Vrah, který vyčistil Karlův most od graffiti satanistů, dostal několik nabídek k sňatku. Kdy bude svatba? Tři případy vrahů, kterým to vyšlo.

Láska chodí s tlakovým čističem. Miloslav Černý (49), který odstranil satanistický nápis z pilíře Karlova mostu, se stal přes noc hrdinou.

Denně mu chodí tisíce děkovných e-mailů. Mezi nimi nabídky k sňatku od osamělých žen, které mu chtějí být po boku při jeho snaze splatit „obrovský dluh vůči společnosti.“

Miroslav Černý si totiž odseděl 11,5 roku za vraždu manželky a jejího milence. Čekal na ni před bytem, kde s milencem žila, s sebou si přinesl revolver a kytici tří modrých růží opatřených černou stuhou.

Nejdřív zastřelil milence, pak manželku, kterou ještě dorazil další střelou do hlavy. Pak se pokusil o sebevraždu, ale trefil se jen do brady.

Vypadalo to na doživotí. Soud mu však vyměřil nejprve 20, pak 17 let. Propustili ho za dobré chování.

Na svobodě se živil mimo jiné tím, že odstraňoval graffiti. To z něj nakonec udělalo hrdinu a nejžádanější partii v zemi. Památkáři chtěli odstraňovat nápis dvou německých satanistů tři týdny, on to zvládl za dvě hodiny.

Na policii se po odstranění nápisu přihlásil sám, když viděl, jaký se kolem toho strhl poprask. Byl to také on, kdo se médiím přiznal ke své minulosti.

„Tím, že jsem se svěřil, co mám za sebou, ze sebe sejmu nezaslouženou gloriolu. Neustále si totiž uvědomuji, že mám obrovský dluh vůči společnosti,“ uvedl Miroslav Černý, čistič.

Ženy takové příběhy milují.

Mají ale smůlu. Miloslav Černý se znovu oženil a má děti.

Není ovšem zdaleka sám, který přitahuje pozornost žen jen proto, že se o něm mluví.

———–

Petr Kramný: Dostává desítky milostných dopisů. Navíc ho možná brzy pustí na svobodu.

Petr Kramný, který byl odsouzen za údajnou vraždu manželky a dcery na 28 let, dostává milostné dopisy dosud, ač sedí od roku 2014. Celkově dostal takových dopisů, včetně nabídek k sňatku, desítky. Veškeré důkazy proti němu se již sesypaly jako domeček z karet. Podle nových znaleckých posudků na dovolené v Egyptě jeho žena a dcera zemřely na otravu jídlem. Pokud mu bude umožněno právo na nový, tentokrát již spravedlivý proces, dostane se brzy na svobodu. Přízeň fanynek tak nemusím být jen platonická. Navíc se prý nechal ostříhat.

Vrah Ted Bundy a jeho vyvolená Carol Ann

Světovým rekordmanem je v této oblasti zřejmě Ted Bundy, který v USA letech 1973 – 78 zavraždil nejméně 35 žen. Dostával do vězení stovky milostných dopisů a dokonce měl s jednou z fanynek svatbu přímo v soudní síni. Jeho žena s ním dokonce otěhotněla (po jedné z jejích návštěv ve vězení).

Vrah Ramirez a jeho vyvolená Doreen

Těsně za ním je vrah Richard Ramirez, který zavraždil a znásilnil nejméně 13 dívek. Také on dostával stovky milostných dopisů. Nakonec si vybral novinářku, která o něm psala knihu. Když se seznámili, byla prý ještě panna. Měli svatbu ve věznici.

Charles Manson a jeho vyvolená Afton.

Miláčkem žen byl na svobodě i v báni Charles Manson, jehož sekta zavraždila na konci 60. let v Los Angeles nejméně pět lidí. Už ve vězení z něj udělala popkultura „symbol zla“. Ještě na svobodě měl několik „manželek“, po odsouzení dostával stovky milostných dopisů. Dlouho však odolával. Oženil se ve vězení až v 80 letech se svou o 54 let mladší fanynkou. Zemřel tři roky po svatbě.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh