USA: Střelba do lidí? Kapitol plný mrtvol nebo jako kasárna? “Smrtící síla povolena – nejen při inauguraci prezidenta.” Nástup Bidena očekáván s děsem. Tři dny do roku nula.

Děsivé snímky Kapitolu plného ležících těl obletěly svět. Nejde však o mrtvá těla, jak na první pohled vypadá, ale o ležící vojáky Národní gardy. Ta byla v těchto dnech oprávněna použít smrtící sílu k ochraně Kapitolu během inaugurace Joea Bidena, přičemž bylo nasazeno více než 20 000 vojáků, aby se zabránilo dalšímu násilí ve Washingtonu, DC. Inaugurace je 20. ledna.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Redakce Arfa děkuje!Kapitol plný mrtvol? Ne – jen dočasná kasárna Národní gardy.

Vojáci na zemi Kapitolu

Včera v ulicích Washingtonu


Budování obřích zátarasů

Dne 6. května zaútočil dav vyprovokovaný provokatéry ve službách Deep State (Biden) na Kapitol. Útok – připomínající přepadení polské vysílačky v Gliwicích převlečnými vojáky SS, byl okamžitě připsán Trumpovi.

Při vpádu do Kapitolu byla jediná oběť – Trumpova příznivkyně, zastřelená ochrankou. Lživě jsou uváděny čtyři další oběti (včetně policisty), které nejsou doloženy – a jde zjevně o další z řetěžce podvodů a umělý jevů, vytvářených Deep State a Demokratickou stranou za pomoci médií za účelem totální dehonestace Trumpa.


Mezi ležícími vojáky chodí kongresmani


loading…

20 000 vojáků si udělalo z Kapitolu kasárna poté, co se objevily desítky videí dokazující, že ochranka Kapitolu demonstranty do budovy dne 6. ledna pustila dobrovolně. Tato podvodná akce měla o pár hodin později důsledek, že senátoři odmítli zpochybnit volby – pro jejichž zmanipulování a obrovské podvody je tisíce důkazů.Vojáci se připravují na protibidenovské demonstrace v hlavním městě USA. Dne 12. ledna 2021 bylo národním gardám uděleno povolení k podpoře policie za účelem ochrany Kapitolu.
“Gardisté ​​jsou vyškoleni v používání smrtící síly, v technikách deeskalace a používání ochranných pomůcek,” uvádí se v prohlášení.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh