Mezinárodní petice na OKAMŽITÉ pozastavení všech studií vakcín SARS CoV 2, zejména studie BioNtech / Pfizer

petice-eu

1. prosince 2020 podal bývalý vedoucí výzkumu dýchacích cest společnosti Pfizer Dr. Michael Yeadon a specialista na plíce a bývalý vedoucí oddělení veřejného zdraví Dr. Wolfgang Wodarg žádost u EMA [1] , Evropské lékové agentury odpovědné za celou EU schválení léku, k okamžitému pozastavení všech studií vakcín SARS CoV 2, zejména studie BioNtech / Pfizer na BNT162b (číslo EudraCT 2020-002641-42).
Dr. Wodarg a Dr. Yeadon požadují, aby studie – pro ochranu života a zdraví dobrovolníků – nepokračovaly, dokud nebude k dispozici návrh studie vhodný k řešení významných bezpečnostních obav vyjádřených rostoucím počtem renomovaných vědci proti vakcíně a designu studie.


Na jedné straně navrhovatelé požadují, aby se kvůli známé nedostatečné přesnosti testu PCR ve vážné studii muselo použít tzv. Sangerovo sekvenování. Pouze tak lze učinit spolehlivá prohlášení o účinnosti vakcíny proti Covid-19. Na základě mnoha různých PCR testů velmi odlišné kvality nelze s nezbytnou jistotou určit ani riziko onemocnění, ani možný přínos vakcíny, a proto je testování vakcíny na lidech samo o sobě neetické.


Dále požadují, aby bylo třeba vyloučit, např. Pomocí pokusů na zvířatech, aby bylo možné realizovat rizika již známá z
předchozích studií, která částečně pocházejí z povahy
koronových virů. Obavy směřují zejména k následujícím bodům:


loading…

* Tvorba takzvaných „neneutralizujících protilátek“ může vést k přehnané imunitní reakci, zvláště když je testovaná osoba po očkování konfrontována se skutečným „divokým“ virem.
Tato takzvaná na protilátkách závislá amplifikace, ADE, je již dlouho známa například z experimentů s koronovými vakcínami u koček. V průběhu těchto studií všechny kočky, které zpočátku tolerovaly očkování dobře, uhynuly po chycení divokého viru.


* Očkování se očekává, že vytvoří protilátky proti špičkovým proteinům SARS-CoV-2. Špičkové proteiny však také obsahují proteiny homologní k syncytinu, které jsou nezbytné pro tvorbu placenty u savců, jako jsou lidé. Musí být absolutně vyloučeno, že vakcína proti SARS-CoV-2 může vyvolat imunitní reakci proti syncytinu-1, protože jinak by neplodnost na dobu neurčitou mohla vést k očkovaným ženám.


* Vakcíny mRNA od BioNTech / Pfizer obsahují polyethylenglykol (PEG). 70% lidí vytváří protilátky proti této látce – to znamená, že u mnoha lidí se mohou vyvinout alergické, potenciálně smrtelné reakce na očkování.


* Příliš krátké trvání studie neumožňuje realistický odhad pozdních účinků. Stejně jako v případech narkolepsie po očkování proti prasečí chřipce by byly miliony zdravých lidí vystaveny nepřijatelnému riziku, pokud by bylo uděleno nouzové schválení a měla by následovat možnost pozorování pozdních účinků očkování. BioNTech / Pfizer nicméně zjevně podal žádost o nouzové schválení 1. prosince 2020.

loading…

VÝZVA K POMOCI: Dr. Wodarg a Dr. Yeadon žádají co nejvíce občanů
EU, aby podepsali svou petici zasláním zde připraveného e-mailu
agentuře EMA.


https://2020news.de/en/dr-wodarg-and-dr-yeadon-request-a-stop-of-all-corona-vaccination-studies-and-call-for-co-signing-the-petition/?fbclid=IwAR3JgO_4wcF4kstOn7B12QiIfSoArSJlTHt11jc3NJxzxD_1Wz7SZX4KwH0POSTUP


Zaslat na:

petitionEMA@corona-ausschuss.com

Předmět:
PETITION/MOTION FOR ADMINISTRATIVE/REGULATORY ACTION


Text:
Dear Sir, Madam,

I hereby jointly sign the petition of Dr. Wodarga and Dr. Yeadon to support their urgent request to maintain a Phase III clinical study with BNT162b (EudraCT Number 2020-002641-42) and other clinical trials.

Podepisování petice Dr. Wodarga z Německa a Dr. Yeadona z Velké Británie (předloženo 1. prosince 2020)

Vážený pane/paní,

tímto společně podepisuji petici Dr. Wodarga a Dr. Yeadona, abych podpořil jejich naléhavou žádost o zachování klinické studie Fáze III s BNT162b (EudraCT Number 2020-002641-42) a dalších klinických pokusů.

Petice:
https://2020news.de/wp-content/uploads/2020/12/Wodarg_Yeadon_EMA_Petition_Pfizer_Trial_FINAL_01DEC2020_EN_unsigned_with_Exhibits.pdf

s pozdravem

vaše jméno, město, stát


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh