Ve stínu koronaviru: Norsko ruší manévry armády USA (NATO) v Evropě. “Američané jsou nakažení a šíří koronavirus!” Jak odvážné Norsko řeklo NE. “Deep state” vrací úder

Norská armáda zrušila plánované manévry NATO Cold Response 2020 v Norsku. Informaci oznámil šéf operačního střediska norské armády Rune Jacobsen.

Podle pana Jacobsena bylo zrušení cvičení spojeno s „nekontrolovaným rozšířením epidemie koronaviru“. Podle některých zpráv rozšířili vojáci USA virus v čínské provincii Wu – han během armádních her v říjnu 2019.


Hurá do EvropyNorsko říká NE

V severní části Norska byly u ruské hranice plánovány v termínu 12. až 18. března vojenské manévry USA (NATO).

Ruská strana to označuje za provolaci: Manévrů se mělo zúčastnit deset členských států NATO s celkem 15 tisíci vojáky, mnoha tanky a za doprovodu amerických letadel.

Zdroj: Norsko zrušilo manévry NATO


Americké tanky pro EvropuProvokace USA u ruských hranic

USA vyslalo do Evropy 20 tisíc vojáků a blíže neurčený počet tanků (v řádu tisíců) v rámci akci Defender Europe 2020.

Manévry, které ruská strany označuje za provokaci, směřující ke světové válce, se mají uskutečnit od dubna tohoto roku.

Americká armáda chce pořádat manévry v Polsku, pobaltských státech a v Gruzii. Účastnit se jich má 29 tisíc vojáků USA a 8 tisíc vojáků členských zemí NATO, včetně České republiky. Ta spadá organizačně pod německý Bundeswehr.


Americký “Deep state”, (hluboký stát) se zřejmě snaží vyprovokovat konfrontaci s Ruskem a ovlivnit tak prezidentské volby (podzim 2020). V nich je obrovským favoritem nynější prezident Donald Trump, který se (marně) snaží získat armádu USA pod kontrolu.

Tu mají plně v rukách zbrojařské koncerny, které podporují Demokratickou stranu USA.Nepřehlédněte:
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh