Už to začalo! Washington obsadila Národní garda. Obrněné vozy, prázdné budovy za zátarasy, desetitisíce vojáků v ulicích. Masmédia mlží, ale web zaplavují důkazy… “Trump vyhlásí stanné právo a svěří moc do ruku generálů,” množí se zprávy…

Klíčové budovy ve Washingtonu jsou obklopeny zátarasy, u kterých hlídkují po zuby ozbrojení vojáci, točí se obrněné vozy, a nad nimi létají vrtulníky… Na první podhled vypadá Washington jako město, které se připravuje na válku. Internet zaplavují tisíce videí, ale masmédia o tom mlčí…


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Redakce Arfa děkuje!
Vojáci jsou ve Washingtonu na každém rohu. Podle odhadů jde o 10 000 vojáků rozmístěných na klíčových bodech ve Washingtonu. Oficiální důvod není, armáda obsadila město až po tzv. útoku na Kapitol dne 6. ledna. Příznivci Trumpa žádné další shromáždění nechystají.

Ostatně není moc možnosti jako svolat novou velkou demonstraci. Trump je odstřižen od Twitteru a Facebook, tyto dvě krajně levcové sociální platformě, hrubě popírají svobodu projevu, zavírají účty stovkách milionů Trumpových příznivců po celém světě.


loading…


“Vypadá to tady jako by mělo každou chvíli začít bombardování. Ulice jsou prázdné, lidé zalezlí, jen občas po šedomodrém nebi přeletí vrtulník,” napsala do redakce Arfa čtenářka, která a poslala video a žije ve Washingtonu.

“Trump se chystá vyhlásit stanné právo (Martial Law), bude vyhlášen přísný zákaz vycházení, moc de facto převezme armáda. Nejmocnějším mužem v zemi se stane ministr obrany generál Christopher C. Miller,” rezonuje na nové sociální síti Parler.com, jejíž obliba strmě roste.


Generála Millera dosadil prezident Trump do funkce tři dny po volbách (!), tedy v listopadu. Volby provázela zcela nezvyklá opatření, docházelo k prokázaným podvodům. Trumpovi se však však nepodařilo dostat tyto podvody před soudní tribunály: Deep State se zavřel.

Trump jím nahradil dosvadního ministra obrany Marka Espera, který byl prodlouženou rukou Deep State (jakousi úlitbou podobně jako Pence). Generál Miller je totálně Trumpův člověk.


loading…

Prezident Donald Trump byl naposledy viděn na veřejnosti 6. ledna, od té doby po něm není ani stopy. Na veřejnosti se objevilo video, ve kterém “uznal porážku”. Toto video je však považováno za podvrh (Deep fake). Objevují se zprávy, že chystá tento týden tiskovou konferenci.

Prezidenská přísaha se koná 20. ledna. Masmédia a na ně napojená krajní levice nepochybují, že ji bude skládat kandidát Demokratické strany Joe Biden a veškeré jejich zpravodajství slouží k propagandě této verze.

Podle jiné verze, o níž jsou přesvědčeni Trumpovi příznivci, se inaugurace tentokrát neodehraje na schodech Kapitolu, ale v Bílém domě. Přísahu složí Trump a povede USA další čtyři roky.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh