Gratulujeme! Syřan, který uprchl do Německa se třemi manželkami, čeká 14. dítě. Kolik je trest za polygamii u nás?

Syřan Abboud Sweid (40) před čtyřmi lety uprchl do Německa se svými třemi manželkami. Tehdy měli devět dětí, nyní již čekají čtrnácté. „Chci se nyní stát Němcem,“ prohlásil po příjezdu Abboud. Nyní žije v Německu ze sociálních dávek.

O štěstí rtuťovutého Syřana informoval rakouský deník Österreich zde

V Německu je polygamie zakázána zákonem (tři roky vězení), ale více než milión nových imigrantů si s tím příliš hlavu neláme. „Znám mnohé případy vícenásobného manželství v Německu. Trik je v tom, že jedno manželství v matrice, druhé v imámu v mešitě” říká znalec nových německých poměrů.

Německé mocenské elity model islámské rodiny obdivují. Ženy v Německu podobně jako u nás rodí podle statistik méně než dvě děti za život, což nestačí ani na pokrytí úmrtnosti. Počet ryze německého obyvatelstva klesá, na což může mít silný vliv feminizace společnosti.

Islámský model rodiny je mnohem produktivnější. Rodina jednoho muže se čtyřmi manželkami mívá i deset a více dětí. Za jedinou generaci se tak islámská populace zdesetinásobí. Z jednoho milionu letos je tak 10 milionů za třicet let. Za 60 let je to 100 milionů, což je víc, než kolik má nyní obyvatel celé Německo.

Jinými slovy: V roce 2080 bude v Německu víc imigrantů než Němců. Lze předpokládat, že podobně to bude dříve či později i v celé Evropě.

V České republice je bigamie trestným činem dvojího manželství. Hrozí za něj trest odnětí svobody až na dva roky. Přímý zákaz uzavřít druhé manželství je obsažen v občanském zákoníku, neplatnost takového druhého manželství vysloví soud na návrh každého, kdo na tom má právní zájem.

Není znám žádný případ, že by byl u nás někdo za polygamii potrestán.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh