Bratři v triku: Babiš, Orbán, Duda. Evropská unie udělala pro svou záchranu to jediné, co mohla: Uplatila své členy cizími penězi. Ale pozor: Je to past. Zvítězili jsme? Ano, ale pouze tehdy, když nehodláme nic vracet

Česká republika hlásí největší zadlužení v historii, a to takové, že ho nebude moci nikdy splatit. Krachující německý projekt Evropské unie si díky uměle vytvořené krizi kolem neexistující pandemie koronaviru zachránil krk cizími penězi – dočasně. Protože ve skutečnosti je to past.Pán věčných půjček George Soros a Ursula von der Leyenová, tzv. “prezidentka Evropy”

Částku 750 miliard euro si Evropská unie půjčí na světových finančních trzích a ty pak bude přerozdělovat dál členským zemím. Zadlužení je tak obrovské, že žádná ze zemí ho nebude schopna nikdy splatit – a podle všeho to žádná země ani nemá v plánu.


Finanční trhy? Soros ví víc

Co to vlastně jsou ony “světové finanční trhy?” Odpověď hledejme v účasti miliardáře George Sorose na videokonferenci Evropské unie v květnu tohoto roku a jím navrhovaném projektu “Věčné půjčky”.

Evropská komise (politbyro) nad tím jako by ohrnovala nos, ale vše nasvědčuje tomu, že ony mýtické “světové finanční trhy” je právě toto.


“Myslím, že existuje jediný způsob, jak potřebnou částku sehnat: vydání Věčných dluhopisů s neomezenou dobou platnosti,” řekl květnu na EU konferenci Soros a uvedl několik příkladů z historie: Financování válek proti Napoleonovi, zrušení otroctví, nebo hladomor v Irsku.
Žádná půjčka, je to “dar” – cena za poslušnost

V praxi Sorosův návrh znamená, že půjčka nemusí být nikdy splacena, splatný je pouze roční úrok 0,5 procent, což je vzhledem o obrovské sumě zcela směšná částka.


Informace o půjčce EU, kde je prostředníkem americký podvodník a spekulant, nebyla nikdy zveřejněna, a každý ze zúčastněných ji popře. Vše však nasvědčuje tomu, že ony “světové finanční trhy” jsou v podstatě Soros.

Maďarsko, Polsko – noví hrdinové

Pro fanoušky rozpadu Evropské unie je dobrá zpráva, že se při vyjednávání dalo dohromady Maďarsko a Polsko. Oba tyto státy dlouhodobě čelily vtíravému vměšování Německa (Evropské unie) do jejich vnitřních záležitostí. Najednou přestalo vadit, že obě země mají údajné problémy s dodržováním “zásad právního státu”.

Stejně tak v případě České republiky najednou nevadí, že její premiér Babiše je v údajném monstrózním střetu zájmů – jak se Evropskou unii přesvědčila parta udavačů z krajně levicové Pirátské strany.


Zač je toho loket

Premiér Babiš dojednal drobnou výhodu, když zařídil, že nám Evropská unie půjčí víc, než původně zamýšlela – tedy víc z té částky, kterou nikdy nebudeme moci vrátit a tedy ani nevrátíme. Ve finále je to však jen úplná drobnost – ťukanec loktem a “auf Wiedersehen”.


Andrej Babiš a předseda Evropské rady George Michel.V příštích sedmi letech získá Česko z rozpočtu Evropské unie 35,7 miliard eur (960 miliard korun) plus možnost půjčky za výhodných podmínek půjčit v rámci fondu dalších 15,4 miliard eur (385 miliard Kč)


Spirála světový peněz se díky uměle vyvolané krizi kolem neexistující epidemie roztočila do takových obrátek, že jde ve finále v podstatě už jen o ideologii.

Z Evropské unie se stal jakýsi klub dlužníků, jehož věřitele zastupuje americký spekulant George Soros a na něj napojené nadnárodní banky.

Ve skutečnosti však jde o past, protože – jak známo – přístup USA k Evropské unii je celkem jednoznačný:

“You know, fuck EU.”


Zdroj: RMXclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh