Děsivé: USA dnes vypustily 58 satelitů pro síť 5G a špionážní účely. Genocida, nebo “jen” černá kolonizace vesmíru? “Potřebujeme novou Jaltu kvůli kosmu”, říká Stanislav Novotný

540 amerických satelitů ode dneška krouží nad našimi hlavami, 58 jich bylo vypuštěno dnes. Celkově jich má být 42 tisíc. Projekt miliardáře Elona Muska (Space X, Starlink) zaštiťuje USA, ostatní velmoci ostře protestují. Satelity mají již letos začít šířit supersilný signál 5G a pořizovat snímky každého metru na Zemi ve vysokém rozlišení.Muskovo propagandistické video

Muskovy satelity krouží ve výšce výšce 700 km nad Zemí a v noci jsou viditelné pouhým okem i nad územím České republiky – připomínají světelný vláček. Výraz “Muskův vláček” se zřejmě stane součástí slovníku všech, kteří aspoň někdy zvednou hlavu k noční obloze. Mnozí ho možná pojmenují jako “Muskův vlak smrti”.


Bývalý prezident Miccrosof v Kanadě o nebezpečí 5G (titulky)

loading…

Musk začal satelity vypouštět loni, nyní zvyšuje frekvenci. Poslední a největší várka satelitů, které změní život na Zemi, má být vypuštěna ještě letos. Satelity s 5G prý budou zapnuty nejprve nad územím USA – ještě před klíčovými podzimními volbami, které mohou rozhodnout o osudu celé planety.


Země obklopená Muskovými satelity (vizualizace)

Musk chce prodávat satelity pro vojenské, vědecké a průzkumné účely.


Pro porovnání: Dosud kolem planety krouží dva tisíce jiných funkčních objektů, většinou ve vlastnictví světových velmocí. Musk (USA) a jeho 42 tisíc satelitů se stanou vládci vesmírného prostoru kolem Země.


Muskův satelit, která bude šířit signál. Připomíná rakev5G jako smrtící zbraň, nebo signál pro dobro lidstva?

Přes četná ujišťování panují velké obavy kolem signálu 5G, který připojí celou planetu online. Podle některých teorií je 5G příčinou četných onemocnění, může způsobit neplodnost, rakovinu a další nemoci. Signál je na nejvyšší frekvenci, jaká tu kdy byla. Je 40 x rychlejší, než nynější 4G.


VIDEO: Muskovy satelity

“Muskův vláček” na noční oblozedata-matched-content-rows-num=”2″
data-matched-content-columns-num=”2″


Mnozí považují 5G za skutečnou příčinu epidemie COVID-19 a argumentují tím, že epidemie začala krátce po spuštění prvních signálních věží 5G.

Kvůli obavám ze signálu 5G dochází ke žhářským útokům občanů na signální věže. Úřady opakovaně ujišťují, že žádné nebezpečí nehrozí. Zatím však nebyla zveřejněna žádná studie, která by veřejnost uklidnila.


Elon Musk, mimo jiné majitel společnosti Tesla (elektromobily)Miliardář Musk se tak stane vládcem nad lidskými životy a bude mít možnost snížit populaci ze 7 miliard na jakoukoli výši. Přesně o totéž usiluje miliardář Bill Gates, a to prostřednictvím povinného očkování 7 miliard lidí na Zemi.


Kvůli Muskovým satelitům prý k dojde k rušení signálu televizních a rozhlasových stanic, mimo jiné v době, kdy bude Muskova družice v dráze signálu mezi satelitem a přijímací anténou. To je ovšem to nejmenší zlo.


ČTĚTE TÉŽ:
Síť 5G již i nás: Pět českých pokusných měst – první už se vzbouřilo. “Všechny nás to tu zabije!” děsí se občané Jeseníku. V okolních zemích přibývá útoků žhářů na věže, ptáci prý padají z oblohy a vymírají včely

Zde je glosa Stanislava Novotného

Společnost SpaceX Elona Muska vypustila stovky satelitů a bude jich prý 42 tisíc. Musk nám chce vysokorychlostně zpřístupnit internet. A tak vesmírný vláček zastínil skutečné hvězdy.

Astronomové posmutněli a romantici nedokázali ukázat své milé oblíbenou planetu. Jak se vám to šílenství líbí? Je ten váš internet tak zoufale pomalý, aby musel nějaký pomatenec, který ví, co je pro vás dobré, clonit nebe jako bůh?

Co kdyby se soudruzi miliardáři, kteří si hrají na to, co nejsou, tedy na filantropy, poradili s námi? S obyčejnými smrtelníky a státy, jež nás zastupují. Kybernetická komunikace i vesmír jsou prostory společné všem pozemšťanům. Washington má pocit, že si vystačí sám a vytvoří pro podobné náfuky prostředí, kde platí jenom jeho právo.

V komunikačním prostoru i v zpřístupněném kosmu však musejí platit univerzální pravidla. A ta se musí nejprve domluvit. Domlouvali jsme se kvůli Antarktidě, musíme to dokázat a i ve větších rozměrech.

Nárůst počtu internetových zbraní, zločinných hackerských útoků, které mají často vysloveně vojenský charakter, si vyžadují novou světovou domluvu. Spojené státy nemohou vytvářet pravidla samy. Nemohou obviňovat kdekoho bez důkazů. Multipolarita je zavazující. Žehnejme jí.

Potřebujeme nový společný stůl, nové světové jednání. Potřebujeme velkou dohodu o počítačové komunikaci. Do té musí mluvit každá země!

Stanislav Novotný
bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií


Zdroje: The Sun, Space, Kurzyclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh