REKORDNÍ počet migrantů teď vstupuje do Velké Británie. Neuvěřitelné! NEJSOU TESTOVÁNI NA KORONAVIRUS! Jak to vysvětlují britské úřady?

Občané evropských zemí nesmějí cestovat, ale migranti přecházejí hranice do Británie po stovkách, aniž by prošli testem na COVID-19. Za posledních pár dní se dostal do Velké Británie rekordní počet nelegálních migrantů, a to i přes přísné blokády koronaviry v Anglii a ve Francii.Migranti přistávají v Doveru

Podle deníku Daily Mail se do Spojeného království dostalo přes kanál La Manche v dubnu nejméně 476 migrantů, což je rekordní počet za jediný měsíc. Navíc se objevila novinka, která může být nebezpečným návodem pro celou Evropu: Migranti nejsou testování na COVID-19, ale pouze pozorování na příznaky.

Po masivní pátrací a záchranné misi pohraniční stráže, vrtulníků a záchranných člunů bylo včera dovezeno do přístavu Dover 13 migrantů, čímž se zvýšil počet nelegálních migrantů na nejméně 124 od začátku víkendu.


Migranti u břehů Británie

V pátek bylo pohraničními úřady v kanálu „zachráněno“ 76 migrantů cestujících v pěti lodích a v sobotu překročilo hranice dalších 35. Většina tvrdila, že pochází z Iráku, Íránu, Jemenu, Sýrie a Kuvajtu.


Čtěte též: To snad ne! Loď Evropské unie přes protesty Řeků tahá migranty z člunů a vykládá je na řeckých ostrovech. 
Žádné testy na koronavirus

„Žádný z migrantů není testován na koronavirus a místo toho jsou pozorováni, zda mají příznaky,“ uvedly britské úřady.


Pobřežní stráž zachraňuje mighranty.

„Ministerstvo vnitra tvrdí, že bude hledat žadatele o azyl s příznaky viru a v případě potřeby je izoluje. Děje se tak navzdory zprávám, že někteří lidé žijící v táborech migrantů ve Francii byli infikováni smrtelným virem,“ uvedl deník Daily Mail.

Mluvčí britské vlády řekl deníku Daily Mail, že rozhodnutí neprovádět testování nelegálních cizinců na koronaviry je v souladu se směrnicí pro veřejné zdraví v Anglii.


Čtěte též: Migranti na ostrově Lesbos zapálili ubytovnu “Jedna šťastná rodina”
Migranti vstupují do Británie po speciálním mostu

Sebevražda Evropy v přímém přenosu?

Jde o skandální a nezodpovědný přístup. Deník Arfa.cz před pár dny informoval, že v hotelu v Řecku je v karanténě 500 migrantů, z nichž bylo 150 pozitivně testováno na COVID-19 a žádný nemá příznaky této nemoci, která je považována za smrtelnou – což však neznamená, že nemůže nemoc šířit. Příznaky jsou stejné jako u chřipky.

Počty migrantů překračující hranice Evropy v Řecku, Itálii, či ve Španělsku přesahují loňské hodnoty, nehledě na krizi kolem epidemie. Podle oficiálních zpráv u nich zatím dochází k testování na koronovarius. Sílí však obavy, že bude zrušeno – protože komplikuje příjem.Buď jde o sebevraždu Evropy v přímém přenosu, nebo je pravda o pandemii jiná, než jak nám ji předkládají média.

Čtěte též: Do Itálie se letos dostalo víc migrantů než loni


Bílé doverské útesyObčané nesmějí přes hranice

Počet migrantů překračujících kanál La Manche se v roce 2019 zvýšil o více než 600 procent a krize pokračovala do roku 2020.

Příčinou obrovského nárůstů je podle komentátoru Brexit. “Někdo pašerákům namluvil, že po Brexitu se zavřou hranice. Což se nestalo,” vysvětlují tento jev britské imigrační úřady.


Od Brexitu si voliči slibovali zastavení migrace. Místo toho vzrostla a britský premiér Boris Johnson byl jedním z prvních pozitivně testovaných na COVID-19.Odhaduje se, že tento rok překročilo Lamanšský průliv 850 migrantů, a to uprostřed celosvětové pandemie, která vedla k tomu, že většina evropské populace nemohla cestovat mezi zeměmi – nebo dokonce opustit své domovy.


Oficiálně již nyní překonal počet muslimů v Británii tři miliony obyvatel (celkem 66 milionů obyvatel), podle jiných statistiky jejich počet dosahuje nejméně 10 milionů. Křesťanů a lidí bez vyzvání je v Británii již méně než polovina.


Paříž: Imigrantské čtvrtě se bouří. “Koronavirus je bajka bílých!” Krvavé střety Žlutých vest s policií. Obchodníci s drogami se převlékají za doktory. Rabování lékáren.


Zdroj: BBC, Daily Mailclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh