“Vakcína” nebo “vagína”? Přeřeknutí profesora Pafka hitem roku. Udělal to schválně? “Jak symbolické!” jásají ti, podle nichž je akce covid-19 podvodem století.

“Dovolte mi, abych poděkoval všem, kteří se na vývoji této vagíny… ehm, této, ehm, této vakcíny podíleli,” uvedl profesor Pavel Pafko (80) na tiskové konferenci poté, co se sám nechal očkovat. Profesor Pafko přitom patřil mezi hlavní odpůrce hysterie kolem koronaviru.
Pan profesor po očkování… Hit internetu.

Kdyby to cenzura smazala tak stejné video zde.

Video se stalo za pár hodin po svém vzniku hitem internetu. “Pan profesor národu vzkazuje, že očkování je pí*ovina,” zní jeden z názorů. Přeřeknutí, kterého se pan profesor dopustil, je opravdu nezvyklé. Slovo “vagína” bylo vyřčeno s jistotou a bez zavání. Vhodný výraz “vakcína” pak hledal pan profesor zvláštně dlouho.


loading…

Kritici vakcinace poukazují na to, že je vakcína nevyzkoušená, jsou zaznamenány nežádoucí vedlejší příznaky (paralýza obličeje, ekzémy, mdloba…). Vakcinace má podle nich sloužit k odčerpání miliard u pokladen jednotlivých států do kapes farmaceutických firem a totalitní kontroly obyvatel.


Vakcinace profesora Pafka. 27. prosince 2020 nemocnice Motol

Profesor Pafko se nechal očkovat dnes ráno jako první lékař v České republice. Vakcinace proběhla ve fakultní nemocnici Motol v Praze. Jeho iniciativa vzbudila mezi odpůrci vakcinace značné rozpaky, protože profesor vždy patřil mezi kritiky dění kolem údajné pandemie. Terčem profesorovy kritiky byla především masová média v čele s Českou televizí.“Role médií v době koronaviru je odsouzeníhodná. Máme zalézt pod postel a bát se, až si nás smrt vybere? Tlak na starší lidi je obrovský, přibylo depresí,” uvedl profesor Pafko, který patří mezi světově proslulé břišní chirurgy a mimo jiné zachránil (prodloužil) život prezidentu Václavu Havlovi, trpícího rakovinou plic.


Profesor Pafko podpořil vakcinaci s tím, že v souvislosti c covid-19 mělo v ČR zemřít 10 tisíc lidí. Tento údaj však nemá oporu ve statistikách. V roce 2020 nedošlo k nárůstu zemřelých o 10 tisíc. Počet zemřelých se pochybuje pod úrovní roku 2018 a dalších let.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
0 0 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x