno změnit.
“Prymulovo odvolání? Toto téma je na stole. Jsme si vědomi, že takřka polovina národa považuje kroky ministra Prymuly za nehorázné a skandální. Lidé se ptají, kde jsou důkazy o tom, že je tu nějaká pandemie a proč jim média podsouvají falešná čísla,” řekl portálu Arfa.cz zdroj blízký vedení KSČM.


Předseda KSČM Vojtěch Filip končí

Vláda premiéra Babiše vládne v koalici s ČSSD a u moci je jen díky tiché podpoře KSČM. Obě tyto strany kanibalizuje. Zatímco ČSSD se po krachu ve volbách dál pokouší vyvézt se na vlně pandemie (a pak zradit), před KSČM se otevřely šance, která se nebude opakovat.


Na prahu zmaru

K jednání o tomto zásadním kroku odvolání ministra Prymuly dochází v době, kde komunisté vyhořeli při krajských volbách a Prymula a jeho odpovědný vedoucí Babiš chystají tzv. Lockdown, tedy totální uzavření společnosti, která stojí na prahu zmaru.

Rozložení sil ve sněmovně

Komunisté mají unikátní a zřejmě tako poslední příležitost zachránit svoji existenci ve sněmovně a vymezit se proti vládě před volbami v roce 2021.

Drastická opatření vlády ANO a ČSSD kvůli údajné pandemie rozdělila zemi na dvě části. Jedna horlivě plní všechny příkazy, druhá považuje vládní opatření za skandální, totalitní a bezdůvodná.


Odčerpat voliče Pirátů

Předseda KSČM Vojtěch Filip oznámil, že nebude na sjezdu pozici v čele komunistické strany obhajovat. Celé vedení komunistické strany dalo kvůli neúspěchu v krajských a senátních volbách funkce k dispozici.


loading…

Je třeba vyslat voličům silný a jasný vzkaz.

Ve hře jsou varianty s novým předsedou Josefem Skálou či Kateřinou Konečnou. “Předmětem jednání je i případné přejmenování strany,” konstatuje zdroj. Podobně (a úspěšně) postupovali komunisté například v Německu (die Linke).


Babiš a Prymula

Omladit! “Strana musí projít zásadní proměnou a posílit především o mladé voliče. Cílit budeme především na voliče Pirátské strany, která je nyní nejsilnější levicovou politickou stranou,” říká zdroj blízký vedení KSČM.

V parlamentu má krajně levicová Pirátská strana 22 křesel, komunisté 16. Nynější volební preference Pirátské strany se pohybují kolem 13 procent, KSČM je kolem 7 procent.


loading…

Takto vypadá fašismus?

Vláda premiéra Babiše rozhodla o zastavení ekonomiky, obrovském zadlužení, devastaci průmyslových a obchodních odvětví, nošení roušek, které způsobují fyzické a psychické problémy mnoha lidem, včetně dětí.

Po příchodu ministra Prymuly jsou na spadnutí drastická nařízení o trvalém nošení roušek, vakcinaci, která údajně lidi osvobodí, plošná testování 10 milionů obyvatel, tedy včetně kojenců, uzávěry měst a lidí, aby se nemohli pohybovat.


Ozývají se hlasy, že takhle vypadá fašistická diktatura.Žádný důkaz, že jde o pandemii

Vláda dosud neposkytla veřejnosti jediný důkaz o existenci pandemie a že její zásahy do oidských práv mají reálná základ. Všechny dostupné statistické údaje vypovídají o tom, že nejde o pandemii, ale o pouhou mírnou sezónní chřipku, nafouknutou médií do obludných rozměrů.


Proč je počet “zemřelých s covidem” pouhých 800 a počet “zemřelých s chřipkou” 20 tisíc? Proč se nekonají pitvy? Opravdu potřebujeme vakcínu za miliardy na nemoc, kterou ze možná vyléčit šípkovým čajem?


Veřejnost se klade tyto otázky, ale místo odpovědí se jí dostává stále drsnějších a drsnějších omezeních na právech a svobodě.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

Velká a poslední šance

Komunisté drží tuto vládu u moci a pokud ji nezastaví, pokud si nevynutí odvolání plukovníka Prymuly z funkce ministra zdravotnictví, potom komunisté skončí v propadlišti dějin.

Babišovo ANO, vyssává voličskou základnu KSČM. To je “odměna” za tichou podporu. To Babiš rozdává důchodcům peníze. Proč by někdo volil komunisty kvůli jistotám důchodů, když ty jistoty a peníze důchodcům rozdává Babiš?

Komunisté mají jedinečnou a možná už i jedinou možnost využít krize kolem skandálních kroků Romana Prymuly a ukázat svoji sílu k jeho odvolání.

Využijí ji, nebo se odeberou do vitrín?

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh