Řekli to nahlas: Zastavte to! Karanténa COVID-19 je horší než nemoc. Je čas vrátit se od práce. Špičkoví lékaři varují před obrovskými riziky omezujících opatření

Dva přední lékaři včera oznámili, že jejich testování více než 5 200 pacientů ukázalo, že koronavirus není více smrtící než sezónní chřipka a že karanténa není jen zbytečná, ale dokonce škodlivá.Dr. Dan Erickson: “Chřipka není méně nebezpečná než COVID-19!” Zastavte to!

Dr. Dan Erickson a Dr. Artin Massihi z Accelerated Urgent Care v Kalifornii sdělili na tiskové konferenci, že testování a veřejně dostupné údaje z celého světa jasně ukazují, že úmrtnost na COVID-19 je výrazně menší než 1%, tedy ještě menší, než chřipka.

“Potřebujeme se ještě karanténu? Naše odpověď je důrazně ne.”


Profesor Pirk se vyléčil z covid-19 a říká: “Chřipka je mnohem horší. Statistiky úmrtnosti jsou zkreslené. Kvůli koronaviru ohrožujeme jiné pacienty.” Raději se ptejme, proč jsou plné hypermarkety a živnostníci krachují
Počáteční reakce států na hrozbu epidemie byla podle Dr. Ericsona pravděpodobně dobrý nápad – v situaci, „kdy nemáte žádná fakta“.

„Teď, když máme fakta, je jasné, že je nejvyšší čas vrátit se do práce. V karanténě mají být ti, kteří jsou nemocní a ne ti, kteří jsou zdraví,” říká Dr. Erickson.


Dnes testování, zítra očkování! Evropská unie se spojuje s Billem Gatesem: “Vyrobíme miliardy dávek vakcíny proti COVID-19!” Ursula von der Leyenová: “Evropa jde do toho!” Karanténa ještě rok?


Je to celé podvod?

Americká tajná služba tento týden oznámila, že údajná epidemie se zřejmě děje v režii hlavního virologa USA Dr. Anthony Fauciho, hlavního virologa USA. Prezident Trump nařídil případ vyšetřit. Dr. Fauci tvrdí, že COVID-19 je 10 x nebezpečnější, než chřipka.


Americký Mengele? “Bude obrovská pandemie,” předpověděl v roce 2017 hlavní virolog Dr. Fauci, který tajně platil výzkum ve Wuhanu – a nyní radí Trumpovi. VIDEO jako důkaz. Trump zahájil vyšetřování
Panuje však vážné podezření, že Dr. Fauci tajně spolupracujeme s výrobci vakcín, především s Billem Gatese. Fauci je hlavní poradce vlády USA už 40 let a stál za všemi epidemiemi za tuto dobu.


Lék horší, než nemoc

Celé video Dr. Eriksona ZDE

Dr. Ericson a jeho skvělé vystoupení

Dr. Erickson říká: “Lidská společnost si za tisíce let vytvořila “kolektivní imunitu stáda” proti virům. Viry zabíjejí lidi. Tečka. Chřipka zabíjí lidi. Covid zabíjí lidi. Ale všichni, celá populace, si rozvíjí imunitu stáda. Rozvíjíme schopnost jakýkoliv virus porazit.“

“Pobyt doma oslabuje imunitní systém, a zvyšuje možnost onemocnět,” dodal Dr. Erickson.


Společnost kvůli uzavření do karantény čelí vážnějším hrozbám, jako je domácí násilí, sexuální zneužívání, deprese a šíření strachu potenciálním pacientům, kteří nesouvisí s COVID-19 a kteří vynechávají zásadní zdravotní péči.


Čtěte též: Podvod s Covid-19? Pět špičkových českých lékařů varuje před zkreslováním statistik “přímé smrti s koronavirem”. Zemřelých oficiálně: 181. Realita: NULAclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh