Přízrak mrtvé vrchní sestry: Nastrčili její dvojnici! VIDEO jako důkaz. Šokující spiknutí a legendy kolem Tiffany Doverové, která zkolabovala před Vánoci po aplikaci vakcíny proti koronaviru.

Vakcinace občanů České rebubliky zažali skomíravý začátek. Vakcín to dorazilo pár tisíc, problémy jsou hlášeny ohledně vedlejších účinků, množství, distribuce atd. Nedůvěru k vakcinaci zřejmě ovlivnil děsivý případ vrchní sestry, která po vakcinaci zkolabovala a nyní zmizela…


Vážení čtenáři, v době masivní cenzury je sdílení na sociální sítě nutnostíDěkujeme.Tyiffany Doverová při vakcinaci

Spiknutí okolo zdravotní sestry Tiffany Doverové nabírá neuvěřitelné, až groteskní obrysy. Na nemocničním schodišti se za ni před médií vydávala v roušce její kolegyně s podobnou horní polovinou obličeje. Důkazy jsou nezvratné.


Kolaps Tiffany Doverové (titulky)

Vrchní sestra Tiffany Doverová z nemocnice CHI Memorial ve městě Chattanooga ve státě Tennessee omdlela 17 minut po propagačním očkování novou vakcínou společností Pfizer proti nemoci Covid-19. Video a článek jsme přinesli zde.


VIDEO. Žena uprostřed není Tiffany, ale její dvojnice.

Kauza nabrala před Vánoci značné mediální pozornosti v celé USA (které vakcinace probíhán už týdny), po celém světě a také v České republice, kde se blížil termín zahájení masové vakcinace (začala 27. prosince). Masová média se samozřejmě o kauze ani nezmínila. Vláda chce vakcinovat více než 70 procent obyvatel.


loading…

Po kolapsu sestry před televizními kamerami se začala veřejnost ptát, co s ní je, zda je zdravá. Nemocnice nejprve tvrdila, že sestra je v pořádku, a že se probrala pár minut po omdlení a ihned poté poskytla rozhovor, že se jí tyto mdloby stávají pravidelně.


Jenže, druhý den sestra Tiffany zmizela z nemocnice, přestala psát na svůj Instagram a nemocnice po několika dnech na Twitteru uvedla, že sestra Tiffany Dover je doma a daří se jí dobře, a že si přeje soukromí pro sebe a svoji rodinu.


Porovnání obličejů

Nemocnice zřejmě Tiffany stáhla kvůli mediálnímu tlaku. Ten se ale ještě zvýšil, když se na internetu začalo šířit, že Tiffany Dover ve skutečnosti zemřela a dokonce se objevily úmrtní listy z internetové databáze.Zaměstnanci nemocnice se 21. prosince shromáždili ve vstupní hale na schodišti a Tiffany Doverová v čele dole, hned vedle ředitelky. Jenže, americká alternativa si hned všimla několika zásadních nesrovnalostí.


Pátrání po dvojnici.

Tiffany měla na videu, kde byla očkovaná, jasně světle modré oči, široce otevřené a vlasy měla česané na pěšinku na levé straně hlavy. Ovšem tato Tiffany z předváděčky na schodišti měla vlasy česané s pěšinkou uprostřed hlavy její oči byly hnědé.


Porovnání pih na čele obou žen.


Obočí má jiný tvar, oční klenby Tiffany Doverové jsou jinak tvarované a má kulaté oči, zatímco osoba na schodišti má oči šikmé. Stejně tak se u obou žen odlišuje čelo, obě ženy mají umístěné pihy na čele na různých místech.Sestra ze schodiště byla to její kolegyně z nemocnice Amber Lynn Honeaová, která má na internetu spoustu svých fotek a u nich odkazy na to, že pracuje v CHI Memorial stejně jako Tiffany Dover.


Z fotografií vidíte, že Amber Lynn Honea se sice lehce podobá Tiffany Dover, ale na fotkách bez té zatracené roušky je vidět, že to je úplně jiná žena. Kdyby se nenosily roušky, bylo by to jasné na tom schodišti při focení již na první pohled.


Porovnání obou zdravotních sester

Když tedy osoba na schodišti nebyla Tiffany, kde byla v té době? A kde je teď? Proč nemocnice vydávala na focení pro média Amber Lynn Honeovou za jinou svoji zaměstnankyni?Důvodem může být skutečnost, že Tiffany Dover je opravdu ve špatném zdravotním stavu po vakcinaci, nemůže veřejně vystupovat, je v domácí péči a farmaceutický gigant Pfizer zatlači na nemocnici, aby celý skandál zahladila.


Vzhledem k tomu, že má Pfizer takřka neomezené finanční možnosti, nemůžeme se divit, že se ředitelka nemocnice se pod schody předvádí s falešnou Tiffany.


Kauza v nemocnici CHI Memorial při očkování Tiffany Doverové velmi nebezpečná, protože upozorňuje na fakt, že vakcíny Pfizer jsou ve stádiu experimentálních vakcín, které komerčně dosud nikdy nebyly vyzkoušeny a není jasné, jak na tyto vakcíny bude lidský organismus reagovat za týden, za měsíc, za rok, za deset let.


Evropská unie schválila vakcínu Pfizer na území EU podmínečně a nařídila Pfizeru, že závěrečnou klinickou studii musí předložit do konce roku 2023. To znamená, že stovky milionů obyvatel EU se stanou pokusnými králíky v největší a gigantické klinické studii v historii.


Pfizer si nemůže dovolit skandál s mrtvou, zhroucenou, nebo dodnes v domácí péči ošetřovanou zdravotní sestrou. Proto budou všechny zprávy tohoto typu cenzurovány a odstraňovány ze sociálních sítí. Včetně tohoto.

Prosíme, sdílejte.


Zdroj: Aeronet, Otevři svou mysl, The Sun


Vážený čtenáři. V době masivní cenzury je třeba zůstat v kontaktu. Staň se členem klubu Arfa.cz.

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh