Pod lupou: Podivná vakcinace premiéra Babiše (66) a válečné veteránky Řepíkové (95). Proč dostali vpich každý jinak? Co vlastně premiérovi píchli a bylo snad celé jen divadlo?

V České republice dnes odstartovala vakcinace s velmi ambiciozním cílem: Očkovat 70 procent, tedy 7 milion milionů obyvatel. K tomuto neuvěřitelně vysokému číslu vede mimo jiné cesta přes vakcinaci novorozenců a k smrti vyděšené důchodce.
Vakcinace premiéra Babiše a veteránky Řepíkové. Podívejte se pozorně: Vpich injekce je proveden u každého jinak. Proč? Byla to vůbec vakcinace nebo na konci jen otřeli premiérovi vakcínu z paže?

Propaganda to od prvního dne vzala od podlahy, cynismus z toho však stříká každým pórem. Vystavit 95letou paní nevyzkoušené vakcíně, to chce hodně silný žaludek. A představte si, co by se stalo, kdyby vypukly vedlejší účinky jako již několika potvrzených případech?


Nebylo by jistější žádnou vakcínu nepodávat – a poze sehrát divadlo, než riskovat potíže, zdraví a možná i život 95leté stařeny a ostře sledovaného premiéra? To je přece příliš velké riziko… Je velmi pravděpodobné, že ani premiér, ani vateránka žádnou vakcínu nedostali, nebo jen placebo – a nevěděli o tom.


loading…

Premiér: Dostal vakcínu?

Podivná a cynická !motivační” vakcinace…

Žádné důkazy o existenci pandemie přitom nejsou. Je tu jen děsivá mediální masáž a politici, kteří plní příkazy Evropské komise. Přestože se mluví o deseti tisících obětí koronaviru, pravda jen jinde. Není žádný nárůst zemřelých o deset tisíc, počet nebožtíků se letos pohybuje pod úrovní roku 2018.Na covid-19 nezemřel dosud nikdo, jsou pouze úmrtí, přímo či nepřímo související s faktem, že měl zemřelý jakýsi cocvid-19, který mnoho expertů považuje za druh chřipky. Ta každý rok kulminuje na konci února – a její křivku kopíruje i počet úmrtí.Zajímavý popis agitačního počinu vakcinace premiéra Babiše a válečné veteránky Emilie Řepíkové (95) jsme zachytili na sociální síti facebook. Zde je. Autorem je pan David Kotěra, jehož profil najdete ZDE.“Při aplikaci injekce se stříkačka nedrží prsty druhé ruky, protože kůži musíš v místě vpichu napnout, pokud bodáš hluboko do svalu. To se dělá normální jehlou.

Tyto mikrojehly se aplikují pod kůži, takže musíš prsty jedné ruky udělat z kůže fald, stále ji tisknout a jehlu tam pak vrazíš pod úhlem 45 stupňů, aby ses dostal do podkoží.


loading…

Jedinej důvod, proč lékař na fotce drží stříkačku prsty druhé ruky je ten, že nejdřív udělal na kůži fald a vpíchl do něj jehlu, potom ji pustil, takže jehla se povytáhla, chytil stříkačku prsty, tím určil takovou vzdálenost aby jehla už nebyla v těle, a pak teprve stlačil píst stříkačky.

Tekutina vytekla Babišovi na ruku a on ji pak setřel gázou. Kdyby injekci dal správně, v úhlu 45 st. pod kůži mikrojehlou, tak by ji už nevytáhl tak, aby to nebylo na videu vidět, a musel by mu to svinstvo vpálit.

Kdyby použil tlustou jehlu, která se bodá do svalu, potřeboval by větší stříkačku. Mikrojehla se při vbodnutí do svalu ztupí a bolí to, navíc by to tam tlačil asi tak půl hodiny. Tohle ti řekne každej kulturista.

Podívej se na tohle video a uvidíš rozdíl, jak očkovali tu odbojářku a jak očkovali Babiše. Bábě to tam vpálil taky kolmo do kůže, ale ona už je vyschlá a kůže neklade odpor. Ale stříkačku prstama druhé ruky už pak nechytil. Když se budeš dobře dívat (na video), uvidíš skutečnost.”


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh