Apokalypsa koronaviru očima Antonína Baudyše: Na pandemii vydělá Agrofert a premiér Babiš vyhraje volby se ziskem přes 50 procent.

“Hlavním efektem koronaviru není nemoc, nebo ohrožení života. Hlavním efektem koronaviru je strach. Dokud se budou bát lidé, národy, státy, vlády, dá se dělat plno skvělých věcí! ” říká vizionář Antonín Baudyš.Zde je ukázka z Baudyšova proslovu:

“Díky koronaviru lze například přenést výrobu z Číny do Spojených států. Spojené státy, kterým se hroutí petrodolar a vyrábějí s bídou tak iphony, potřebují zaměstnat americké ruce. Čínský režim má problém dostat dělníky do továren, protože dělníci mají strach vycházet z domu, chodit do obchodu, nastupovat do veřejné dopravy. Víte, že prodej automobilů se v Číně za poslední měsíc propadl o 98 procent?”“Hlavním efektem budou potraviny. Kdo jste viděli snímky z italských obchodů, vykoupené regály… můžete si domyslet, co bude následovat! Kilo jablek stojí 30 korun, za půl roku může stát 150 korun. OK, zvládněme to, někdo lépe, někdo hůře… není to tragédie.”Koronavirus Online též zde


“Každopádně nejvíce na koronavirovém maléru vydělá zemědělství. Zejména pokud se vykašleme na nesmyslnou řepku, ze které se nikdo nenají. Skrze nepružné dotační tituly vysadíme na naších polích opět řepku a budeme přihlížet tomu, jak nám vyrostlo něco, co vůbec nepotřebujeme, zatímco cena v obchodech raketově vyrostla. Nicméně se připravíme ba rok 2021 abychom vyplnili potravinovou soběstačnost České republiky.”“Za socialismu jsme drželi potravinovou soběstačnost, jak známo, na úrovni 120 procent. Současnosti máme na úrovni 69 procent, což není zas tak špatné. Ten, kdo může na celé situaci nejvíce vydělat je náš ministerský předseda, který ať už skrytě nebo přímo ovládá největší zemědělský koncern Agrofert. Agrofert má setbu, Agrofert má sklady, Agrofert má techniku, Agrofert má především pole. A ten, kdo je vlastníkem polí, se mlže stát boháčem.”


“Vůbec bych se nedivil, kdyby se blížila doba, kdy pěstování vlastních rajčat na balkóně, paprik, hrášku se opět dostane do kurzu. Jestli Andrej Babiš všechno manažersky zvládne tak v příštích volbách dostane klidně přes 50 procent, protože bude naprostým hrdinou a zachráncem našeho národa. Před čím? Před hladem.”


Celé video Antonína Baudyše na téma koronavirus


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh