Tady něco nehraje! Tvrdá čísla: Kolik umírá lidí v jednotlivých zemích Evropské unie. “Přestaňte už lhát!” Statisíce lidí v Paříži, Londýně a Berlíně demonstruje proti korona – podvodu, tyranii a očkování.

Ve stovce měst ve Francii a v desítkách měst ve Velké Británii protestovaly statisíce lidí proti korona – tyranii, která svírá Evropu. Demonstranté považují pandemii koronaviru za podvod, za záminku v vytvoření nového světového řádu, jehož součástí je totální omezení lidských práv.
V Londýně o víkendu zatkla policie 200 demonstrantů. byly desítky raněných

Podobně jako v České republice i v jiných zemích Evropy používají vlády metody cukru a biče ke zmírnění obrovského napětí, které se hromadí ve společnosti.


Přitahování obojku a jeho následné rozvolňování… takto pořád dokola až do doby, kdy bude uvedeně na trh vakcína a slavné “dobrovolné očkování”.


Dostupné statistiky počtu zemřelých jsou v rozporu s oficiální verzí apokalyptické pandemie, při které umírají lidí po tisících.

Data o počtu zemřelých jsou přitom jediným důkazem o existenci nebo absenci pandemie, proto jsou “pod tlakem”. Absence pandemie by znamenala, že jsme obětí největšího podvodu v dějinách.


Proč jsou letos někde výkyvy a někde ne, kdy by za pandemie měly být všude? Podrobněji ZDE, ale nejprve dočti článek

Cílem zrůdného korona – plánu je obrovské zadlužení jednotlivých států – kvůli odstraněné škod po údajné pandemii. Jen za vakcíny se však utratí významná část toho, kolik jednotlivé státy dostanou ono “odstranění škod”.


loading…

Dealerem peněz pro postižené státy je Evropská unie (Německo), která si půjčila u stejné skupiny, která podle některých teorií stojí za iluzí celosvětové pandemie. Právě tato iluze je příčinou devastace ekonomik jednotlivých zemí.Počty zemřelých – podezřelé výkyvy i jejich absence

Kritici tohoto systému poukazují na to, že navzdory mediálně prosazované pandemii nedošlo k nárůst počtu zemřelých.


loading…

Výkyv byl zaznamenán letos v březnu, a to většinou u zemí, které jsou v Evropské unii aktivní, jako jsou Francie, Švédsko nebo Holandsko, nebo byly na huntě se zdevastovaných zdravotnictvím a zoufale potřebovaly peníze – jako Itálie a Španělsko.


V polovině z zmapovaných zemí není vůbec žádný nárůst, což je pozoruhodné zvláště při srovnání Severního Irska (nula) a Anglie (nárůst). Měření zveřejňuje respekrovaná agentura Euromomo.


Aktuální počty zemřelých v Evropě 2020 (EUROMOMO)


Pozoruhodný je vývoj počtu zemřelých v Německu, kde letos nedošlo k žádnému významnějšímu výkyvu.


Žádné, nebo zanedbatelné nárůsty počtu zemřelých letos nezaznamenala ani Česká republika, Maďarsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Řecko, Norsko a další země.
Ve stádiu letošního průměru najdeme mimo jiné tako Švédsko, kritizované zkorumpovanými médii za absenci větších restriktivních opatřeních kvůli údajné pandemii.


Evropa a celý svět stojí na prahu obrovské změny, jedné z největších ve své historii. Do čela nejagresivnější země světa USA se ze zřejmě dostala žena – údajná černoška Kamala Harrisová.

Tím bude završena Velká feministická revoluce a nastartovány zhoubné měny, které budou (a již jsou) nevratné.


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh