Útok na ambasádu USA v Praze? Vážné varování. Trump po atentátu na íránského generála posílá svět do jaderné války a sebe do pasti, která ho bude stát prezidentské křeslo. Putin a Macron vyzvali Írán “k jaderné zdrženlivosti”

Tak už víme, proč ambasáda USA v Praze na Malé Straně připomíná pevnost. Nedávno dokončili trojitou zeď s ostnatým drátem, v noci křižují petřínské stráně silné reflektory a v zahradě uvnitř ambasády stojí stojí nový agregát a nádrž s naftou. Na Malé Straně se šušká, že si tam vybudovali protiatomový kryt.


Unikátní závěry z místa amerického atentátu na uctívaného íránského generála

Po atentátu íránského generála Kásim Sulejmání vojáky USA je tu reálná hrozba útoků na ambasády USA po celém světě, včetně té v Praze. Nepřibližujte se k americkým ambasádám a konzulátům nikde v Evropě, varují státy své občany. Hrozí pumové atentáty. To, co USA provedly, je je silná káva i pro uctívače amerických hodnot.

Zeď, kterou jen obehnaná ambasáda USA v Praze na Malé Straně (pohled z Petřína). Zeď je trojitá.

K atentátu prý došlo na rozkaz prezidenta Donalda Trumpa, tak zní oficiální verze, které nevěříme. Spíše jde o důkaz, že prezident USA nemá svou armádu pod kontrolou, protože ji ovládá Deep State, hluboká struktura, která přežívá pod povrchem nehledě na to, kdo je u moci a její její hlavní zájem je uspokojit hlad zbrojařských koncernů po nových zakázkách.
Zkrvavení vojáci USA vláčeni davem ulicemi?

Začínat válku, která skončí v lepších případě ostudou, by mohl před volbami jen blázen. Obrázky amerických vojáků, vláčených v krvi po ulicích arabských měst, plačící ženy a sirotci nad rakvemi zahalenými do amerických vlajek, to je to poslední, co by mohl potřebovat, pokud chce obhájit prezidentský post.


Voják USA, vláčený ulicemi Mogadišu (Somálsko 1992)

Není samozřejmě vyloučeno, že Trump atentát odsouhlasil, jak tvrdí – pokud mu nakukali, že je Sulejmání terorista. Také je však možné, že mu o tom řekli až poté a postavili ho do situace, kdy musel říct, že útok nařídil on. Stále více indicií však svědčí o tom, že americký prezident nemá svou armádu pod kontrolou.


Americká žena, plačící nad rakví svého muže – vojáka

Vzpomeňme na nedávné Trumpovo prohlášení, že stahuje vojáky ze Sýrie. Nakonec se nejen nestáhli, ale naopak způsobili masakr Kurdů a pak se přesunuli na druhou stranu země, kde zřejmě dodnes ve jménu míru a demokracie kradou ropu ve velkém.

Nebo nedávná zpackaná americká provokace v Perském zálivu s hořícími tankery, která měla být záminkou pro útok na Írán. Tehdy se Trumpovi podařilo zastavit konflikt na poslední chvíli. Nyní už je pozdě.
Zbyl jen prsten a touha po pomstě

Prsten generála Sulejmáního , podle kterého identifikovali to, co zbylo z jeho těla

Generál Kásim Sulejmání byl celebrita, jejíž význam a sláva přesahovaly hranice Íránu. Jeho hrdinské skutky jsou zachyceny v mnoha filmech, kde je nejn pro Íráčany ztělesněním dobra. Byl také kazatelem.

Jeho potupná vražda je výsměchem a provokací celému regionu. Připomeňme, že Írán má jaderné zbraně… a neváhá je použít, chtělo by se dodat. Odplata přijde, protože tohle nelze nechat jen tak.

Generálovo auto nedaleko mezinárodního letiště v Iráku se po dopadu amerických raket změnilo v jeden velký žhnoucí oharek a Sulejmáního znetvořené tělo bylo možné identifikovat jen podle prstenu.


Akce byla pečlivě naplánovaná. Američané nejprve zastřelili drony několik místních lidí, údajně teroristů. Následoval pochopitelný hněv davu a útok na americkou ambasádu. Dav demoloval nábytek a na střeše se opevnili američtí vojáci z námořní pěchoty. Přesně jako ve filmu 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází. Vražda generála Sulejmíního pak byla odplata, další kostka domina, které uvedli v pohyb Američané. Na konci je jaderný spínač.

Trump následně sdělil na tiskové konferenci. “Sulejmání byl přistižen při činu, protože hodlal škodit zájmům USA,” Hodlal?

Na otázku: “Komu to prospěje” je jednoduchá odpověď. Zbrojařským koncernům a na ně napojené Demokratické straně USA. Nikomu jinému.


Putina a Macron ruku v ruce

Před atentátem na generála jaderné velmoci stála Demokratická strana USA po zpackaném impeachmentu před ostudnou volební porážkou (volby jsou letos na podzim). To už teď neplatí. Média teď mají dost času, aby rozehrála svou hru.

Trump dal opakovaně jasně najevo, že si nechce vydržovat americké základny, rozlezlé po celém světě a donekonečna vytvářet záminky k válkám “ve jménu demokracie”. Jeho zájem je jeho země, tedy USA. America first. Tohle mu nemohlo projít.


Macron i Putin vědí: Je to vážně. Odvahu obvinit USA z terorismu však zatím nenašel nikdo

Ruský prezident Vladimir Putin a jeho francouzský protějšek Emmanuel Macron měli telefonní rozhovor během kterého diskutovali o vraždě íránského generála Sulejmáního.

V nadcházejících dnech zůstanou Putin a Macron v těsném kontaktu. Vyzvali zúčastněné strany ke zdrženlivosti. Macron vyzval Írán, aby se rychle vrátil k plnému dodržování svých jaderných závazků a aby se “zdržel jakýchkoli provokací”.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh