Zázračný americký lék na koronavirus: Test jen na zdravých pacientech? Spasí nás, i když je na jiné viry? Proč se muselo vrátit letadlo s francouzskými pacienty. Zase tu straší netopýr


Francouzské vládní letadlo se šesti pacienty vážně infikovanými koronavirem letí do České republiky, aby zde podstoupili léčbu “zázračným americkým lékem” Remdesivir. Pak se ale něco stane. Nad Lucemburskem se letadlo najednou otáčí a vrací se do Francie.



Vládní představitelé České republiky a Francie mlží, jako že “jeden pacient na palubě začal umírat”, nebo “Francie si najednou uvědomila, že to zvládne sama,” ale nemocnice v Brně to “propíchne” a potvrdí verzi s otočením letadla ve vzduchu.

Proč nemohou být pacienti z Francie nebo jiných zemí léčeni “zázračným americkým lékem” v České republice?


Francouzské vládní letadlo to nad Lucemburskem obránilo a vrátilo se na letiště Orly

“O obrácení letadlo došlo na základě intervence z vyšších kruhů, napojených firmu Gilead, který léku Remdesivir vyrábí,” řekl Arfa zdroj dobře obeznámený se situací, který si nepřál být jmenován z obavy ze ztráty zaměstnání a dalších potíží.

“Americká strana se obávala, že by při testování léku mohl některý z pacientů zemřít. To by bylo konec plánů na celosvětový monopol. Nepotřebují vážně nemocné pacienty. Potřebují, pokud možno, ty zdravé,” řekl Arfa zdroj dobře obeznámený se situací.




Test na zdravém pacientovi?

Lék Remdesivir byl v České republice vyzkoušen pouze na jednom pacientovi – taxikáři firmy Uber. Byl mu však podán až v době, kdy se jeho stav zásadně zlepšil.


Souvislost jeho nemocí (těžký zápal plic, chřipka) s koronavirem navíc zůstává zcela neprůkazná. Koronavirus není nikdy příčina smrti, pouze s ní může tak nějak souviset, když – stejně jako chřipka – oslabí organismus starého člověka. Drtivá většina “pozitivně testovaných na koronavirus” nemá vůbec žádné příznaky.


Plán: prodat půl milion léků do října

“Byl velice obézní, polymorbidní a s bronchiálním astmatem,” uvedla o taxikáři Thomayerova nemocnice. Jelikož mu byl lék podán až po zlepšení stavu – k čemuž došlo díky jiným lékům – je jakýkoli vliv “zázračného amerického léku” Remdesivir na jeho zdravotní stav zcela neprůkazný. Informační hodnota: Nula. To ostatně potvrdil i ošetřující lékař Martin Balík.

Mediální interpretace však je: Muž nakažený koronavirem se vyléčil díky léku Ramdesivir. Tato mediální interpretace je zcela nepravdivá.


“Cílem naší společnosti je mít koncem května Remdesivir pro přibližně 140 tisíc pacientů a koncem října již pro 500 tisíc pacientů po celém světě,” uvedl zástupce firmy pro ČR a SR Pavel Březina v rozhovoru pro deník Právo. Doplňme, že řeč je nejen o zdraví, ale také o zisku v řádech desítek miliard korun.




Další země: Máme lepší lék!

Do toho se hlásí několik dalších zemí, že mají také “zázračné léky proti COVID-19 (koronavirus). Rusko, Japonsko, celkem zatím asi deset. V zemích, které jsou pod vlivem amerického mediálního vlivu nemají šanci.

Což ovšem neznamená že Remdesivir nemůže pacientům pomoci, to v žádném případě. Jen tvrdíme, že mohou být jiné léky účinnější a ptáme se, proč je nevyzkoušet.

Co když je to s americký i léky stejné jako s americkými zbraněmi: Jsou horší než u konkurence, mají delší dodací lhůty a jsou mnohonásobně dražší.

Á propos: Kolik vlastně bude ten “zázračný americký lék stát?”


Proč jsme vyvolení?

Česká republika se nachází z hlediska zájmů USA ve zcela unikátní postavení, které je do značné míry charakterizováno spojením Bezpečnostní informační služby BIS a americké CIA. Pak tu máme mediální konglomerát Zdeňka Bakaly, Aspen institut a další a další.

Na “zázračný americký lék” má Česká republika exkluzivitu právě z výše uvedených důvodů. Prostě u nás, jak jsou přesvědčeni majitelé léku Ramdesivir, to prostě klapne. Skrze nás vede cesta do světa. Oficiální vysvětlení, že se tak děje proto, že se na vývoji léku podílel český lékař, je prostě směšné.




Co vlastně víme o léku “zázračném americkém léku”?

Předvším to, že je podle Světové zdravotnické organizace (WHO) nejslibnější kandidát s patentem na léčbu COVID-19.

Víme ale také to, že je předseda WHO Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus (od 1. července 2017) předsedou právě proto, že “udělá, co mu řeknou”, jak říká prezident Trump.

Jen na okraj: Dr. Tedros je z Etopie a je členem Tigrajské lidově osvobozenecké fronty. Citujme wikipedii: Ideologie Tigrajské lidově osvobozenecké fronty je založena na paradigmatu revoluční demokracie, která se dá chápat jako kombinaci afrického nacismu, leninismu (stalinismu) a Maoismu. Což samozřejmě vůbec neznamená, že nerozumí epidemiím.


Jablka nejsou špagety

Také víme, že “zázračný americký lék” Remdesivir je podobně jako tisíce jiných léků antiviru. Byl původně určen na léčbu epidemié Eboly a Marburg.


Původcem těchto nemocí je filovirus (virus s protáhlým tělem připomínajícím špagety), který nejen že spadá do jiné virové skupiny než koronavirus, ale dokonce ho ani vzdáleně nepřipomíná (koronavirus je kulatý jako míček).

Běl být masově použit proti Ebole, což nevyšlo a od té doby ho mají na skladě.


Epidemie Marburg, jejda, co to je?

Marburg byl objeven v Německu v roce 1967, kdy se tímto filovirem ve městě Marburg nakazilo 31 lidí včetně patologa. Sedm nakažených zemřelo. Původem nákazy prý byla opice z Ugandy dovezena na pokusy.

Marburg se vyskytoval jen v Jižní Africe, jinde ne. Počet obětí jsou v řádech stovky, tedy vlastně nešlo ani o epidemii.



V roce 2008 se tímto virem nakazila Nizozemka během dovolené v Ugandě, kde navštívila jeskyně obývané netopýry. Žena zemřela na selhání jater a silné krvácení.


Netopýr! Ano, čtete správě, ten netopýr, od kterého se údajně nakazila dívka v čínském městě Wu-han a začala tak celou tu epidemii, která se vyznačuje tím, že má mononásobně méně obětí, než jiné běžné nemoci (například chřipka).


Netopýr jako roznětka mediální konstrukce. Mnohem vhodnější, než prasečí, ptačí chřipka nebo “šilené krávy”.

Krev? Sliny? Výkaly? To COVID nedělá!

Filovirus Marburg se šíří tělesnými tekutinami, včetně krve, výkalů, slin a zvratků. Stejně jako ebola způsobuje krvácivé horečky. Dalšími příznaky je průjem, zvracení a silné krvácení z tělesných otvorů. Nakažené oběti obvykle umírají do týdne.

Ebola (též krvácivá horečka), na kterou byl používán spolu s jinými léky také Ramsedivir, má stejně jako Marburg také příčinu ve filoviru. Vyskytuje se výhradně v Africe.


Nic, co by byť jen vzdáleně připomínalo COVID-19. Nic co by dělalo z Ramsediviru “nejlepšího kandidáta”, jak tvrdí maoista Dr. WHO.


Kdo je za tím tam nahoře

Americká farmaceutická firma Gilead Sciences je akciová společnost, ve které významně figuruje firma BlackRock (vlastníkem je Larry Fink, který nyní kontroluje centrální banku USA Fed).


Zdroje: Virové krvácivé horečky, Novinky

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh