Křivé zrcadlo CNN: Šílený dav Black Lives Matter brutálně utočí na policisty kameny a lahvemi se zmrzlou vodou, desítky raněných při obraně sochy Kryštofa Kolumba. Televize CNN: “Policista vyrazil aktivistce zuby”.

Totální selhání médií provází krvavé nepokoje v USA, které mají za cíl svrhnout demokraticky zvoleného prezidenta Trumpa. Při obraně sochy Kolumba v Chicagu dav policisty málem ukamenoval, televize CNN přináší falešnou zprávu o policejní brutalitě – další z mnoha.Policejní video z agresivního útoku levicových radikálů z Black Lives Matter na sochu Kryštofa Kolumba

Dav hází na policisty kameny. Ti brání zátaras kolem sochy. Desítky raněných policistů

Dýmovnice, kameny, láhve se zmrzlou vodou, sprosté nápisy

Levicoví radikálové z hnutí Black Lives Matter útočí na sochu mořeplavce Kryštofa Kolumba, objevitele Ameriky, po celé zemi. Jeho sochy byly svrženy nebo zničeny například v Miami, Richmonde, Bostonu…

V Chicagu policisté kolem sochy postavili zátarasy a brání ji před zničením. Na mnoha záběrech vidíme, jak zfanatizovaný dav útočí na policisty kameny, dýmovnicemi, klacky – a také zmrzlou vodou v lahvích, což je nová, velmi nebezpečná zbraň.

Ranění policisté se po zásazích kameny chytají za obličeje, někteří se hroutí k zemi.
Šipka označuje vysypaný batoh s lahvemi se zmrzlou vodou (zdroj: Policie Chicago)

Tisíc demonstrantů se pokusilo svalit sochu Kryštofa Kolumba, která stojí v Grant parku ve městě Chicago. Sochu střežilo asi 200 statečných policistů, kteří se museli bránit brutálním útokům zfanatizovaného davu.

Při útocích na polici chránící sochu bylo zatčeno přibližně 30 agresivních aktivistů a zraněno až 25 policistů.

Falešné zprávy televize CNN


Stanice CNN (nově s pobočkou v České republice CNN Prima News) z brutálního útoku aktivistů na policii zveřejnila toto zpravodajství:

“Chicagský policejní důstojník byl zachycen na záznam, když napadl 18letou dívku. Té dal ránu do obličeje a způsobil jí tak ztrátu několika zubů. Žena se klidně účastnila demonstrace proti soše Kryštofa Kolumba.”

“Na zeď, která sochu obklopuje, začaly desetitisíce protestujících házet předměty a ty se nevyhnuly ani policistům.”


Popisovaný incident na zcela neprůkazném záběru. Údajně napadená byly místní levicová aktivistkaZpravodajství televize CNN je dlouhodobě propaganda nejhrubšího zrna, v posledních měsících však překonává nejdivočejší fantazie. Jde o cynické pošlapání základních novinářských přincipů, plivanec do tváře žurnalistiky.

Nově má CNN pobočku i v České republice, zjevně ve snaze ovládnou zdejší mediální prostor, což se zatím nedaří ani v nejmenším (sledovanost cca jako teleshoping).


Zdroje: CNN Prima News, Infowars
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh