Děsivé video: Chodec s malou dcerou (6) zastřelen z auta na přechodu. Když ho zasáhli, držel ji za ruku. Čtyři rány, dvě do hlavy. Řádění Black Lives Matter vymklé kontrole. USA počítá mrtvé

Tak to se vymklo. Z původně pokojných protestů Black Lives Matter se stalo krvavé hnutí, kterému je třeba připsat na vrub stovky životů – černých i bílých. Dosud největší vlna násilí vypukla minulý víkend během oslav Dne nezávislosti. Podívejte se na videoNew York minulý víkend. Děsivé. Jde hlavně o to, aby se tento způsob vraždy nestal návodem. Na vrahy byla vypsána odměna 10 tisíc dolarů. New Yorku je jen jedním z mnoha měst, kde jsou kvůli blokacím Black Lives Matter ztráty na životech

Tatínek jménem Anthony Robinson (29) jde se svou dcerou přes přechod v New Yorku ve čtvrti Bronx. Drží se za ruce. Přijíždí tmavé auto. Z okénka spolujezdce se vysune ruka s revolverem. Ozvou se čtyři rány. Otec padá k zemi, jeho dcera utíká. Její otec zemře téhož dne v nemocnici na následky zranění.

Vrahy se stále nepodařilo dopadnout, byť vraždu zachytila uliční kamera a při vyšším rozlišení lze snadno rozeznat nejen typ vozu, ale i poznávací značku. Na útočníky byla vypsána odměna 10 tisíc dolarů.


Dcera stojí nad svým postřeleným otcemRoste počet vražd malých dětí

Americká města těžce trpí pod demonstracemi hnutím Black Lives Matter, kterému se kromě rabováním vypalování a ničení soch také podařilo částečně paralyzovat policii. Důsledkem je vyšší zločinnost a počet vražd (včetně vražd malých dětí).


Zoufale jsou na tom především města se starosty s Demokratické strany USA, jako například New York, Seattle, Chicago a další… kteří vzbouřence podporují, místo aby je do jednoho zatkli.O víkendu došlo v ulicích amerických měst ke stovkám případů střelby. V Chicagu bylo postřeleno 70 lidí a nejméně 17 lidí střelným zraněním podlehlo, kromě sedmileté dívky také čtrnáctiletý chlapec.
Střelba se ozývala také v ulicích došlo v New Yorku, kde byly o víkendu v souvislosti s tažením Black Lives Matter zabito devět lidí. Po jednom mrtvém je v Baltimoru a Memphisu. Čtyři zastřelené hlásí Filadelfie.Pokřivená touha Demokratické strany po moci

Demokratická strana USA stojí za hnutím BLM, které je zneužito k destabilizaci země a odstranění Donalda Trumpa, velkého favorit podzimních voleb. Demokratická strana USA hraje o všechno, a tak jí je všechno jedno. Dopady její pokřivené politiky pociťuje celý svět.

Před lety to začalo feministickým hnutím, které se postupně transformovalo v genderismus, který přibral do party obskurní komunitu LGTB. Současně jela naplno ideologická masáž dětí ve školách.

První šílené dopady politiky USA v Trumpově éře jsme mohli vidět v obludném hnutí MeToo, které rozvrátilo životy tisíců mužů (krátce po zvolení Trumpa prezidentem) za masivní asistence mainstreamových médií.
Koronavirus hoax

Před půl rokem byl vypustila Demokratická strana USA hoax o koronaviru, který ukázal sílu médií stejně jako jejich ochotu deformovat realitu za peníze.

Tento hoax ztratil na síle, když se ukázalo, že “není dost mrtvých” a že nejde o žádnou pandemii. Naopak – také v USA je počet zemřelých letos přibližně stejný jako v předchozích letech. V České republice je letošek dokonce výrazně menší počet zemřelých než jindy, kdy není pandemie.


Už dávno je to velice trapné.


Pohádka o boji černochů za svá práva už také vzala zas své. BLM se už dávno netají tím že primárním cílem je odstranění Trumpa a nejde ani tak o barvu pleti jako spíše o marxismus.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh