Demontáž symbolu korona-podvodu: Britská vláda ruší covid-nemocnice. Přitom masmédia šíří lež, že je “nakažených víc, než první vlně“. Hamáčkova prázdná nemocnice v Letňanech však stojí dál za milion denně…

Pohotovostní nemocnice ve Velké Británii jsou demontovány a odstraňovány, i když vláda tvrdí, že je nakažených víc, než během první vlny pandemie. V Británii stejně jako u nás masmédia šíří lež, že běžné “nemocnice nestíhají” a je “nedostatek lůžek”,


Vážení čtenáři, v době masivní cenzury je sdílení na sociální sítě nutnostíDěkujeme.Navzdory tvrzení britské vlády, že není k dispozici dostatek zaměstnanců pro obsluhu zařízení, na sociálních sítích se množí taneční videa zdravotních sester tik-tok. Pravda je: Zaměstnanců je dostatek, ale je zoufale málo nakažených.

V České republice je situace ještě grotesknější. Hamáčkova nemocnice (prosadil ji ministr vnitra Jan Hamáček) zeje prázdnotou od konce října – dosud zde nepobyl jediný pacient. Je to obrovská ostuda!

Za pronájem přitom platí stát podnikateli Pavlovi Sehnalovi milion korun. Nemocnice má stát nejméně do února.


Hanáčkova nemocnice je považována za symbol falešné pandemie, pro kterou jsou charakteristické přemrštěné, nebo přímo podvodné statistiky šířené masmédii.Není žádný nárůst úmrtnosti tento rok, kromě prudké a záhadného výkyvu v listopadu. Ten však může být důsledek zanedbaných chorob kvůli mediální hysterii.


Více napoví s napětím očekávaná analýza, která očistí údaje o balastu “zemřel s covidem” a zachytí jen případy, kdy byl covid přímou příčinou smrt.

Nic nenasvědčuje tomu, že by byl tzv. covid-19 něco jiného, než obyčejná chřipka.


loading…

Příliš málo nakažených

Zprávy v Daily Mail a London Telegraph uvádějí, že nemocnice, většinou zřízené v obrovských konferenčních halách a skladových prostorách jsou „tiše rozebrány“, protože jsou zbytečné a jejich služby je mizivý zájem.Sedm covid-nemocnic po celé Velké Británii, jejichž zřízení a vybavení stálo až 220 milionů GBP (sedm miliard korun), byly nemocnice po celou dobu zdravotní krize téměř prázdné.Například služeb covid-nemocnice Nightingale v Londýně využilo jen 57 pacientů od dubna do začátku května. Zařízení bylo poté uvedeno zpět do „pohotovostního režimu“ a ponecháno prázdné. Z londýnské nemocnice ExCeL Center již bylo odstraněno 4000 lůžek a tisíce ventilátorů.Britská vláda opakovaně za pomoci masmédií prosazovala verzi, že k zdraví obyvatelstva bylo nutné uzavření. Nyní rozebírá nemocnice a tvrdí, že byly zřízeny, aby zmírnily napětí. Opakujeme: sedm miliard korun.


Veřejnosti bylo prostředictvím mas médií řečeno, že nemocnice jsou na pokraji zahlcení. Stále se však objevují zprávy, které naznačují, že nemocnice jsou až čtyřikrát prázdnější než obvykle.


Londýnská nemocnice před a po.

Loď Comfort, která měla na začátku “pandemie” spasit New York od apokalyptické vlny pandemie koronaviru, zažila podobný příběh.


Na lodi pro 3 000 nakažených bylo připraveno 600 lekařů a sester, ale pacienti nikde. Nakonec se jich dostavilo 182 pouhých. Loď odplula z New Yorku 31. dubna prázdná a až by se chtělo říci “s ostudou”.


Již tehdy sílily hlasy, že celá ta pandemie je jen iluze, demonstrace síly médií, s primárním cílem nezvolení Donalda Trumpa prezidentem USA. Dalšími cíli je přesun kapitálu od “postižených států” za naprosto nepotřebné vakcíny do kapes amerických a čínských bank.Vážený čtenáři. V době masivní cenzury je třeba zůstat v kontaktu. Staň se členem klubu Arfa.cz.

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
5 3 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tomáš jedno
3 let před

Nemocnice budou potřeba až poté, co si u nás několik milionů ovcí nechá nastřelit vakcínu.

1
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x