Virální video (10 milionů): Zdravotní sestra Vera (COVID-19) se zhroutila v přímém přenosu, že nemají roušku. Jenže: V tu dobu už v nemocnici nepracovala a TANČILA U TYČE. Nejsledovanější televize má co vysvětlovat

To snad ne! Deset milionů diváků (zatím) vidělo video zdravotní sestry Very, která se zhroutila, protože pro ni neměli v nemocnici ochranné pomůcky. Jenže – v tu dobu už dávno v nemocnici nepracovala, brala drogy a živila se jako striptérka. Americká televize CBS má co vysvětlovat.Zdravotní sestra Vera se hroutí, že nemá N95

Otřesné video zoufalé zdravotní sestry hnulo Spojenými státu. Zdravotní sestra Vera pláče přímo na kameru, hroutí se a lomí rukama, protože pro ni nemají masku N95.


Senzační reportáž odvysílala jako první americká televize CBS News, přebraly ji mnohé další televize a především se virálně šířila po sociálních sítích.


Dnes jsem dala výpověď! Už jsem nemohla dál…”

Jenže: Sestra Vera v době natáčení už dva měsíce nepracovala v žádné nemocnici a spíše než pojízdné kapačky ji byla bližší tyč, u které se vlnila v nočním klubu.


Vera už to nemohla dále snést.

Zdravotní sestra Vera pláče, že odešla z nemocnice Northwestern Medicine kvůli nedostatku ochranných pomůcek. Prý prosila nadřízené doktory, že chce být více chráněna.


“Amerika není připravená. Zdravotní sestry nejsou chráněny. Proto jsem dnes opustila svoji práci,” hořekovala Vera dva měsíce poté, co se jí začalo dařit finančně mnohem lépe.Klip se stal virálním poté, co ho propagovala CBS se senátorem Bernie Sandersem, který se tehdy ještě angažoval jako kandidát na vyzyvatele prezidenta Trumpa, byť už bylo zřejmé, že ho feministky (gang Hillary – Biden) z Demokratické strany USA nikam nepustí a budou ho dusit, dokud to nevzdá.


Ehm…

Zpravodajská televize CBS (s odstupem druhá za TV Fox), považovaná za levicovou (jako Česká televize) byla nucena podat vysvětlení příslušné komisi.

O patálii informovala i další mainstreamová média, která předstírají, že se vzájemně kontrolují. Vysvětlení CBS znělo: “Byli jsme podvedeni.”


Faktem zůstává, že se televize CBS divákům neomluvila.


Televize CBS (akronym původního názvu Columbia Broadcasting System) je americká komerční televizní síť, která je vlajkovou lodí společnosti CBS Corporation.

Sídlí v budově CBS Building v New Yorku s hlavními studii v New Yorku (CBS Broadcast Center) a Los Angeles (CBS Television City a CBS Studio Center).
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh