Šílené! 17 českých poslanců zvedlo v Bruselu ruku na podporu rasistického hnutí Black Lives Matter. Tahouni: duo “udavačů” Zdechovský & Peksa. Jako že rabování obchodů, žhářství, zabíjení dětí a strhávání soch je fajn?

Poslanci Evropského parlamentu odhlasovali podporu rasistickému hnutí Black Lives Matter údajně bojujícího proti rasismu. Jejím skutečným cílem je vyvolání chaosu a svržení prezidenta Trumpa. Podporu násilnému hnutí vyjádřilo také 17 českých poslanců. To si snad děláte srandu.Je třeba uložit a zapamatovat pro další volby nejen do Evropského parlamentu

Aktualizováno: Poté, co deník Arfa.cz zveřejnil výsledky hlasování, se ozval europoslanec poslanec Zahradil (ODS), že jsou původní výstupy EU chybné, že nehlasoval pro, ale proti. Zde je oficiální výpis, podle kterého hlasoval Zahradil PRO podporu militantního hnutí Black Lives Matter.U jeho jména je poznámka (zcela vpravo) že Zahradilovo hlasování doprovázely zmatky, ale že hlasoval PRO. Zahradil dodává svůj výpis, podle kterého se zdržel.


Bílá žena líbá nohy černého rasisty

Jako důvod údajného “zdržení se” Zahradil uvedl, že byl návrh stanoviska “nevyvážený”. To je tak groteskní vysvětlení, že je to jako kdyby hlasoval PRO.


BLM: Rabování, rasismus, demolice soch…

Hnutí Black Lives Matter jen financování levicovou Demokratickou stranou USA a na ni napojenými fondy (Soros). Hnutí se zaktivovalo se po smrti černošského dealera drog a násilníka Floyda, který zemřel silně nadopovaný při zatýkání bílým policistou.


Zatýkání zfetovaného násilníka Floyda (pervitin)Za rasistické označil hnutí BLM prezident Miloš Zeman u příležotosti Dne nezávislosti na setkání s velvyslancem USA.


Zeman u amerického velvyslance se strašidelným jménem Stephen King“Black Lives Matter je rasistické heslo.”

Jakékoli projevy odporu proti hnutí BLM jsou přísně trestání, byť jde třeba jen o heslo “All Lives Matter – na všech životech záleží.” Incidentu na toto téma došlo před pár dny i v parlamentu ČR, kdy zřejmě opilý poslanec Kalousek (TOP 09) třikrát ukradl ceduli s tímto pravdivým a nekonfliktním nápisem.


Poslanec Kalousek krade cedule lásky, přátelství a rovnosti všech lidí bez rozdílu barvy pleti a hází je do uličky hanby

Černošské hnutí BLM rabuje obchody, zapaluje domy a policejní auta, během jejich protestů zemřely stovky lidí včetně dětí.

Ideologicky se BLM kloní k marxismu a maoismu. Děti chtějí vychovávat společně v komunách. Jsou silně feministicky založené, muži jsou tu považování za druhořadé dárce semene, případně vojáci (ochránci žen).


Hnutí Black Lives Matter je napojeno na organizaci ANTIFA, kterou prezident Donald Trump zařadil mezi teroristické organizace, a černošská armáda NFAC vyzbrojená samopaly.Poslanci ČR v parlamentu EU. Jejich hlavním úkolem má být zpoza zlatých koryt chránit zájmy České republiky. Což se neděje. Například poslance Zdechovského a buňku ultralevicových Pirátů označil premiér Babiš za udavače.Proti podpoře tohoto obludného hnutí Evropských parlamentem hlasovali dva čeští poslanci:
Ivan David (SPD) a Hynek Blaško (SPD).
Hlasování se zdrželi Alexandr Vondra (ODS) a Veronika Vrecionová (ODS)


Pro podporu tohoto hnutí BLM hlasovali tito čeští poslanci Evropského parlamentu (celkem 17):
Piráti
:
Mikuláš Peksa , Marcel Kolaja, Markéta Gregorová.
KDU-ČSL:
Tomáš Zdechovský, Michaela Šojdrová
ANO: Radka Maxová, Dita Charanzová, Martina Dlabajová, Ondřej Kovařík, Martin Hlaváček a Ondřej Knotek.
ODS:
Jan Zahradil, Evžen Tošenovský
TOP 09:
Jiří Pospíšil, Luděk Niedermayer,
STAN:
Stanislav Polčák
KSČM:
Kateřina Konečná


Volby do Evropského parlamentu se bohužel konají každých pět let, poslanci jsou tedy u zlatých koryt zaparkován na dost dlouho.

Jejich aktivity je třeba zohlednit až v roce 2024 a někteří vizionáři tvrdí, že v tu dobu už Evropská unie nebude existovat.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh