Konečně! Británie je volná! Jak dostala Uršula napráskáno. Už žádné Euro-soudy, žádní EU-Jugend! Dost bylo německého zahnívajícího Euro-zombie-monstra! Inspirace pro ostatní.

Británie to dokázala a konečně se vymanila z potupného sevření tlejícího německého projektu Evropské unie. “Máme zpět kontrolu nad svými zákony a naším osudem,” raduje se britský premiér Boris Johnson. Interpretace dohody Británie – EU je další z řady dezinformací, šířených médii hlavního proudu.
Není to tak, že vyhráli oba, Británie i EU. Tato verze je lživá. Ve skutečnosti jde o totální selhání předsedkyně Evropské komise (EK) Němky Ursuly von der Leyenová a celého projektu EU. Je to výprask, mazec, nakládačka.


Britští občané rozhodli o odchodu z německé vize IV. říše již v referendu 23. června 2016. Trvalo tedy nedůstojných 4 a půl roku, než se Británii podařilo vymanit se s německého sevření a vytvořit tak vzor pro ostatní členské státy. Další na na řadě jsou Maďarsko a Polsko.


Premiér Johnson přináší skvělé zprávy. Oznamuje Velké Británii že je opět svobodná.

“Soudní dvůr EU pro nás už nebude hrát roli,” jásal premiér Johnson. “Znamená to, že od 1. ledna 2021 budeme mít plnou politickou a ekonomickou nezávislost,” řekl Johnson. Dokončení Brexitu také znamená, že Británie nebude muset nic platit do Evropské unie – při zachování všech výhod.


loading…

Británie se také nebude účastnit mládežnického výměnného programu Erasmus, který je německých pokusem u vytvoření jakési EU-Jugend.


Mimózní Uršula: Je ti výhra!

Nevolená předsedkyně Evropské komise (EK) Němka Ursula von der Leyenová lstivě označila dohodu za dobrou a typu “win-win”. Německá kancléřka Angela Merkelová dohodu také přivítala. Obě ženy se předstíraným nadšením pokoušejí zamaskovat totální debakl, který způsobily.Ursula von der Leyenová, bývalá gynekoložka, opakovaně selhává v čele Evropské komise, která je jakými politbyrem evropské volené masy druhořadých politiků s horentními platy a mizivými pravomocemi.Von der Leyenová vyhořela například při jednání o vakcínách s firmou Pfizer, kdy je ve smlouvě zaručena beztrestnost v případě vedlejších účinků. Vakcína je navíc předražená, nevyzkoušená, riziková a zbytečná. Dalším selháním jsou jednání s Čínou, kterou EU na kolenou prosí o peníze a shovívavost.Kancléřka Merkelová zas totálně selhala když v roce 2015 rozpoutala uprchlickou vlnu, která zaplavila Evropu. Horší selhání už si ani nelze představit – a to včetně jidášské role médií hlavního proudu.


Ursula vydává totální prohru za vítězství

Dohoda je skvělým vítězstvím Velké Británie. Je v podstatě identická s tzv. Bílou knihou, kterou předložila na jaře tohoto roku Británie členským státům EU tzv. Bílou knihu. Ta pojednávala o principu pokračování téměř všech parametrů hospodářských vztahů, vyjma povinnosti Británie platit příspěvek do rozpočtu EU.Dokument s názvem Bílá kniha o 77 stranách obsahoval 12 priorit a 2 dodatky upozorňující na otázky, které Spojené království považuje při svém odchodu za zásadní. Připomeňme si je vezměme jako inspiraci.


Priority Spojeného království (Bílá kniha)

 1. Jistota a srozumitelnost
 2. Převzetí kontroly nad vlastními zákony
 3. Upevňování království
 4. Ochrana vazeb s Irskem a zachování otevřených hranic
 5. Kontrola imigrace
 6. Práva občanů EU ve Spojeném království a občanů Spojeného království v EU
 7. Ochrana práv pracujících
 8. Volný obchod s evropskými trhy
 9. Nové obchodní dohody s ostatními zeměmi
 10. Spojené království jako nejlepší místo pro vědu a inovace
 11. Boj proti zločinu a terorismu
 12. Plynulý a řízený odchod z EU


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
1.5 2 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x