To snad ne! Loď Evropské unie přes protesty Řeků tahá migranty z člunů a vykládá je na řeckých ostrovech. Rána do vazu! Islamizace Evropy: plán, který musí vyjít – i silou?

Loď Evropské unie včera neuposlechla výzev řeckých pohraničníků a naložila 33 migrantů, kteří chtěli v gumovém člunu prolomit hranice Řecka v Egejském moři. Migranty pak vysadila na řeckém ostrově Kos. Řecká strana ostře protestuje.


Šipka označuje řecký ostrov Kos, kde byli migranti vyloženi přes protesty Řeků

Ostrov Kos je jedním ze symbolů uprchlické vlny, která zachvátila Evropu po pozvání německé kancléřky Merkelové v roce 2015. Bývalý turistický ráj se dnes změnil v jeden velký uprchlický tábor. Od Turecka je vzdálen pouhých 15 km.


Člun s uprchlíky

EU prolamuje hranice Řecka

Loď Evropské unie (agentura Frontex) patřící dánské flotile na moři oficiálně operovala proto, aby chránila hranice Evropské unie (Řecka) před migranty.

Od Evropské unie (Německo) je to úder do vazu. V posledních dnech se Řekům dařilo mořskou trasu kontrolovat a dokonce i turecký prezident prohlásil, že přímořskou cestu považuje za uzavřenou.


Dánská loď Frontexu (agentura Evropské unie)

Posádka lodi Evropské unie přitom po vytažení migrantů dostala příkaz, aby migranty vrátila na gumový člun a odtáhli ho mimo řecké vody. Tento rozkaz ale posádka odmítla s tím, že by to ohrozilo životy migrantů odvezla na řecký ostrov Kos. Od dánské ministryně obrany si posádka vysloužila pochvalu.


Zdroj: Dánsko nabízí Řecku pomoc


Čtyři miliony migrantů na cestě do Evropy

V Evropské unii sílí hlasy, že vracení migrantů bez možnosti požádat o azyl odporuje mezinárodnímu právu. Podle této argumentace jedná Řecko protizákonně, když brání desítkám tisíc migrantů při pokusech prolomit hranice.


Řečtí pohraničníci brání migrantlm vstupu na palubu

U hranic Turecka s Řeckem se podle odhadů shromáždilo 50 tisíc migrantů a další přicházejí z Tureckého vnitrozemí. V Turecku jsou jich čtyři miliony a podle prezidenta Erdogana všichni chtějí do Evropské unie.


Řekové z ostrova Lesbos brání migrantům při vstupu na pevninu

V rámci uprchlické vlny po výzvě kancléřky Merkelové proniklo do Evropy pět milionů migrantů – většinou islámského vyznání. Podle odhadů již dnes žije v Evropě 50 milionů muslimů, Evropa má celkem 741 milionů obyvatel.


Muslimové v EU ve většině

Evropská muslimská populace se podle odhadů výzkumného střediska Pew do roku 2050 ztrojnásobí. Počet muslimů překoná počet původních Evropanů do roku 2100. Tehdy se stane Evropa muslimským kontinentem.


Přístup posádky dánské lodi se může stát vzorem pro další lodě Evropské unie (Frontex), které “chrání” řecké břehy v rámci operace Poseidon.

Je čím dál jasnější, že je Evropská unie (Německo) pevně prosadit svůj plán islamizace Evropy. Většina migrantů je z Afghánistánu, Iráku a Sýrie, tedy z islámských zemí.Nepřehlédněte:close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh