Konspirace skutečností! První aerolinka bude povinně požadovat doklad očkování na COVID-19. A už se hlásí další! Ve finále: cestovní zdravotní pas. Dobrovolně povinná vakcinace se blíží!


KOMENTÁŘ TOMÁŠ VYORAL: Bez očkování na covid z vlastních peněz do letadla nelez! Brzy i zákaz vycházení bez vakcinace na PR Covid? Ta bude sice „dobrovolná“ a „zadarmiko“, ale… Orwell neklepe na dveře, koronafašisti je totiž vyráží i s panty.
Plošné testování stejně jako očkování na COVID-19 je/bude ryze dobrovolné, prohlašují  Svědci Covidovi stojící u kormidla prakticky všech zemí.

Tomáš Vyoral, komentátor

Někteří jako Andrej Babiš nebo obsesivní tunelář Roman Prymula lživě proklamují, že bude zadarmo.


Realita je taková, že to „zadarmo“ zaplatíme my všichni daňoví poplatníci z vlastních kapes. Zadarmo jak známo ani kuře nehrabe, tím spíše ne farmaceutické a vakcinační molochy, se kterými je farizej Prymula spojen pupeční šňůrou.


Očkování je dobrovolné, ale… „Pro cestující na mezinárodních letech a lidi opouštějící zemi, si myslíme, že jde o nezbytnost,“ uvedl ředitel australských aerolinek Qantas Alan Joyce.


loading…

Dnes Austrálie, zítra celý svět

Australská aerolinka není jediná, která takový krok plánuje, nebo o něm uvažuje. „Když mluvím s ostatními kolegy z jiných aerolinek po celém světě, myslím, že to bude společné téma,“ nastínil Joyce.


Malajská AirAsia sdělila, že až bude vakcína dostupná, přezkoumá možnost očkování proti COVID-19 u cestujících na mezinárodních letech. Novozélandská Air New Zealand zmínila, že je ve finále „na vládách, aby určily, kdy a jak je bezpečné otevřít hranice“.


Povinné očkování cestujících ale není všechno. Ředitel Qantas také zmínil, že aerolinka zvažuje „vakcinační pas“, v němž bude evidováno, kterou vakcínu máte a zda je akceptována tam, kam cestujete.


loading…

Testování je jen začátek!

To potvrzuje i Mezinárodní asociace pro leteckou dopravu (IATA), jež uvedla, že digitální zdravotní pas obsahující informace o očkování je klíčem k otevření hranic bez karantén. Cestovní pas IATA Travel Pass má být ve finální fázi vývoje a asociace plánuje jeho zavedení v prvním čtvrtletí 2021.


„Testování je prvním klíčem k umožnění mezinárodního cestování bez karanténních opatření. Druhým klíčem je globální informační infrastruktura potřebná pro bezpečnou správu, sdílení a ověření dat spárovaných s identitami cestujících v souladu s požadavky na kontrolu hranic. To je úkolem IATA Travel Pass,“ oznámil ředitel AITA Alexandre de Juniac s tím, že s pasem přijdou na trh v příštích měsících.


Také australská vláda v rámci své očkovací politiky ohledně COVID-19 předeslala, že „ačkoliv bude imunizace dobrovolná, mohou nastat situace, kdy australská nebo jiná vláda může nařídit, že přechod hranic bude podmíněn prokázáním očkování“.A kdo si myslí, že zůstane jen u toho, měl by si přečíst Orwella, Zamjatina nebo Boyeovou. Očkování je nám demagogicky a zcela lživě prezentováno jako dobrovolné. 


Ovšem, jak dávno tvrdí vakcinolog Prymula, k očkovaní se bude motivovat a poslušní vakcinovaní budou mít benefity. A motivace jako zbavení se v drtivé většině nic neřešících náhubků a karantén postupně doplní benefity jako je právě cestování, možnost chodit do práce, do obchodů, restaurací či divadel a posléze vůbec ven.


Vítejte v koronafašistické totalitě!


Zdroj: CNNV této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

A kdo si myslí, že zůstane jen u toho, měl by si přečíst Orwella, Zamjatina nebo Boyeovou. Očkování je nám demagogicky a zcela lživě prezentováno jako dobrovolné.  Ovšem, jak dávno tvrdí vakcinolog Prymula, k očkovaní se bude motivovot a poslušní vakcinovaní budou mít benefity. A motivace jako zbavení se v drtivé většině nic neřešících náhubků a karantén postupně doplní benefity jako je právě cestování, možnost chodit do práce, do obchodů, restaurací či divadel a posléze vůbec ven.


Vítejte v koronafašistické totalitě!

Zdroj: CNN

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh