Konec covid-podvodu? “Všechny další kroky budou založeny na datech,” slibuje nový ministr Blatný. Když dodrží slovo, skončí pandemie okamžitě. TADY JSOU DATA! Tři kroky, které musí udělat, pokud chce přežít.

Když bude nový ministr zdravotnictví Jan Blatný jednat na základě potvrzených dat, jak slibuje, je tzv. pandemii konec. Aby byl pan Blatný úspěšný musí udělat následující tři kroky: 1) Držet se faktů. 2) V médiích umlčet Prymulu a spol. 3) Zastavit falešné testování,
„Slibuji, že rozhodování bude založené na datech, která budou sdílená a budou všem srozumitelná,“ uvedl nový ministr zdravotnictví, Jan Blatný který vystřídal ve funkci kontroverzního obchodníka s vakcínami Romana Prymulu.


Počet zemřelých v ČR. Rok 2020 je černou barvou. Není zde žádný významný výkyv je srovnání s minulými lety. Týdně umírá v ČR v průměru cca dva tisíce lidí. Data zveřejněna s aktualizací do 6. září. ČSÚ ZDE

První krok: Zpátky k faktům

Za prvé je třeba se konečně vrátit k datům – a na nich založit své rozhodování. Žádná dostupná data nepotvrzují existenci pandemie. Nejsrozumitelnějším argumentem je fakt, že není žádný nárůst zemřelých ve srovnání s předchozími roky.


Nejnovější dostupná data: do 6. září (36. týden)
Český statistický úřad – data zemřelých podle týdnů.
ČSÚ veřejná data počtu zemřelých


Lze předpokládat, že globální hysterie opadne s prezidentskými volbami v USA 3. listopadu. Jedním z důvodů vytvoření iluze pandemie bylo nezvolení Donalda Trumpa prezidentem. Plánem je dosadit místo něj loutku Bidena, kteá bude krátce po volbách nahrazena ultrafeministkou z extrémní levice Harrisovou.


Pravý sloupec je rok 2020. Častým argumentem popíračů podvodu pandemie je, že data ještě nejsou plně aktualizována. To je sice pravda, ale jde jen o zanedbatelné jednotky. Výklad je jasný: Počet zemřelých je letos zcela v normálu.

Zde jsou data a dokazy do 6. září. Letošek je v počtu zemřelých zcela běžným rokem a je dokonce výrazně níže, než rok 2018. To je pádný argument proti tvrzení, že “je pandemie čehokoliv”.

V rámci dat je třeba učinit přítrž falešné interpretaci, kterou produkuje především Česká televize, která tak nese přímou odpovědnost na úmrtí a sebevraždách kvůli hysterii kolem neexistující pandemie.


Počet zemřelých v ČR: Poslední devět let bez významnějších výkyvů. ČSÚ ZDE

Tvrzení: “Dnes je XY nakažených” je lživé. Nejde o nakažené, ale o “pozitivně testované”, což je obrovský rozdíl. Testy jsou navíc neprůkazné a vykazují až 90 procentní míru chybovosti. Dosud není jasný důkaz, že covid-19 není jen druh chřipka.


loading…

Druhý krok: Zákaz komunikace s médii pro Prymulu

Je třeba vydat přísný zákaz komunikace s médii třem osobám. Jsou to: bývalý ministr a obchodník s vancínami Roman Prymula, prezident České lékařské komory Milan Kubek a parazitolog Jaroslav Flegl.


Srovnání s předchozími roky: Žádné výkyvy. Počty zemřelých vždy kopírují výskyt chřipky. Vrcholy všech křivek jsou kolem 10 týdne, tedy cca v měsíci březnu. Do tohoto měsíce porostou křivky i tentokrát… ČSÚ zde

Tito tři lidí šíří v médiích dezinformace, které pak přebírají média, vyvolávají atmosféru strachu.

Žábou na prameni je Roman Prymula, mající oporu v prezidentovi Zemanovi, který ho z nějakého důvodu považuje za odborníka. Prymula je v obrovském střetu zájmů, nejostřejším, jaký může být, ale podařilo se mu vybudovat si silnou pozici v médiích. Tomu je třeba okamžitě učinit přítrž.


Eliminace Prymuly lze dosáhnout například prohlášením: “V zájmu srozumitelné komunikace jsme se dohodli, že jediný, kdo bude informovat média, je ministr Jan Blatný.”Parazitolog Jaroslav Flegl může na část veřejnosti působit dojmem psychicky narušeného člověka, proto by bylo dobré ho v mediální sféře scela ignorovat a jeho uplatněné hledat spíše ve filmu.

Prezident České lékařské komory Milan Kubek se nedrží dat a faktů a děsí veřejnost.


loading…

Třetí krok: Konec falšování dat

Za třetí je nutno zrevidovat způsob testování údajné pandemie covid-19. Testy (všechny druhy) jsou nejen předražené v řádu stovek milionů, ale především neprůkazné.

Dochází k opakovanému testování “pozitivivních”, čímž jsou uměle navyšovány počty “pozitivně testovaných”. Podle odhadů jsou tyto počty jen díky tomuto triku nasazeny až trojnásobně.


Je třeba začít provádět pitvy a jasně uvést do statistik, jaký vliv má covid-19 na úmrtnost – která je sama o sobě průměrná. Podle odhadů je u 93 procent zemřelých podíl covid-19 mizivý – trpěli nejméně jednou smrtelnou nemocí.
Vrchol křivky bude opět v březnu

Počet zemřelých kopíruje výskyt chřipek. Když je více chřipek, pak je také větší počet zemřelých. Tak je to nejen v České republice každý tok po desetiletá a staletí. Stejně tak tomu bude i letos, příští rok atd.


Klíčovou roli tu tak hraje výklad dat. Pokud někdo vydává chřipku za něco jiného a označí to pandemií, může se mu podařit obelhat pomocí médií veřejnost.


Podvod se však okamžitě ukáže, když se podíváme na absolutní počet zemřelých. Pokud je stejný jako v předchozích letech, pak je celá pandemie podvod.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh