No fujtajbl! Volební podvod na druhou: Lžiprezident Biden už mluví o černošce Kamale jako o “zvoleném prezidentovi” a o jejím muži jako o její manželce a první dámě. Feministický puč už otevírá chřtán…

Jak odporné! Nejprve podvedli u voleb a teď se ukazuje, že “zvolený prezident” není senilní stařík, ale agresivní feminiska tmavé pleti. Kandidát na prezidenta Joe Biden dnes uvedl, že senátorka Kamala Harris (jeho zástupkyně) je „zvolený prezident“.


Vážení čtenáři, v době masivní cenzury je sdílení na sociální sítě nutnostíDěkujeme.Biden: Zvolený prezident Kamala Harrisová

V zákulisí se o tom mluvilo už dlouho, vlastně od samého začátku. Senilní a nemocemi prolezlý Joe Biden (potvrzení od doktora má) je jen nastrčená figura obludného dramatu. Cílem bylo procpat do Bílého domu ženu, nejlépe Hillary Clintonovou (která je díky své nadaci středobodem zákulisních zájmů) – a když to před čtyřmi lety nevyšlo, tak nějakou jinou místo ní.


Manžel Kamaly Douglas
Emhoff. Budoucí první dáma?

Onou vyvolenou s stala “lžičernoška” Kamala Harrisová (*1964), která ani skutečnou černoškou není (po matce Indka, po otci z Jamajčanka) – oni nám opravdu lžou ve všem.


Jádro Demokratické strany USA zcela ovládly ultrafeministky shluklé kolem Hillary Clintonové. Správně by se tedy tato strana měla jmenovat Feministicko-šovinistická strana USA (FSU). Hillary si vychovala svoji zástupky v ultrafeministce a rasistce (proti bílé rase, hlavně mužům 50+) Kamale Harrissové.


loading…

Konstrukce je to prostá. První úkol byl zbavit se Trumpa. To se podařilo díky uměle vyvolané pandemii, která ho odstavila od médií a shromážděních. Díky propojení na gigantické firmy jako Twitter a Facebook se Trumpa podařilo odříznout i od sociálních sítí. Jedniný volebním tématem se stala pandemie – a to není právě nejsilnější Trampova doména.Pak vytáhli do ulic rasisté a extremisté z Black Lives Matter a Antifa, placenými lidmi napojenými na FŠU – Demokratickou stranu USA) a udělali taková bengál, že nikdo neposlouchal, co Trump říká. Pak do voleb nastrčili loutku Bidena, kterého vodí Hillary a feministicko – fašistická banda uvnitř.“Vzal jsem to (vakcínu), abych vštípil veřejnosti důvěru ve vakcínu. Zvolený prezident Harris si dnes vzal její ze stejného důvodu,” sdělil Biden zděšenému publiku.


Kamala Harrisová mluví zcela otevřeně o HARRISOVÉ administrativě v Bílém domě. Pak slevuje na administrativu HARRIS/BIDEN.

Zatímco někteří to brali jako úlet nešťastného starého muže, postiženého alzheimerovou chorobou, pro jiného to byl jasný důkaz, přiznání podvodu, o kterém se šuškalo už dlouho.Manžel “černošky” Kamaly Harrisové, kterého Joe Biden značil za “manželku!” se jmenuje Douglas Emhoff a je právník. Kvůli svému postu “první dámy” už odešel z práce.


Biden mluví o manželovi Kamaly jako o “wife”, tedy manželce…

Ještě před volbami už Biden hovořil o své potenciální administrativě jako o „Harrisová / Biden administrativě“. První posty v možné budoucí vládě jsou již obsazeny (například sekce komunikace s médii). Všechny obsadily ženy (zatím 15 z 15).Vážený čtenáři. V době masivní cenzury je třeba zůstat v kontaktu. Staň se členem klubu Arfa.cz.

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh