To není historka z pekla: Česká vyznavačka kultu Greta chtěla na protest proti zkáze planety zapálit parkoviště. VIDEO. Na auto hodila mrtvou kočku, do výfuků nacpala suché větve a zapálila je. Kult Grety sílí…

Při zatýkání aktivistka (48) vypověděla, že je na planetě příliš mnoho aut a je třeba je zničit, protože produkují velmi mnoho CO2 a tím zabíjejí lidstvo. Policie ženu dopadla před autosalonem v Modřicích u Brna, kde poničila několik aut.


Video z parkoviště před autosalónem v Modřicích u Brna během útoku ekologické žhářky, přívrženkyně Grety

Na jeden vůz na přední sklo hodila mrtvou kočku. Není jasné, zda ji zabila, nebo našla v příkopu. Další auto zničila tak, nacpala do výfuku suché větve, které zapálila. Větve ve výfucích prý byly i u několika dalších vozů. Auta měla plné nádrže.


Aktivistka na parkovišti v Modřicích

Ohořelé auto z autosalonu Modřice po řádění aktivistky

Dílo zkázy

Škoda činí přes půl milionu korun. Nebýt včasného zásahu policie, mohlo být ještě hůř. Během několika minut mohlo vyhořet celé parkoviště, kde bylo zaparkováno několik aut, patřících k autosalonu v Modřicích. Policistům se však podařilo požár včas uhasit.Policisté ženu dopadli ve chvíli, kdy pozorovala dílo zkázy. Poté ji umístili do cely. „Podezřelá je z trestného činu poškození cizí věci a hrozí ji, že stráví až tři roky za mřížemi,” uvedl mluvčí policie David Chaloupka. Zároveň musí uhradit více než půlmilionovou škodu u poškozených vozů.

Žena zřejmě žila v blízké zahrádkářské kolonii. Není známo, zda tam pobívá více následníků ekologického kultu Grety.

Nedávno kdosi zapálil v Modřicích čtyři zaparkovaná auta v ulici.

Pátrání po tajemných žhářích v Modřicích ZDE


Greta vysvětluje davu, že hrozí vyhubení lidstva. Její dědeček je autorem teorie, že kysličník uhličitý způsobuje globální oteplování

Kult Grety sílí

Ekologická aktivista Greta Thunbergová (17) zesílila svou aktivitu poté, co Evropská unie (Německo) oznámilo záměr zavést zvýšenou ekologickou daň a mnohé svědčí o tom, že projektu Nové Evropy došly peníze. Greta objíždí Evropská města a burcuje především mladé lidi, že jim jejich rodiče lžou a kradou dětství.Vliv kultu Grety je na mnoho důvěřivých lidí vskutku mimořádný. Švédská aktivistka, které sice už bylo 17, ale vypadá stále na 13 let, má miliony stoupenců po celém světě. Její učení o globálním armagedonu zasáhlo nejen školáky, který zařídila volné pátky.


Evropští vůdci v problémech: Kde vzít peníze a nekrást? Jsou eko-daně odpověď?

Evropská unie potřebuje peníze

Evropská unie se ocitla ve stavu blízkém krizi financování po odchodu Velké Británie z tohoto ambiciózního německého projektu. Finanční problémy má i samo Německo, které se dosud nedokázalo vypořádat i přílivem imigrantů, které jejich kancléřka Merkelová pozvala do země.

Mnozí odborníci považují verzi o globálním oteplování na podvod, jehož cílem je vytahat z daňových poplatníků zavedením nových ekologických daní, eko-příplatkům za maso, za benzín, za existenci…


Nepřehlédněte:close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
0 0 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x