Slzy Theresy Mayové: “Druhá žena ve funkci premiérky, ale určitě ne poslední.” Určitě? Nikdo se neodvažuje zpochybnit, že za selháním nestojí fakt, že je žena.

Svůj rezignační projev zakončila Theresa Mayová v slzách. Ve funkci lídra, který konečně vyvede Británii z Evropské unie, totálně selhala, když před ní byl před třemi lety zdánlivě snadný úkol. Nikdo netušil, co dokáže německý byrokrat, a nikdo se také neodvažuje říct, zda by muž zvládl tuto roli lépe.

“Druhá žena ve funkci premiérky, ale učitě ne poslední,” řekla Mayová s odkazem na svou předchůdkyni Thatcherovou – a pár slov poté se zlomila. Zde je třeba připomenout další ženu, která zásadně ovlivnila osud Evropy, když také zcela selhala: Angelu Merkelovou. Jen o vlásek unikl svět zvolení Hillary Clintonové prezidentkou USA – podle pozorovatelů by pak hrozila evropská válka s Ruskem, ženy by “chodily na potrat jako k holiči” a další kroky, které tato šílená žena kázala v kampani.

Vliv feministické lobby nejen v USA nebyl nikdy tak obrovský a jeho výsledkem je štvanice na bohaté a vlivné muže (Weinstein), které jsou na základě nepodložených tvrzení připravováni o důstojnost, majetek a rodiny. Polovinu z vlivných mužů, odstraněných na základě fabulací z propadliště paměti nahradily ve funkcích ženy. ZDE

V západní civilizaci dochází k masovému rozpadu institutu rodiny, rodí se stále méně dětí, které jsou pak na základě “nevhodného chování muže” svěřovány do péče matek. Vyrůstá nová generace deformovaných dětí. Proti tomuto modelu stojí obrovská síla muslimského pojetí vysoce produktivní rodiny.

Virus politické korektnosti se šíří jako vlna a likviduje všechny nepohodlné a to i zpětně třeba za větu na Facebooku před 11 lety. Padák manažera Facebboku ZDE

Předsedkyní vlády Mayová zůstane, dokud konzervativci nezvolí jejího nástupce nebo nástupkyni. Hlasování proběhne po 7. červnu. Spojené království tak opustí Evropskou unii v čele s jiným premiérem – nebo premiérkou.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh