Už to leze ven: Drtivé vítězství Trumpa! “Máme důkazy,” říkají advokáti. Obludné podvody s volebními hlasy. Masivní přesuny na účet Bidena. “Mohli si s výsledky dělat, co je napadne,” říká expert. Záhadný zásah armády proti serverům s volebními daty.

Hotové pozdvižení vyvolala zpráva o razii americké armády ve Frankfurtu, kde měla být na serverech firmy SCYTL shromážděna veškerá data prezidentských voleb v USA. Údajně došlo k zabavení serverů, skrze které byly prováděny volební podvody. Podle zákulisních informací vyhrál Trump po korekci volby masivně, a to v poměru 410:128.
Analytik Rass Ramsland: “Mohli si dělat s hlasy, co je napadne.” Přepis celého rozhovoru níže.

Zda zásah ve Frankfurtu opravdu proběhl, zatím není důkaz, ale o klíčové roli firmy SCYTL ve volbách lze pochybovat jen stěží. “Většina voličů ani neví, že technicky jsou volby prováděny soukromými společnostmi na základě smluv,” říká analytik Rass Ramsland.


Republikánský kongresman Louie Gohmert o zásahu armády ve Frankfurtu pro americkou televizi Newsmax

loading…

Advokátka prezidenta Trumpa Sidney Powellová v nedělním rozhovoru pro TV FOX uvedla, že má přesvědčivé důkazy, že byl použit sofware, který přesunul hlasy od Trumpa na Bidena ve více státech. V rozhovoru pro Fox News Powellová uvedla: “Chystáme převrátit volební výsledky ve více státech. Na všechna tvrzení máme důkazy. Vše mají v rukou soudy.“


Advokátka Powellová: “Máme důkazy, že jde o největší volební podvod v dějinách USA.”

Konkrétně jde o softwarový systém Dominion, na jehož vývoji se údajně podíly firmy napojené na manžele Clintonovy. Je to podle všeho Hillary Clitonová, poražená ve volbách 2016, která stojí v pozadí všech důležitých jevů současné politické a pandemické globální krize.


“Jde o masivní volební podvod,” říká advokátka Powellová. “Zruší to celé volby. Mohou si s volbami dělat, cokoli chtějí. Mohou přimět přístroje, aby nenačítaly podpis. Mohou přimět přístroje, aby nenačítaly spodní část lístku.”


“Mohou přimět přístroje, aby četly a ukládaly jen hlasy pro Bidena. Je to otázka drag & drop pro cokoliv chcete. Můžete nahrát hlasy. Máme spočítáno, že v Michiganu a Pennsylvánii byly najednou stovky tisíc hlasů v poměru 67% pro Bidena, 23% pro Trumpa vícekrát uploadovány do systému,” uvedla advokátka Powelová.


Tweet prezidenta Trumpa: “Systém Dominion smazal 2,7 milionu hlasů…”.

Rass Ramsland

Rass Ramsland je majitel analytické firmy Allied Security Operations Group, zabývající se volebními mechanismy. Pracoval mimo jiné pro prezidenta Reagana, Národní úřad pro letectví a vesmír a Massachusettský technologický institut.


“Většina amerických voličů neví, že technicky jsou volby prováděny soukromými společnostmi na základě smlouvy s jednotlivými okrsky.”


“Co se stane s vašimi hlasy, když odvolíte? Jak se ukázalo na případě Texasu a dalších 27 států. Všechno jde na servery ve městě Frankfurt, Německo.”“Tyto servery vlastní nadnárodní společnost se sídlem v Barceloně Španělsko. Takže jestli tomu dobře rozumím, hlasy odtud z Texasu a dalších 27 států jsou odeslány na servery do Německa.”


loading…

“A nejen to. Během procesu kontrolovaného majitelem, tedy společností SCYTL, je navíc možné měnit počty hlasů v tom kterém okresu.”


“Tento software je opravdu tak špatný a nezajištěný, že není problém ho prolomit pro koholiv se základními hackerskými dovednostmi a volební hlasy změnit,” uvádí analytik Ramsland.
O údajném zásahu americké armády nejsou známy podrobnější informace. Prezident Trump před zásahem vyměnil ministra obrany ministra obrany a další tři nejvyšší činitele Pentagonu a nahradil je loajálnějšími lidmi. Jistě tak neučinil bezdůvodně.


Volební mapa po korekci podvodných hlasů. Trump drtivě vítězí.

Šílené vyjádření kandidátu Joe Bidena o tom, že má nástroje na podvody při volbách.

Vojáci údajně provedli razii v jednom z největších evropských datacenter ve Frankfurtu, kde španělská technologická společnost SCYTL měla svůj volební server, který přijímal volební data z celkem 28 amerických států a umožňoval hackerům měnit v reálném čase výsledky voleb přímo na sběrných serverech v USA.


Podle uniklých informací se na serveru firmy SCYTL nachází originální a nezfalšovaná data o amerických volbách. Donald Trump podle nezfalšovaných údajů drtivě vyhrál a získal 410 hlasů volitelů, Joe Biden potom jen 128 hlasů.


Tento stav mnohem lépe odpovídá výsledků volebního souboje o Kongres (obě komory), který probíhal paralelně v prezidentskými volbami. Zde drtivě zvítězili republikánští kandidáti. Je tedy zvláštní, že by voliči volili do Kongresu republikány, ale za prezidenda Bidena (Demokratická strana).
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh