Bojkot! “Do České televize nejdu, protože lže!” Premiér Babiš odmítá vystoupit ve veřejnoprávní televizi. Přidal se tak k prezidentovi. Světový unikát a obrovská ostuda! Moravec zveřejnil šokující fakta. Upocená pomsta moderátora na odstřel

Česká televize je jediná veřejnoprávní televize na světě, se níž odmítají spolupráci prezident i premiér země. Odpor prezidenta Miloše Zemana je dlouhodobý, nyní se k bojkotu přidal i premiér Andrej Babiš. Důvodem je propaganda, šířená (mimo jiné) v pořadu Otázky Václava Moravce.Nabubřelý moderátor Moravec vypočítává, kolikrát se Česká televize obrátila na premiéra Babiše a ostrouhala. Důvod je jediný: Česká televize není pro premiéra důvěryhodné médium.

Průšvih a selhání České televize jako hrom propálil ve své nabubřelosti moderátor Moravec poté, kdy dal premiér Babiš přednost do nedělní Partii televize Prima. Z Moravcova vyjádření vyplývá, že premiér Babiš přestal s Českou televizí (Moravcovým pořadem) komunikovat již před měsícem a půl.
Premiér bojkotuje kluzkého Moravce

„Od data 27. července jsme Andreje Babiše a jeho tiskového mluvčího opakovaně žádali o jakékoliv vyjádření a od 27. července jsme onu písemnou korespondenci učinili 3., 14., 20., 24., 25. a 31. srpna,” kňourá Moravec v přímém přenosu.

“Mezitím jsme se pokoušeli mnohokrát o telefonický kontakt a poslali víc než desítku sms zpráv. Odpovědi nikdy nedorazily,“ žaluje Moravec v pořadu Otázky Václava Moravce, který je dlouhodobě pod palbou kritiky kvůli svému propagandistickému charakteru.


Obrázek “prázdného křesla”, který nechal moderátor Moravec ukazovat divákům za trest. Tohle by nebylo možné ani v Bělorusku.

Po zveřejnění absence premiéra Babiše již moderátor Moravec pokračoval pouze s jedním hostem, a to s předsedou extremistické Pirátské strany Bartošem. Ten se stále neobtěžoval vysvětlit své průkazné vazby na militantní hnutí Antifa, která v USA zapaluje domy a rabuje obchody.

Pořad se tak změnil ve One Man Show, jakési padesáti minutové neplacené předvolební PR anarchistického lídra – a přeplaceného moderátora, trousícího o premiérovi jednu pomlouvačnou větu za druhou. Bartoš dostával k dispozici mnohaminutové bloky bez přerušení.


Bartoš je přitom zastáncem drsných karanténních opatření (akcent Lockdown). Tedy: Roušky všude, zavřené školy, zavřené hospody, distanční odstupy, kontrola pohybu obyvatel, šmírování mobilů, facebookových stránek, udávání…


Bojkot prezidenta, premiéra a několika politiků veřejnoprávní televize je světovým unikátem. Podobně pokřivené zpravodajství publikují média i v USA (fake news). Ta jsou ale soukromá.


Prezident Zeman odmítl pronést na České televizi očekávaný projev o koronaviru (březen). Místo toho dal přednost TV Prima. “Česká televize je propaganda Pražské kavárny,” uvedl.Bulvární žumpa a peníze občanů, z nichž mnozí platit nechtějí

Příčinou bojkotu České televize ze strany premiéra Babiše jsou opakující se hysterické a nepodložené útoky České televize. Ta při svých výpadech porušuje všechny zásady žurnalistiky a noří se hluboko v bulvární žumpě. Používá neověřená, zkreslená, či z kontextu vytržená tvrzení a vytváří z nich propagandu.

Provoz České televize je placen občany, často proti jejich vůli. Ročně to dělá 1620 Kč (jako letopočet bitvy na Bílé hoře). Kdo nezaplatí (i když se nedívá), na toho přijde exekutor. ČT kromě toho saje peníze z reklam (a deformuje tak trh).


VIDEO: Slavná reportáž ŽIVĚ, v níž Česká televize třikrát oztnačila premiéra Babiše za BÝVALÉHO.

Útoky na premiéra a prezidenta přicházejí podle pozorovatelů nejčastěji od konkrétních moderátorů, a to: Václava Moravce, Jakuba Železného, Marka Wollnera a Nory Fridrichové. Tato jména zaznívají jako nejvíce problémová nejen mezi politiky, ale i v Radě České televize.

Je děsivé, že zmíněný Moravec, jehož pořad je takřka synonymem propagandy, přednáší o žurnalistice na několika univerzitách. Přednáškové činnosti se věnují i další ze zmíněné čtyřky.


Řešení: Výpovědi nejagresivnější moderátorům

“Vedení České televize by udělalo nejlépe, kdyby těmto čtyřem politrukům dalo na hodinu padáka. Je to samozřejmě výzva pro ředitele Petra Dvořáka, který je pod tlakem nejen kvůli hospodaření, ale také kvůli propagandistické a pokřivené činnosti těch čtyř,” řekl deniku Arfa.cz zdroj ze zákulisí České televize, který si nepřál být jmenován z obavy před pomstou a dehonestací.

“Tahle parta – a s ní pár lidí zevnitř – si Českou televizi v podstatě zprivatizovala a považuje ji nástroj svých osobních názorů, ambic a zájmů. Sebe považují za nenahraditelné, což je samozřejmě zcela mylné. Pocit jedinečnosti umocňují astrnomické platy, které pobírají – a které také odmítají zveřejnit.”


Záměrná neúčast premiéra Babiše v pořadu veřejnoprávní televize a dlouhodobý bojkot je obrovský skandál, který by ve fungující instituci okamžitě vedl k výpovědi příslušného moderátora či dramaturga.


Pomsta nabubřelého politruka

Václav Moravec odpověděl na premiérovu neúčast agresí, která svědčí o tom, že tento vyčpělý moderátor již dávno ztratil orientaci a definitivně zabloudil. Neúčasti premiéra Babiše využil v přímém přenosu k nechutné pomluvě, že jsou „Odborná epidemiologická rozhodnutí destruovaná českým premiérem”.


Pomlouvačný příspěvek vyčpělého moderátora Moravce

„Odborná epidemiologická rozhodnutí jsou destruovaná českým premiérem a výsledek? Dynamický nárůst počtu nakažených a zmatečná vládní rozhodnutí o nošení roušek, například ve školách. Česká republika patří v současné době k premiantům v rychlosti šíření nemoci covid-19,” uvedl Moravec.

Poznámka redakce: Jde o jasnou ukázku pokřivenosti vnímání reality “nezávislého” novináře, který zapomněl dodat, že podstatou problému je především panika, kterou denně šíří Česká televize, když používá falešné statistiky a z “počtu nakažených” vyrábí jakési závody.


Pomsta Moravce pokračuje takto:

“Podle epidemiologů je na vině nejen rychlé rozvolňování preventivních opatření, což ostatně potvrdil v pátek v rozhovoru pro Českou televizi i vládní zmocněnec, epidemiolog Roman Prymula. Epidemiologové mají obavu, že v následujících týdnech rapidně přibude i procento případů nemoci s těžkým průběhem.”

Poznámka redakce: Epidemiolog Roman Prymula je miláček České televize, ale řada jeho kolegů ho považuje za vykuka v obrovském střetu zájmů. Nikdo nezpochybňuje jeho vysokou odbornost, problémem je Prymulova angažovanost ve službách velkých farmaceutických firem.


Po ukončení takřka hodinového reklamního bloku krajně levicového vůdce Pirátské strany Bartoše (je to zadarmo!) vystoupilo v Moravcově pořadu duo “neznámý senátor z TOP 09” a pubertální ministr zahraničí. Oba měli na téma Bělorusko úplně stejný názor…

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh