A je to venku! Prezidentka Čaputová je produkt Fake News! Soud rozhodl jasně – Kauza vraždy novináře je nechutná mediální fikce. Zde jsou důvody proč

Slovenská veřejnost byla podvedena. Kauza Kuciak, která vynesla do prezidentského křesla krajně liberální prezidentku Zuzanu Čaputovou, byla mediální fikce. Vyplývá to ze zveřejněním písemného rozsudku, který byl očekáván s velkým napětím.
Podnikatel Kočner, kterého slovenská a česká média označila za vraha, aniž by byl pro toto tvrzení jediný důkaz

Z rozsudku vyplývá, že si média si celý příběh vymyslela a případ nese všechny rysy podvodu na voličích, kteří byli obelstěni smyšlenou verzí o italské mafii a vládě, která nechává vraždit novináře.

Mimořádně odpudivou roli zde sehrál nový Denník N a na něj napojená další mainstreamová média, která ho hojně citovala (za peníze).


Důkaz hniloby mediální scény

Přelomová zpráva o zveřejnění písemného vyhotovení rozsudku zcela zanikla pod mediální masáží kvůli údajné pandemii koronaviru.

Česká a slovenské média o tomto podvodu na voličích informovala jen okrajově a se zjevnou neochotou. Vymyšlený příběh o politické vraždě novináře přitom zásadně změnil politickou mapu země.loading…

Slovenský soud zveřejnil písemné vyhotovení rozsudku, na základě kterého před měsícem osvobodil podnikatele Mariana Kočnera v případu vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové.

Jde o zcela šokující závěry soudu, které svědčí o prohnilosti slovenské mediální scény – tolik podobné té české. Hlavní slovenské média vytvořila falešný obraz, na základě kterého ve spolupráci s neziskovými organizacemi podpořila politický převrat v zemi.Barevná revoluce na objednávku

Po dosud neobjasněné vraždě uspořádaly neziskové organizace na Slovensku stovky protivládních demonstrací. Tyto organizace jsou napojeny na stejný finanční zdroj jako prezidentka Čaputová – na fondy miliardáře Sorose a dalších v podstatě neomezených finančních toků se zájmy v USA a Evropské unii.

Po svém zvolení začala prezidentka okamžitě razit sorosovskou extrémně liberální politiku včetně zpochybnění křesťanských základů Slovenska.


loading…

Časová osa volby prezidentky
2018, 21. února: Vražda novináře Kuciaka a jeho snoubenky, kterou média označila za politickou vraždu, v níž má prsty vláda premiéra Fica.
2018, březen: Takřka okamžitě byly zorganizovány protesty a demonstrace neziskovými organizacemi, placenými ze zahraničí.
2018, 15. března: Premiér Fico (Smer) podává rezignaci. Pokračují demonstrace i mediálné masáž
– 2018, září: Zatčena údajná zprostředkovatelka vraždy Alena Zsuzsová, krátce po ní i údajný objednavatel podnikatel Marián Kočner. Pokračují demonstrace i mediální masáž
– 2019, 30. března: Aktivistka Zuzana Čaputová zvolena prezidentkou Slovenska za mohutné masáže médií
– 2020, 29. února: Parlamentní volby. Pád Smeru (Fico). Vítězství nového, nečitelného uskupení. Převrat na slovenské politické scéně.
– 2020, 3. září: Soud osvobodil Kočnera i Zsuzsovou. Příběh, který změnil Slovensko, se nestal.Soud: Je to celé Fake News

Soud v Pezinku vynesl 3. září rozsudek v případu vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Podnikatele Mariana Kočnera a jeho milenku Alenu Zsuzsovou nepravomocně osvobodil.

Veřejnost s napětím očekávala písemné vyhotovení rozsudku se všemi detaily. Z rozsudku vyplývají skutečnosti, které zcela vyvracejí mediální verzi případu. Celé znění má 139 stran.

Základní fakta rozsudku
– Kočner o plánu zabít Kuciaka nevěděl.
– Není jediný důkaz o tom, že si Kočner vraždu objednal.
– Výpovědím svědků nelze věřit, na zločinu podíleli a mohli tak mít vlastní důvody, proč celou věc hodit na Kočnera a Zsuzsovou.
– Hlavní svědek se výpovědí snažil snížit si trest, navíc dlužil podezřelým peníze.


Kdo si vraždu Kuciaka ve skutečnosti objednal a jaký byl její pravý motiv, zůstává nadále záhadou.

Osvobozující rozsudek pro Kočnera nicméně zatím není pravomocný, posuzovat ho bude ještě Nejvyšší soud.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh