III. světová válka jako zlatý důl. Rudá vlajka na hlavní mešitě. VIDEO klíčových momentů. Trump to nemá pod kontrolou, u kormidla je Deep State a jeho generálové. Írán má jadernou bombu a prahne po pomstě

Vražda iránského generála Sulejmáního je provokací ze strany USA ve snaze vyvolat v regionu válečný konflikt. Opět se potvrzuje, že USA nejde ani tak o to, vyhrávat války, ale vyvolávat je a udržovat v chodu jak dlouho je to jen možné. Teď je ovšem ve hře válka, jaká tu ještě nebyla. Mnohé však nasvědčuje tomu, že o akcích nerozhoduje Trump, ale Pentagon.


Protesty proti USA v ulicích íránských měst

Na mešitě Jamkaran, která je centrem šíitského islámu vlaje červený prapor, což znamená, že byla prolita nevinná krev, kterou je potřeba pomstít. Celý svět si nyní klade otázku, jaká pomsta to bude. Je velmi pravděpodobné, že Írán vlastní jadernou bombu.


Vlajka odplaty na mešitě Jamkaran v íránském městě Qom.

Základní scénáře dalšího vývoje jsou tyto:

Zavražděný íránský generál Sulejmání

1) Írán stáhne ocas i vlajku a nestane se nic. 2) Vypukne krvavá válka, jejímž bojištěm bude Irák. 3) Írán zaútočí na americké cíle. 4) Celé se to zvrtne ve III. světovou válku a jaderný konflikt.


Vše nasvědčuje tomu, že se další události budou vyvíjet od scénáře 2 výš. Pozorovatelé se shodují, že ke konfliktu mezi USA a Íránem zřejmě dojde na území Iráku a to tak, že se Iráčané pokusí vyhnat americké okupanty a USA z toho obviní Írán.

Podle posledních zpráv Írán obohacuje uran v desetkrát větší míře než kdykoli předtím. Jeho jaderný průmysl jede naplno. Pokud jadernou bombu ještě nemá, bude ji mít nejpozději do roka.


V Íránských městech dav pálí vlaky USA, Velké Británie a Izraele

Vyšší level: III. světová, aneb Pentagon vs. Trump

Co USA sleduje vyvoláním války, kterou nemůže vyhrát? Odpověď je snadná. Není potřeba vyhrát, stačí, aby byla – a média se postarají o zbytek. Také by to mohlo svědčit o tom, že Trump nemá armádu pod kontrolou, ale o akcích rozhoduje Pentagon. V tom případě by šlo o válku: Pentagon vs. Trump. Bažina, kterou chtěl vysušit, ho začala pohlcovat.

Po ukončení války v Sýrii ztratily americké zbrojařské koncerny klíčové odbytiště zbraní. Vyhnat vojáky USA ze sice zcela nepodařilo, přesunuli se na východ, kde kradou ropu. Zbraně už ale není komu prodávat.První pokus vytvořit nový trh selhal, když se trik s hořícími tankery v Ománském zálivu u íránských břehů v červnu 2019 zcela minul účinkem. Neuvěřil mu ani prezident Trump, postavený před hotovou věc, ani napojená Deep state média, ani veřejnost.


Íránští umělci tančí s obohaceným uranem

V americkém Deep state (Hluboký stát), tedy struktuře, která vládne nehledě na to, kdo je u moci, je jasný a silný zájem zbavit se Trumpa, který na vytváření válek zdaleka nespolupracuje tak horlivě, jako jeho předchůdce Obama (bombardování Afghanistánu, Iráku, Sýrie, Libye, Jemenu, Somalka, Pákistanu…) a ostatně všichni prezidenti USA, zvolení za tzv. Demokratickou stranu.

Válka s Írákem je “vyšší level” – něco, čemu Trump ještě nemusel čelit, síla, proti které je tlak médií pouhým štěkotem pinčů a agrese gender – feministek štěbetáním pavlačových drben.


Měl by se víc snažit

Trump hraje o všechno

Trump je před volbami na podzim 2020 obrovským favoritem, uměle vyvolaný válečný konflikt a rakve pokryté americkými vlajkami je v podstatě jediný způsob, jak ho odstavit, nebo aspoň maximálně oslabit jeho pozici v očích americké veřejnosti.

Slabý Trump znamená silný Joe Biden, který bude zřejmě jeho protikandidátem – a je mužem “Deep State”.Struktuře Deep State už nestačí, aby Trump prodával “poddaným zemím” neprodejné americké zbraně (jako třeba vrtulníky České republice). Deep state potřebuje, aby se Trump aktivně podílel na vytváření trhů, tedy ohnisek válečných konfliktů.

Příčiny konfliktu USA s Íránem tak nemají příčinu ve spletité situci na Blízkém východě, ale tkví ve vnitřní politické situaci v USA a platí na ně americká poučka: “Všechny války jsou dobré, pokud se odehrávají mimo naše území”. Pokud vypukne válka, pak je velmi pravděpodobné, že budou americké zbrojařské koncerny prodávat zbraně oběma stranám.


Země celého světa nyní s napětím sledují rudou vlajku na mešitě Jamkaran a doufají, íránské rakety nemíří zrovna na ně.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh