Obludný projekt prázdné polní nemocnice v Letňanech: Milion korun denně na neurčito? Symbol falešné pandemie. Miliardář Sehnal (ODA) se raduje, vláda mlží a mává injekcemi s vakcínou

Do nemocnice v halách pražského výstaviště v Letňanech, která má od konce října sloužit pro léčbu lidí s covidem-19, pacienti dosud nedorazili. A podle všeho nikdy nedorazí. Stát přesto pronájem prostor, za které zaplatí stát miliardáři Pavlu Sehnalovi takřka milion korun denně, prodloužil až do konce února – a možná na neurčito.
Prázdná nemocnice v Letňanech: Symbol falešné pandemie

Pro miliardáře Pavla Sehnala je to pěkný dárek. Jeho haly v Letňanech obvykle (posledních 15 let) slouží veletrhům, jejichž konání v příštích letech kvůli pandemii nepřipadá v úvahu. Pavel Sehnal je mimo jiné majitel aquaparku Čestlice a přilehlého hotelu, kde to v příštích letech co do návštěvnosti také nebude žádná hitparáda.


Od roku 2016 je Sehnal předseda znovuobnovené Občanské demokratické aliance (ODA), která má ideologicky velmi blízko ČSSD. Mimochodem – byl to právě předseda ČSSD Hamáček, který se o “kšeft století” s prázdnou nemocnicí zasadil nejvíce. Sehnal je Od roku 2018 zastupitel městské části Praha 18, do které spadají Letňany.


Miliardář Sehnal nabízel své prodělečné prostory už v březnu

Nájem zbytečné nemocnice v Letňanech byl před pár dny prodloužen do konce února 2021. Dosavadní pronájem areálu od poloviny října do konce listopadu vyšel stát zatím na 26,5 milionů korun.

Prodloužení pronájmu do 28. února 2021 (zatím) bude stát daňové poplatníky 53,4 milionů korun. To je celkem 79,5 milionů plus nějaké předpokládané doplatky. Jsme takřka na částce milion denně.


loading…

Prázdná nemocnice je symbolem pandemie, o jejíž existenci pochybují tisíce odborníků. Průměrný počet zemřelých ve srovnání s minulými lety je v průměru, mnohé nasvědčuje tomu, že onen covid je jen běžná chřipka, na který byl speciálně vyvinut podvodný test.


Prostor v Letňanech (v době konání veletrhu v roce 2019)

Částka 100 milionů (za cca 135 dní) přitom nemusí být ani zdaleka konečná. Křivka úmrtnosti kopíruje křivku běžné chřipky, která vrcholí v únoru / březnu, nejnižší je o prázdninách (červenec /srpen). Obludné objednávky vakcín naznačují, že vláda počítá s několika vlnami.Prázdná polní nemocnice v Letňanech tam tak může stát klidně i příštích pět, deset let a nebi také “na neurčito”, protože dokud se médiím podaří udržet iluzi pandemie, budou se prodávat vakcína a mimo jiné bude třeba také této nemocnice.


loading…

Armáda začala se stavbou polní nemocnice v polovině října. Do výstavních hal nevezla postupně přes 330 tun vybavení. Od lůžek, přes operační sály, specializované laboratoře až po rentgeny i počítačový tomograf. Spojovací specialisté rozvedli po halách 5,5 kilometru různých kabelů, propojili desítky počítačů, telefonů a zřídili také satelitní spojení.


Proč musí stát za zbytečnou nemocnici platit desítky milionů měsíčně? Bylo mnoho jiných možností – a zadarmo. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) rozhodl, že “covidová” nemocnice bude stát v areálu soukromého výstaviště Letňany.


Ministr Hamáček odmítl oprávněnou kritiku veřejnosti kvůli předražené nemocnici. Lůžka umístěná do Kongresového centra, které patří státu, nechtěl. Odmítl také nabídku firmy PPF, která pro tento účel a zadarmo nabídla O2 arénu.


Prostory prázdné nemocnice v Letňanech nyní využívá česká pobočka Červeného kříže a zaučuje zde vojáky, aby mohli pomáhat jako ošetřovatelé v nemocnicích a sociálních zařízeních.

Sám Hamáček seod řešení dalšího osudu nemocnice distancoval: „Je to smluvní vztah mezi ministerstvem zdravotnictví, potažmo danou nemocnicí, a pronajímatelem. Na Ústředním krizovém štábu jsme to neřešili. Zkuste je.”


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”

Již samotný záměr postavit nemocnici je absurdní: Měla fungovat jako záložní nemocnice vyléčené pacienty s koronavirem. To je snad ještě šílenější než pověstná loď Comfort, která měla na začátku “pandemie” spasit New York od apokalyptické vlny pandemie koronaviru.

Na lodi pro 3 000 nakažených bylo připraveno 600 lekařů a sester, ale pacienti nikde. Nakonec se jich dostavilo 182 za jeden dlouhý měsíc. Loď odplula 31. dubna, prázdná a až by se chtělo říci “s ostudou”.


Již tehdy sílily hlasy, že celá ta pandemie je jen iluze, demonstrace síly médií, s primárním cílem nezvolení Donalda Trumpa prezidentem USA.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh