Tohle je válka. Migranti nesou před sebou děti jako štíty. Drží je v kouři nad ohněm, aby více plakaly. DĚSIVÉ VIDEO. Ženy v záchvatech hysterie pro kamery. Mladí muži útočí kameny a zapalují ohně. Válka médií

Žádné slitování s Evropou. Tohle je invaze. Gigantický demografický plán. Na turecko – řeckých hranicích se shromažďují desítky tisíc migrantů, většinou mladých mužů ve “vojenském” věku. Množí se zprávy o tom, že používají dětí jako štíty.

Přinášíme šokující video, ve kterém muž dává dítě do kouře nad oheň, aby plakalo. Poté se s ním rozeběhne do čela skupiny směřující k hranicím.Video, ve kterém je vysvětlen způsob boje migrantů, zřejmě jednajících podle instrukcí:Dětské štíty jsou součástí “válečné” strategie. Pozorovatelé upozorňují, že byly zaznamenány hordy čítající desítky mladých mužů v plné síle, kteří před sebou hnali skupinku malých dětí.


Muž dává dítě do kouře nad ohněm, aby plakalo. Zoufalá matka.

Každá z mužů si bere jedno plačící dítě

Mladých mužů je mezi migranty naprostá většina, mnozí z nich se zúčastnili bojů v Sýrii. Používání dětí jako štítů je mediální hra, která má získat sympatie veřejnosti.


Kdy dojdou Řecku síly?

Řecko se statečně brání obrovské migrační vlně, která se na něj valí. Turecko již vypustilo zprávu, že řečtí pohraničníci zastřelili migranta ze Sýrie, ale tuto informaci řecká strana nepotvrdila.


Dítě je nadýchané kouřem

Mainstremová média včetně agentur se snaží Řeky líčit jako zrůdy, jako říši zla, která brání žadatelům o azyl. Vše nasvědčuje tomu, že jde o řízený proces, ke kterému možná došlo po tajné dohodě mezi Tureckem a Evropskou unií.


Plačící dítě poslouží jako štít pro snažší průchod

Od roku 2014 přišlo do Evropy kolem pěti milionů migrantů, další čtyři miliony jsou v Turecku, desítky milionů už v Evropě žijí déle. Na území států zasažených válkou operují neziskové organizace a pašeráci lidí. Podle odhadů bude v Evropě za pouhé tři generace většina islámského obyvatelstva.Koronavirus jako falešná vlajka?

Načasování je dokonalé: Evropa řeší “koronavirus”. Jakési nepokoje vzdálené 2 000 kilometrů od Berlína jsou odsunuty na druhou kolej.

Řecko a sousední Bulharsko poslali na hranice armádu a Agentura OSN pro uprchlíky v pondělí uvedla, že Řecko nemá právo odmítat žádosti o azyl.

Zdroj: OSN říká, že Řecko nemá právo bránit žadateolům o azyl


Dítě v kouři

Muži berou děti a běží do čela zástupu


Řecko zablokovalo všechny nové žádosti o azyl na příští měsíc poté, co Turecko „otevřelo brány“ migrantům do EU. Učinilo tak z čirého pudu sebezáchovy a také proto, aby bránilo hranice Evropské unie před přívalem migrantů.

Zahraničí média již líčí Řecko jako démona, který útočí na nevinné ženy a děti.


Diktátor Erdogan vede vlastní válku

Turecký diktátor Erdogan vzkázal Evropě: “Pokud neuděláte přesně to, co chci, pustím vám tam čtyři miliony migrantů.” A protože je to právě Turecko, které navzdory všem mezinárodním dohodám stále napadá syrské území, migrantů může být mnohem víc.

Turecko bojuje v Sýrii a současně se snaží zatáhnout NATO do války. Erdogan říká: “Když jsou v Sýrii vojáci USA nebo Ruska, je to v pořádku, ale turečtí vojáci tam nesmějí?”


Na turecko – řecké hranici se odehrává válka o budoucnost Evropy.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh