Sex s plukovníkem Prymulou: „Pouze s prověřeným partnerem!“, radí a uvádí národ v chaos. Co skupinový sex? Po desáté pod deset? “Prověřený” jako pozitivní, negativní, nebo snad obojí? V Číně už jako jako králíci!

Mnozí považují za deštivých večerů za největší odvaz tři roušky najednou a odstup 8,95 m (světový rekord ve skoku do dálky). Jiní ne. „Tyto aktivity jsou povoleny, ale pouze s prověřeným partnerem,“ napsal ministr zdravotnictví Roman Prymula na twitter na dotaz, jak je to se sexem během údajné pandemie.
Rouška dodává líbání nový, textilnější rozměr. Uspějí jen lidé s delšími, nebo hodně tenkými jazyky

Pane plukovníku, děkujeme!

Mohlo to taky dopadnout hůř. Předpokládáme, že pro milovníky skupinového sexu platí stejná pravidla jako při omezení pro shromažďování (aktivity uvnitř jsou omezeny na deset lidí a venku už je kosa).


Plukovník Prymula jako nový doktor Plzák?

“Prověřený partner” má možná radost, i když zůstává nejasné, kdo to vlastně je. Prověřený jako lustrovaný kvůli spolupráci s StB? Prověřený jako s bezpečnostní prověrkou? Nebo prověřený jako vyzkoušený (vyzkoušená) nějakým epidemiologem (právo první covid-noci)?


loading…

V Číně už jako králíci

Jinde ve světě to pojali různě – a to je všude nějaký ten jejich Prymula (například v USA Dr. Fauci, kterému hrozí kriminál). Od zásady “nejlepší sexuální partner je člověk sám sobě”, až po “kamarády na sex”.

Například v Číně to vzali pěkně od podlahy. Po uvolnění karanténních omezení došlo prudkému k nárůstu sexuálních aktivit a v tamních ložnicích to vypadá jako po válce. “Jedno dítě a dost”? Kdo by to počítal! Je mír, soudružky a soudruzi!


Soudruzi si odhlasovali, že druhou vlnu koronaviru umlátí čepicemi

Kdo by to byl řekl ještě v únoru, kdy město Wuhan ovládli netopýři, lidé na ulicích padali jako mouchy a životu a smrti vládli partyzáni ve skafandrech…

Brzy tu bude nová, ještě větší Čína!


loading…

V Dánsku je Prymula hodnější

Nizozemsko zpočátku doporučovalo lidem, aby spali jen se stálými partnery. V polovině května však tamní Národní institut pro veřejné zdraví pravidla zmírnil. Lidé, kteří jsou single, si podle nových směrnic mohou najít i „kamaráda na sex“.


Milenci by měli být zdraví a měli by se též dohodnout, s kolika dalšími partnery si budou krátit dlouhé noci, zatímco za okny řádí epidemie apokalyptických rozměrů.


Dánům jejich úřady radí, aby souložili „s regulérním partnerem anebo jen s tak málo partnery, jak je to možné“. V USA jsou tradičně prudérní až běda. Směrnice New Yorku nebo Los Angeles doporučují za nejlepšího sexuálního partnera sebe sama.
Britové patří spolu s Italy mezi národy, u nichž koronavirová krize vedla k výraznému poklesu sexuálních aktivit. Párům, kteří nežijí spolu je doporučeno aby se rychle sestěhovaly.

Láska i viry přenáší!


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh