Americký Mengele? “Bude obrovská pandemie,” předpověděl v roce 2017 hlavní virolog Dr. Fauci, který tajně platil výzkum ve Wuhanu – a nyní radí Trumpovi. VIDEO jako důkaz. Trump zahájil vyšetřování

Z toho běhá mráz po zádech: Americká tajná služba tento týden oznámila, že koronavirus pochází z laboratoře ve Wuhanu, jehož výzkum si objednala a platila vláda USA za prezidenta Obamy. Vše se dělo v režii hlavního virologa Dr. Anthony Fauciho, který velel týmu virologů tehdy a vystupuje v roli hlavního virologa i nyní.Dr. Fauci přepovídá obrovskou “nečekanou” pandemii koronaviru (klikni na obrázek)

Dr. Fauci (2017): “Není pochyb o tom, že bude současná čelit obrovské nečekané epidemii. Výňatek. Celé video níže.

Trump: “Zahájili jsme vyšetřování”. Fauci: “Může za to netopýr!” Reportáž Nex News zde:

Dr. Anthony Fauci by měl jít do vězení, míní jeho kritici

Potvrzuje se tak zpráva, kterou deník Arfa.cz uveřejnil již před několika týdny, že americká agentura USAID sponzorovala ve Wuhanu rok před vypuknutím pandemie výzkum možnosti přenosu virů z netopýrů na lidi.

Virolog Anthony Fauci je temná postava v zákulisí americké politiky. Může být klíčovou postavou struktury Hlubokého státu (Deep State) s níž prezident Trump bojuje od svého zvolení.


Čtěte též: Rockevellerova nadace předpověděla virus už v roce 2010. Je s Faucim ve spojení


Čtěte též: Zázračný lék na koronavirus Ramsedivir. Pravda a lež


Prezident Trump oznamuje vyšetřování zákulisí vzniku viru

Panuje vážné podezření ohledně Fauciho těsného na Demokratickou stranu USA, která je fanatickým odpůrcem prezidenta Trumpa, a pharmaceutickou lobby.

Jako virolog radil Dr. Fauci šesti americkým prezidentům. Jeho jméno je spojeno s největšími epidemiemi posledních 40 let. Od roku 1984 zastává funkci ředitele Národního ústavu pro alergie a infekční nemocí (NIAID).


Čtěte též: Proč chce Bill Gates očkovat celou planetu.


Ze své pozice v NIAID vede Dr. Fauci americký výzkum na poli imunitního systému a virů jako HIV, SARS, chřipka A/H1N1, MERS, ebola a SARS-CoV-2. Je považovaný “vynálezce” viru HIV.


Čtěte též: Fauci je podvodník, chce prosadit Gateovu vakcinaci planety

Dr. Schiva upozorňuje na Fauciho nekalé praktiky ohledně výzkumu virů

Množí se hlasy, že měl prezident Trump už dávno Dr. Fauciho vyhodit, někteří volají po Fauciho okamžitém uvěznění. Fauci tvrdí, že laboratorní vznik nového koronaviru je konspirační teorie a za všechno může netopýr. Prezident Trump nově zřídil komisi, která Fauciho roli vyšetřuje.

Prezident Trump nechává prošetřit i roli Světové zdravotnické organizace (WHO) v souvislosti s epidemií COVID-19. Prozatím je rozhodnut pozastavit WHO financování.Laboratoř v čínském Wuhanu, kde probíhal výzkum, tajně financovaný Dr. Faucim

Čtěte též: USA tajně sponzorovaly ve Wuhanu výzkum přenosu virů na člověka
Pohádka, která všechno začala: Falešný netopýr v polévce

Televize Next News uveřejnila video, ze kterého běhá mráz po zádech. Čtěte dál.


Dr. Fauci je propagátorem celoplanetární vakcinace

Čtěte též: Rakve bez těl, prázdné nemocnice. Kam znizely oběti COVID-19?


Doslovný přepis ZDE

Next News studio

Gary (reportér): Tak jo, mám dobré zprávy. Prezident Trump jde do toho. Začíná vyšetřovat, že Národní zdravotnický institut během Obamovy vlády pod vedením Fauciho převedl 3,7 milionů dolarů do wuhanské laboratoře v Číně. Právě se to vyšetřuje. Prezident Trump to právě oznámil. Podívejte se.


Fauci: Bude překvapivá pandemie

Tisková konference, Trump, Bílý dům, 19. 4. 2020

Reportérka: Děkuji, pane prezidente. Americká tajná služba tento týden řekla, že koronavir nejspíše pochází z laboratoře ve Wuhanu. Další zpráva říká, že Národní zdravotnický institut (NIH) za Obamovy vlády v roce 2015 té laboratoři (ve Wuhanu, pozn. red.) darovala grant 3,7 milionů dolarů. Proč by Amerika dala Číně takový grant?

Trump: Slyšel jsem, že Obamova vláda jim dala grant 3,7 milionů dolarů. Vyšetřujeme to, že pokud do té oblasti míří jakékoliv granty, velmi rychle je zastavíme. Byl udělen už před nějakou dobou. Dostali velké množství peněz. Prošetříme to. Chápu to tak, že ten grant byl udělen před lety, že? Kdy jste slyšela, že ten grant byl udělen?

Reportérka: V roce 2015.

Trump: 2015? Kdo byl asi tehdy prezidentem? (Barack Obama, pozn. red.)
Next News studio

Gary: Tohle jsou ohromující zprávy! Pokud nevíte, o čem mluvím, na kanálu máme video, které se virálně šíří. Je to můj rozhovor s dr. Buttarem. Mluví o těch 3,7 milionech dolarech, k čemu ty peníze byly a jak Fauci obešel nařízení ministerstva vnitřní bezpečnosti USA týkající se zastavení testování koronavirů v USA. Tohle si poslechněte.


Videorozhovor Next News, Dr. Buttar

Gary: Myslím, že mluvíte o uvalení moratoria. Pak z Národního zdravotnického institutu se převedlo 3,7 milionů dolarů do Číny, aby v tomto výzkumu mohli kvůli zákazu pokračovat. V podstatě ten výzkum koronavirů outsourcovali Číně. Je to stejné téma, o kterém tady mluvíme?

Dr. Buttar (lékař, USA): Ano, přesně tak. Vrací se do roku 2014, kdy se americká vláda rozhodla na základě tehdejších virologů, kteří říkali, že tento výzkum nemá opodstatnění. Je možné, že to způsobí škodu nebo pandemii, tak ten výzkum není opodstatněný. Vláda uvalila moratorium na výzkum koronaviru v roce 2014.


Čtěte též: Bill Gates chce mikročipy pod kůží jako skutečný důvod vakcinace

Bill Gates: “Jinak všichni umřeme.”

Fauci schválil rozpočet… schválil rozpočet, který měl být přidělen pro tento druh výzkumu. Kdykoliv na to myslím, rozčiluje mě to. Jsem naštvaný, protože v podstatě porušil zákon. Víc než to. Vytvořil celý tento sled událostí, který vedl k dnešní situaci, a to začalo v roce 2015.

Porušil zákon, šel proti vládnímu moratoriu, vzal peníze daňových poplatníků a financoval výzkum, který teď vedl k COVID-19. Je zdokumentováno, že Fauci na Georgetown University v roce 2017 řekl, že tato vláda bude čelit pandemii.

Jak v roce 2017 mohl vědět, že se něco stane v roce 2018, 2019 nebo 2020? Trh nemůžeš předpovědět tři dny dopředu. Jak mohl vědět, že dojde k pandemii? Fauci řekl, že současný prezident (Trump) bude čelit pandemii. Nevím, jaká použil přesná slova. Vy to video máte.
Anthony Fauci, proslov na Georgetown University, rok 2017

Fauci: Není pochyb, že současná vláda bude čelit výzvě v oblasti infekčních chorob, jak chronických infekčních chorob, které tady už máme, kterých rozhodně máme hodně, ale také dojde k nečekané epidemii.


Videorozhovor Next News, Dr. Buttar

Dr. Buttar (lékař, USA): Když někdo začne tvrdit takové věci, a pak se zjistí, že byl zapleten v porušení zákonu za účelem financování výzkumu ve Wuhanu v Číně, a teď se snaží tvrdit, že za to může Čína…

Gary: To byl jen klip z delšího 45 minutového rozhovoru. Musíte se podívat na celý rozhovor, abyste to měli v kontextu. Dobrou zprávou je, že kongresman Matt Gaetz tohle také vyšetřuje. Vystoupil u Tucka Carlsona a pořádně to Číně nandal. Mluvil o penězích, které vy ze svých daní platíte k financování čínské laboratoře, které tvoří tyto pandemie. Poslouchejte.TV Fox

Matt Gaetz (kongresman, republikán): Američané přinejlepším financují lidi, kteří nám lžou. Přinejhorším financujeme lidi, o kterých jsme věděli, že mají problém v práci s patogeny, kteří pak stvořili a rozšířili do světa monstrózní virus.


Next News studio

Gary: Sledujte peníze. Vedou přímo k Faucimu a Národnímu zdravotnickému institutu za vlády Baracka Obamy. Tady to máte. Jak jsme se sem dostali? Možná bychom se měli zeptat Baracka Obamy. Možná bychom měli Faucio dát k soudu a zeptat se ho, co se děje.

Jak se ty peníze převedly? Fauci odpovídal na otázku, jestli tento virus byl uměle vytvořený. Ukážu vám ten klip. Normálně mluví vyrovnaně, ale ví, že je teď pod mikroskopem. Protože prezident se chystá prošetřit ty peníze. Kam šly, jak se tam dostaly… a Fauci se teď potí strachy.


Život ve Wuhanu se mezitím vrátil do původních kolejí

Tisková konference, Trump, Fauci, Bílý dům, 19. 4. 2020

Reportér: Dr. Fauci, můžete se vyjádřit k obavám, že tento virus byl nějakým způsobem uměle vytvořen, a že možná unikl z laboratoře v Číně? Vy ten virus studujete, co si o tom myslíte?

Fauci: Nedávno vyšla studie, kterou můžeme zveřejnit, kdy vysoce kvalifikovaní evoluční virologové zkoumali sekvence viru a sekvence netopýrů, jak se vyvíjí, a mutace, kterými to došlo do současného stavu, jsou konzistentní s přenosem ze zvířete na člověka. Tu studii tady nemám, ale můžeme vám ji zpřístupnit.Next News studio

Gary: Stále se drží pohledu, že ten virus přešel ze zvířete na člověka. Ale víme, že v USA byly provedeny studie koronaviru. Pokud o tom někdo ví, je to Fauci. Ví přesně, co ten virus je. Protože ho studovali tady v USA a když vláda výzkum zakázala, poslali ten virus do Číny. Ukážu vám další klip dr. Buttara. Tentokrát jde ještě dál. Myslím si, že říká, co si teď myslí spousta lidí. Poslechněte si to.


Videorozhovor Next News, Dr. Buttar

Gary: Je Fauci za tuto pandemii přímo zodpovědný? Protože obešel moratorium, pokračoval v tomto výzkumu v Číně… Je Fauci přímo zodpovědný nejen za pandemii, ale také za reakci, která zhroutila ekonomiku? 17-22 milionů lidí je bez práce. Je Fauci za to přímo zodpovědný?

Dr. Buttar: Viděl jsem kolovat nějaké petice a vím, že dr. Shiva říkal, že Fauciho by měli vyhodit. To je podle mě to nejmilejší, co by se s ním mohlo udělat. Je to zločinec. Porušil zákon, šel proti vládě. To se mi zdá jako zrada.

Když vláda schválí regulaci a Fauci je na nejvyšší úrovni v Národním zdravotnickém institutu, a pak poruší zákon, poruší moratorium, a pak financuje výzkum něčeho, co může způsobit škodu po celém světě, a tajně spolupracuje s cizí vládou…Gary: Fauci během Obamovy vlády tajně spolupracoval s cizí vládou, a financoval studie koronaviru v laboratoři ve Wuhanu. S vašimi penězi. Naštěstí… teď zpět k prezidentovi.

Jen před pár hodinami prezident Trump řekl, že prošetří peníze… a v rozpočtu Národního zdravotnického institutu (NIH) mají spoustu peněz. Uvedl, kolik peněz, a pak řekl: Podíváme se na 3,7 milionů dolarů, které Fauci schválil k převodu do Číny. Poslechněte si to.


Tisková konference, Trump, Fauci, Bílý dům, 19. 4. 2020

Trump: Národní zdravotnický institut (NIH) rozdává spoustu peněz. Spoustu peněz. Mnoho let rozdávají spoustu peněz. Někteří lidé si stěžují a někteří lidé jsou rádi. To také prošetřujeme. Podle mých informací rozdávají více jak 32 miliard dolarů ročně. 32 miliard!

To už prošetřujeme a brzy se k tomu vyjádříme. 32 miliard dolarů ročně! To je spousta peněz. Chceme se ujistit, že je s nimi zacházeno moudře.

500 milionů dolarů (které dává vláda USA Světové zdravotnické organizaci WHO. pozn. red) je spousta peněz, ale ne hodně v porovnání s penězi, které rozdáváme. V průběhu let rozdáváme průměrně 32 miliard dolarů. Už nějakou dobu to zkoumáme.

Také budeme mluvit o laboratoři v Číně, kde se před nějakou dobou převedlo 3,7 milionů dolarů. To také prošetřujeme. Náčelník štábu to má pod kontrolou. Veliká škoda, že se použily na takovém místě. V jakém roce je tam poslali? Zhruba před 6 lety. Prošetřujeme to.


Next News studio

Gary: Říkal jsem vám, že dobré zprávy. Tohle je velmi dobrý vývoj. Blížíme se k zodpovědnosti. To je třeba. Vaše peníze z daní se posílají do Číny. Tvoří samotnou pandemii?! Je to nepřijatelné a trestné. Naprosto trestné.

Udělejte svoji část, sdílejte tohle video do všech rohů internetu, dejte všem vědět, že prezident ten případ vyšetřuje. V popisku videa je odkaz na celý odkaz na rozhovor s dr. Buttarem. Virálně se šíří. Už má kolem 1,7 milionů zhlédnutí. Neskutečné.

Máme dopad, vy máte dopad, Když tato videa sdílíte všude možně, kde můžete, máte obrovský vliv. Pokračujte v ovlivňování globálního příběhu. Máte moc ve svých rukou. Využijte ji. Sdílejte tohle video. Máte moc, abyste ovlivnili globální příběh.

Prosím, sdílejte tuto zprávu a odebírejte Next News Network a nenechte si ujít podobná videa. Děkuji, že sledujete Next News Network.


Zdroj: Otevři svou mysl, Mass Live, Washington Postclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh