Právě teď: Řecká armáda střílí po imigrantech ve člunech. Letecké záběry válečné zóny. Masové demonstrace zoufalých občanů na ostrově Lesbos. Média: Jsou to pravicoví extremisté. Evropskou unii řídí Erdogan

Hranice Řecka a Turecka se mění ve válečnou zónu. Řecká armáda střílí po člunech s migranty, její lodě najíždějí na plavidla ve snaze je převrhnout. Turecko vypustilo další zprávu, že se při nájezdech řecké armády utopilo dítě.

Na dráty se tlačí asi 80 tiscíc migrantů, přibližně 20 tisícům se podařilo proniknout do Řecka a Bulharska. Do Řecka vnikají po souši (hranice má i BUlharskem délku 200 km), nebo po moři na řecké ostrovy.


Řecká policie střílí po člunech s migranty


Řecké lodě se snaží zahnat migranty zpátky na moře

Sloupce vody po střelách

Řecká loďnajíždí na člun s migranty

Evropské unii vládne Erdogan

Turecký diktátor Erdogan vládne Evropské unii. Imigranty sváží k hranicím autobusy, prý dostávají mapy, nůžky na přestřihávání drátů a instrukce. Celé to platí Evropská unie na základě dohody, kterou uzavřel Erdogan s německou kancléřkou Merkelovou v roce 2016.

Turecko dostalo od EU štědře zaplaceno, že bude zadržovat migranty. Za tyto peníze je nyní posílá na hranice s Řeckem, a směřuje je do Evropy. v Turecku jsou k transportu připraveny skoro čtyři miliony migrantů.


Záběry válečné zóny. Armáda používá vodní děla


Letecké záběry válečné zóny na hranicích


Oblast připomíná válečnou zónu

Kancléřka Merkelová pozvala migranty do Evropy v roce 2014. Migranti sem proudí ze zemí, v nich rozpoutaly USA za vlády Baracka Obamy války.


Demonstrace na ostrově Lesbos

Na ostrově Lesbos se odehrávají masové demonstrace. Té včerejší se zúčastnilo 10 tisíc lidí. Na ostrově původně žilo 80 tisíc lidí, ale většina odešla na pevninu. Nyní je na ostrově již takřka více migrantů než místních. “Vraťte nám zpátky náš domov!” demonstrují místní obyvatelé.

Demonstrace na ostrově Lesbos. Záběry na migrantský tábor Moria z výšky


Migrantský tábor Moria na ostrově Lesbos

“Hanba Evropské unii!” volají demonstranté a žádají EU opomc při vacení migrantů do země původu. EU zůstává nečinná a řeší údajnou epidemii koronaviru.Na Lesbosu kdosi zapálil ubytovnu, kterou měla vláda připravenou pro migranty. Zahraniční tisk z toho obvinil “pravicové extremisty”.


Stoupá tlak médií v zemích Evropské unie na Řecko, které je líčeno jako démon, útočící na ženy a děti. Vazba médií a evropských elit je stále zřetelnější. Záměr islamizace Evropy jasný.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh