První krok ve funkci: Zlomil si nohu! Záhadné zranění (asi)prezidenta USA Joe Bidena. Potrhal ho pes? Předtím stačil jmenovat komunikační tým: samé ženy! Velká feministická revoluce začíná

Vážná zlomenina nohy, příštích několik týdnů na vozíku, nebo o berlích. Jiné zprávy hovoří o tom, že Joe Bidena, kandidáta na prezidenta USA za Demokratickou stranu, pokousal jeho vlastní pes vlčák. Zdravotní stav Bidena, který podle mnoha pozorovatelů absolvoval volební kampaň na silných stimulačních lécích, budí vážné obavy.
Zraněný Biden a jeho tým feministek

Bidenův zdravotní stav je ve stádiu spekulací, protože lékaři k němu odmítli pustit novináře. Lékaři zatím vydali zprávu, že jde i vlasovou zlomeninu nártu.


Pokud soudy potvrdí Bidenovo vítězství nad Trumpem, bude prvním prezidentem USA, který se chápe funkce na vozíku, nebo o berlích. Mnozí to chápou symbolicky.


Deprese va vrakovišti?

Biden je 78 letech nejstarším kandidátem na prezidenta USA. Během kampaně důsledně odmítal otázky týkající se jeho věku. Už tehdy se vynořily spekulace, že je Biden jen loutku, která má dostat k moci první ženu – feministku Kamalu Harrisovou, která je jeho zástupkyní.


loading…

Bidenova volební kampaň vyvolala silné podezření, že bere drogy. Během primárek v Demokratické straně byl jeho projev ospalý a mdlý, Biden často ani nereagoval na otázky novinářů.

Nedokázal smysluplně reagovat, motal se, na mnoha videích je ukázán, jak s nepřítomných úsměvem osahává malé holčičky, nebo manželky kolegů.


“Nikomu to neříkej, holčičko!”

Kokainový Joe?

Biden si během primárek vysloužil přezdívku “Sleepy Joe”, tedy “Spící Joe”. Jeho chování se však prudce změnilo poté, co byl nečekaně vyhlášen za vítěze primárek Demokratické strany a stal se jediným vyzyvatele Donalda Trumpa.


Tehdy Biden působil jako politý živou vodou, nebo “napíchaný steroidy”, mnohým připomínal uživatele kokainu, nebo jiné silné stimulační látky.


Ani tehdy se však neubránil excesů, například když spolu s manželkou děkoval za podporu poloprázdnému vrakovišti.


loading…

Biden má za sebou dva infarkty, denně bere lék statin (na snižování chloresterolu v krvi), jehož vedlejšími účinky jsou deprese, poruchy spánku, sexuální dysfunkce, poškození jater a bolesti svalů.Bidenův tým: Samé feministky!

Biden sice ještě ani zdaleka nemá vítězství v kapse, ale již jmenoval některé fragmenty svého týmu. Všech sedm členek jeho komunikačního týmu jsou ženy, což je naprosté unikum v dějinách USA. Některé z nich jsou extrémistky, ultrafeministické fanatičky, příjící smrt mužům.


Některé z členek Bidenova komunikačního týmu byly zapojeny do šovinistické kampaně MeToo, která zlikvidovala života tisíců mužů v USA (kauzy producent Weistein, herec Spacey atd.).


Všeobecně se očekává, že Biden skončí ve funkci během několika dnů. Setkání s hlavami států bude zřejmě absolvovat jeho viceprezidentka Kamala Harrisová, protibělošská aktivistka a ultrafeministka.

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh