Prodáno! Vakcína proti koronaviru pro každého občana Evropské unie, ale žádná odpovědnost za vedlejší účinky. 400 miliard! “Co když dostanu obrnu?” Kde je důkaz o existenci pandemie?

Evropská unie podepsala smlouvu s farmaceutickým gigantem AstraZeneca na dodávku 400 milionů dávek vakcíny proti Covid-19. 400 milionů je suma, která se kryje v počtem obyvatel Evropské unie – a patří do ní i občané ČR. Firma AstraZeneca, napojená na Billa Gatese, neponese odpovědnost za vedlejší účinky vakcíny.Přituhuje! Nyní jsme v období, kdy je křivka chřipkových onemocnění nejnižší v roce, takže o covid-19 je na zanedbatelné úrovni.


Média natahují iluzi

Odpudivá úloha médií nyní spočívá ve vytváření iluze epidemie, označování ohnisek, zveřejňování počtů nakažených atd. Vše směřuje k podzimu, kdy se křivka chřipky zvedne – a s ní i počet onemocnělých covid-19.

Tehdy nastane čas na “příchod spasitele”, tedy vakcíny.


Není jediný důkaz, že existuje cosi jako pandemie covid-19. Je tu jen tvrzení Světové zdravotnické organizace (WHO), s níž přerušil spolupráci její největší donátor, tedy USA, a to z důvodu opakovaného selhání a ztráty důvěry.

AstraZeneca: Miliardy, žádná odpovědnost

Zcela mimo pozornost hlavních médií zůstaly dvě události, které ovlivní naši budoucnost možná na generace dopředu.

1) Firma AstraZeneca a její vakcína AZD1222 získala smlouvu obří zakázku na výrobu vakcín od Evropské Unie (400 milionů), dále od USA a prostřednictvím Nadace Billa a Melindy Gatesových také v Africe a dalších ekonomicky slabších zemích (2 miliardy).

2) AstraZeneca neponese žádnou odpovědnost za případné vedlejší efekty.


Pohádka o netopýrovi

Za skandální lze považovat oba body. Především: Je zcela zřejmé, že žádná pandemie neexistuje, jde o výrobek zainteresovaných médií a na ně napojených politických stran.

Na začátku byla pohádka o netopýrovi a několik videí z Číny, na kterých lidé padali na ulicích jako mouchy. Obojí se ukázalo jako falešné zprávy, zřejmě z dílny holywoodských scénáristů.


Vzniká nám tu kruh: státy EU zaplatí za odstranění dopadů pandemie (která neexistuje) farmaceutickým firmám, na což si půjčily od těch, kteří farmaceutické firmy spoluvlastní (banky). Šílené, ale normální.

400 milionů vakcín (přibližně tolik obyvatel má EU) je 400 miliard korun, pokud stojí jedna vakcín tisícovku.

Lék jsem měli dávno, teď už je i nemoc

Mohlo by se tedy zdát, že žádná vakcína není potřeba, že si skupiny superboháčů (Gates, Soros, Rockefeller, Big Pharma…) vykopala zlatý důl podle hlesla: “Lék už máme, teď ještě nemoc”.

400 milionů vakcín pro Evropskou unii (tedy i Českou republiku) lze přitom považovat jen za takový nástřel. Vzhledem k tomu, jak snadno lze u důvěřivých a médii zpitomnělých občanů vyvolat iluzi pandemie, je zřejmé, že bude možné vakcinaci opakovat nejméně jednou do roka.
Testy na lidech: Proč?

Bod 2 je ještě hrozivější. Za běžných okolností trvá proces vývoje a testování vakcín až 10 let. Tak dlouhou dobu se nepodaří médiím udržet iluzi epidemie, a to z jednoduchého důvodu: Není dost mrtvých. Je třeba jednat rychle, “kout železo, dokud je žhavé”.

Farmaceutické firmy pod záminku “nutnosti rychlé dodávky vakcíny” zcela vynechají klíčovou část, kterou je testování na lidech. Pokud příjemce vakcíny následně onemocní například obrnou, neponese firma AstraZeneca žádnou odpovědnost.


Zdroj: MarketWatch AstraZeneca

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh