“Česká televize lže!” Shodují se VŠICHNI ČTYŘI nejvyšší ústavní činitelé. Teď už se přidal i předseda senátu Vystrčil (VIDEO). Světový unikát! Není to trochu problém, pane řediteli Dvořáku?

ČESKÁ TELEVIZE je první televizí na světě, o které prohlásili čtyři nejvyšší ústavní činitelé, že LŽE. Je to naprostá rarita, světový unikát, který nemá obdoby. A to je, ehm, před volbami…
Předseda Senátu České republiky Miloš Vystrčil: “Česká televize vysílá nepravdivé informace.”

Jako poslední do party čtyř nejvyšších ústavních činitelů se přidal 28. září (den české státnosti) předseda Senátu Parlamentu České republiky Miloš Vystrčil (ODS), když prohlásil: Není pravda, jak uvedla Česká televize, že mě pan prezident odmítl pozvat. To vypadá, jako kdybych si o tu účast řekl a on to odmítl. A on mě zkrátka nepozval.“


Druhou nepravdou pak podle Vystrčila je, Česká televize uvedla, že se pokoušel svolat schůzku bez prezidenta Zemana, když byl v rekonvalescenci. “To není pravda,” uvedl Vystrčil, “Prezident v době jeho dopisu v žádné rekonvalescenci nebyl.”


Prezident Zeman: Česká televize je čirá propaganda

Dlouhodobým kritikem České televize je nejvyšší ústavní činitel prezident Miloš Zeman, který se už dávno nezdržuje opatrným “Česká televize vysílá nepravdu”. Výrok Česká televize lže pronesl snad tisíckrát. Je zastáncem zrušení koncesionářských poplatků ČT.


Jeden z těch starších Zemanových výroků “ČT lže” z července 2015

loading…


Zeman: Jak bych zatočil s Českou televizí

Slavný cenzorní zásah České televize: Vystřihla jméno miliardáře Bakaly z projevu prezidenta

I další tři se shodnou: ČT lže

Druhým nejvyšším ústavním činitelem je předseda Senátu Miloš Vystrčil. Třetím Předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Radek Vondráček (ANO), který se také několikrát pronesl výrok o nepravdách v České televizi, stejně jako čtvrtý nejvyšší ústavní činitel předseda vlády České republiky Andrej Babiš (ANO).


Česká televize fabulovala o premiérovi Babišovi nesčetněkrát. Tohle byla asi největší ostuda (vysíláno ze záznamu živě)

Předseda Senátu Miloš Vystrčil označil Českou televizi za prolhanou během vysílání o schůzce nejvyšších ústavních činitelů, kterou svolal prezident Zeman – a Vystrčila nepozval kvůli jeho groteskní návštěvě Thajwanu.


Schůzka v Lánech svolaná prezidentem Zemanem. Ze sedmi přítomných nemají problém s Českou televizí jen dva

Schůzky ústavních činitelů v Lánech se zúčastnilo sedm mužů: Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD), předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO), ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO), premiér Andrej Babiš (ANO), kancléř Vratislav Mynář, prezident Miloš Zeman a ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD).


loading…

Šest z osmi: ČT lže

Za totálně prolhané, fabulující a propagandistické médium označil Českou televizi z přítomných kancléř Mynář. Česká televize (Reportéři pana Wollnera) o něm točí jednu reportáž za druhou, všechny v mlhách virtuální reality.


Ze sedmi přítomných jsou jediní dva, kteří se o České televizi zatím nezmínili hanlivě: předseda ČSSD Hamáček a ministr zahraničí Petříček.


Česká televize se dlouhodobě potýká s problémem politické angažovanosti a opakovaných selhání redaktorů a moderátorů. Nejvíce kritizovaní jsou moderátoři Železný, Moravec, Fridrichová a Wollner, kteří zastupují hlavní pořady české televize s politickým zaměřením.


Čtěte též:
Zákulisí České televize: Zuřivost a panika. Budou padat padáky! Nejčastěji skloňovaná jména: Wollner, Fridrichová, Moravec, Železný… Drsná urážka nového radního XaveraTakže padáka dostává…

Ideologicky Česká televize výrazně zastává názory stran TOP09, podle některých komentátorů ovládá zaměření České televize sponzor strany miliardář Zdeněk Bakala. V nemilosti reportérů a moderátorů (jaká nehoráznost) je především prezident Zeman, premiér Babiš (a jeho hnutí ANO), Okamura (a jeho SPD) a komunisté.


Strany a hnutí jako ODS, Pirátská strana, STAN a Lidovci jsou také zřetelně protěžovány, ale je to jen odlesk ve srovnání s nehoráznou propagandou, které se těší skomírající TOP09.


Všichni čtyři nejvyšší ústavní činitelé považují veřejnoprávní televizi za prolhané médium, ehm. Ředitel televize Petr Dvořák i ředitel zpravodajství Zdeněk Šámal zatím nechávají tento děsivý fakt bez povšimnutí.Zdroj: Česká televize Události a komentáře 29. září

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh