Prezident Zeman: “Black Lives Matter je rasistické. Na všech životech záleží,” řekl v rezidenci velvyslance USA. VIDEO. “Toto hnutí je útokem na svobodné občany.”

Prezident Miloš Zeman označil heslo Black lives matter za rasistické. Učinil tak v rezidenci amerického velvyslance při příležitosti oslav Dne nezávislosti USA (30. června). Aktivity hnutí Black Lives Matter označil Zeman za “útok na nezávislost svobodných občanů”.Zeman u amerického velvyslance se strašidelným jménem Stephen King: “Black Lives Matter je rasistické heslo.”

Prezident Zeman a velvyslanec USA Stephen King

„Tyto útoky nemůžeme ignorovat. Musíme jim čelit,“ řekl Zeman „V čele těchto protestů stojí hloupí lidé, kteří se prohlašují za vůdce veřejného mínění“. Oslavy se zúčastnili také premiér Andrej Babiš (ANO) s manželkou.


Útoky na prezidenta Zemana

Zemanův výrok vzbudil poplašené reakce světových agentur. Například agentura AFP, která se v ČR mimo jiné zabývá ideologickou cenzurou Facebooku (údajnou kontrolu faktů), obratem pejorativně označila prezidenta Zemana za pro-ruského a pro-čínského levičáka.


Poznámka Arfa: Tato informace AFP není pravdivá. Prezident Zeman není proruský, ani pročínský. Toto označení je ideologické. Jen je u nás velké množství rusofobů a čínofobů.
Hnutí Black Lives Matter již udeřilo i u nás, když byla poničena socha Churchilla na Žižkově nápiasem “rasista”. Několika demonstrací se zúčastnily stovky převážně velmi mladých lidí, většinou voličů krajně levicové Pirátské strany.


Oběti nepokojů jsou do tisíců

Hnutí Black Lives Matter rozpoutalo v USA pouliční nepokoje po smrti černošského dealera drog George Floyda (25. května) při zatýkání bílým policistou. Původně nenásilné protesty se zvrtly v zapalování policejních aut, rabování obchodů, strhávání soch a zapalování domů.

Počet obětí po vypuknutí nepokojů je odhadován na několik tisíc (oficiální statistiky nejsou, ale dramaticky vzrostl počet vražd v jednotlivých městech). Množí se útoky na bílé obyvatelstvo. Černochů je přitom v USA je 13 procent.

“Evropský parlament je samý rasista.”

Evropský parlament před dvěma týdny hnutí Black Lives Matter silně podpořil a vyzval unijní státy, aby přijaly cíle hnutí. Jako odpověď byl sám Evropský parlament označen dvěma černošskými poslankyněmi jako rasistický.

“Je to tu samý rasista. Žádáme rychlé legislativní změny. Evropská komise je složená ze samých bělochů, to se musí změnit,” uvedla europoslankyně Herzberger-Fofanaová, který pochází z Mali.Hnutí Black Lives Matter je postavené na marxistické a maoistické ideologii, jeho cílem je likvidace tradiční rodiny (nuclear family), vytvoření komunit (společné děti) a popření vztahu muže a ženy jako základního sexuálního poměru.


Zdroj: Straitstimes

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh