To snad ne! Falšování dat Českého statistického úřadu? Masivní nárůst počtu zemřelých! “Není žádná pandemie” platilo jen do září – teď přišel záhadný zlom. Hackeři, chyba, nebo největší podvod v dějinách?

Neuvěřitelné změny se dějí s daty Českého statistického úřadu (ČSÚ) ohledně počtu zemřelých za tento rok: Během několika dní narostly počty zemřelých o takřka o tisíc týdně! Ke skokovému nárůstu přitom došlo v době, kdy vláda oznámila “plošné testování” a širokou vakcinaci. Náhoda nebo podvod?
Klíčový graf o počtu zemřelých v ČR. Černá linka je rok 2020. Pořád průměr a pak skok. Na stránkách ČSÚ najdete ZDE

Přitom až dosud – tedy o začátku údajné pandemie letos v březnu – se počty zemřelých pohybovaly v dlouhodobém průměru. NEDOŠLO k nárůstu zemřelých a tedy NENÍ ŽÁDNÁ PANDEMIE – navzdory hysterii vyvolané médii a milionům k smrti vyděšených lidí.


Podle dat ČSÚ, která považujeme za jediná věrohodná – NENÍ ŽÁDNÁ PANDEMIE. Počty zemřelých i letos odpovídají mírné vlně chřipky, menší než například v roce 2018.


Média masírují veřejnosti zavádějícími údaji o počtu nakažených a dalších okrajových údajích, přičemž podstatný je jen jediný – počet zemřelých. Falešná data, prezentovaná médii, se opírají o PCR covid-testy, jejichž chybovost a manipulovatelnost je obrovská.


Pozn. Arfa: ČSÚ má sice údajně o počtu zemřelých za rok 2020 označena jako “předběžná”, ale pokud dojde ke korekci, půjde o jen o drobné – stejně jako v předchozích letech. ANI NOVÁ DATA NEOPPRAVŇUJÍ VLÁDU K RESTRIKCÍM.


loading…

K nečekanému zvratu v údajích o počtu zemřelých na stránkách ČSÚ došlo před pár dny – 24. listopadu, tedy v čerstvých údajích o počtu zemřelých v ČR od poloviny září do poloviny října.


Redakce Arfa získala snímky obrazovky, které zachycují časovovou oné změny, které je VELMI podezřelá.


Analýza dat o počtu zemřelých

Do 37. týdne (tedy do týdne od 7. – 13. září) se údaje o počtu zemřelých letos pohybovaly v šedém průměru (kolem 2 tisíc zemřelých týdně). Z tohoto průměru za posledních pět let výrazněji vybočil jen rok 2018, a to s vrcholem v týdnu na začátku března (2 994 zemřelých), což je týdenní rekord za posledních pět let.


Rok 2020 je zcela průměrný, počty zemřelých věrně kopírují křivku chřipky s tradičním vrcholem (jako po dlouhá tisíciletí) na přelomu února a března (9. týden) a nejnižší hladinou na přelomu července a srpna (31. týden).


Křivka chřipky přímo souvisí s počtem zemřelých – čím více chřipky, tím více zemřelých (stejně jako po dlouhá tisíciletí).


loading…

K nevídaný zvrat v počtu zemřelých 2020

Ke naprosto šokujícímu zvratu dochází od 38. týdne (do 20. září), kdy máme nárůst na 2210, což je v tomto týdnu nejvíc za posledních 10 let. A pak to pokračuje 39. týdnem (2371 zemřelých) a vrcholí dramatickým skokem na 42. týdnem (2892 zemřelých z týdne končícího 18. října), což je poslední aktualizace.


Údaj 2892 zemřelých z 18. října je obrovský – takřka o třetinu vyšší než v předchozích letech) a tého hladiny bylo dosaženo skokově. Není žádný důvod, proč by mělo dojít k takovému razantnímu nárůstu. Mediální fráze o “nezpodpovědném jednání obyvatel v karenténě” jsou lži.


Za pozornost stojí také způsob, jak a hlavně kdy k této dramatické změně v datech ČSÚ došlo. Redakci Arfa se podařilo získat snímky obrazovky dat ČSÚ, kterí zachycují zcela šokující vývoj.


Ještě 19. listopadu je na webu ČSÚ počet zemřelých za 39. týden 2371 (což je jen o trochu více než v předchozích letech) a za 40. týden klesá zpátky k průměru pod hranici 2 300 zemřelých.

Křivka klesá zpátky do průměru, když v tom—

…A pak se stalo něco nevídaného!


Dne 24. listopadu ráno před 6. hodinou z grafu zmizel 40. týden (tedy ten o poklesu zpátky do průměru). Někdo ho vymazal.


Kdo vymazal 49, týden? Hacker? Někdo z ČSÚ?

Co se stalo po 19. listopadu? Vláda oznámila plošné testování a oznámila “dobrovolnou” celonárodní vakcinaci. A na webu ČSÚ dochází ke skokové změně v datech o počtu zemřelých.


O pár hodin později, 24. listopadu před 11. hodinou dopoledne, naskočil 40. týden znovu, ale už nikoliv pod hranicí 2 300 zemřelých za týden, ale nad ní. A současně s tím skokově přibyly najednou i záznamy za 41. a 42. týden (tedy do 18. října).


Nevídaný nárůst!

Nikdy předtím nebyl zaznamenán případ, že by byla do grafu ČSÚ najednou zanesena tři období najednou.

Až nyní – po po oznámení vlády o plošném testování a “dobrovolné” celonárodní vakcinaci.


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”

Co to má všechno znamenat?

Proč by ČSÚ manipuloval s grafy a statistiky? Nebo to byli hackeři?


Nabízí se jediná odpověď. Děje se tak na podporu celoplošného testování na Covid-19. Došlo k zkreslení dat na podporu argumentu, že umírá mnoho lidí, takže je potřeba testovat a vakcinovat.


Premiér Babiš ukáže graf, který to potvrdí. Jenže… Pokud se nelze spolehnout ani na Český statistický úřad, pak jsme zcela v pazourech globálního IT komunismu pod hlavičkou The Great Reset (Velký reset).


Zdroje: ČSÚ křivka vývoje počtu zemřelých, ČSÚ detailní čísla počtu zemřelých ve sloupcích, Aeronet (otisky obrazovky)
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh